Treść opublikowana przez jaca.13
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
znałem kierowców tirów,którzy dolewali przepalony olej do ropy aby przejechać więcej kilometrów!
-
[B6 AWX] Nie można uruchomić silnika - przygasają kontrolki
też jestem zdanie że po wymianie akumulatora będzie ok.
-
[ALL B6] Luzy w maglownicy
takie kasowanie luzów na maglownicy wystarcza tylko na krótki czas,polecam regeneracje!
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
u mnie też bez klimy szyby parują,zresztą w passacie miałem to samo!
-
[ALL B5] Czy zaślepka poduszki pasażera podejdzie od anglika ?
zgadza się nie będzie pasowała od Anglika!
-
[ALL B6] Czy linka mechanizmu podnoszenia szyby prawej = lewej ?
robiłem to samo w passacie 2002r i linki były te same wiec jest bardzo prawdopodobne że w audi też będzie ta sama długość!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona Ty spać nie możesz
-
[ALL B6] Tablica rejestracyjna kwadratowa czy standard ?
dla mnie tylko i wyłącznie standart,te kwadratowe są jakieś za wielkie (wizualne wrażenie)
-
[ALL B6] Dokładka a'la s-line
dokładnie i tylko do nie s-line,dzwoniłem do gościa.
-
[B7 BKE] Czy warto kupić ?
co ty gadasz do B7 17" to minimum a te felgi są lipne,do B7 można znaleźć cos ładniejszego
-
[B5 AGB] Felgi 19" do oceny
te felgi pasuja do B6/B7,w B5 bedą wyglądały dziwnie
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
każda samoróbka będzie kicha ,jedyna opcja to fuzja lamp A4 z wkładami led od A6 na firmy produkujące tuning lampy to już na pewno bym nieliczył,nawet jak coś wypuszczą,to i tak na B7 niebędzie to dobrze wyglądało,w mysl zasady panujacej na forum - co nie ori to lipa
-
[ALL B5] Czy takie koła wejdą do mojego avanta ?
niestety chyba pozostanie Ci je sprzedać bo tak jak koledzy piszą nie wejdą
-
[ALL B5] Jazda bez osłon amortyzatora
te osłony są potrzebne wtedy amorki napewno dłużej wytrzymają!
-
[ALL B7] Z jakiego materiału są wykonane podłużnice ?
to prawda z bardzo twardej hartowanej stali ale spokojnie można je prostować itp.
-
[B5 ADR] Co sadzicie o tych oponach ?
cena świetna,z tego co się orientuje Japończycy robią dobre oponki i myślę że można zaryzykować
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
kupiłem A-4 i brat mnie wciągną
-
Barcelona Manchester United 2-0
podoba mi się bardzo styl gry barcelony ale dziś zwycięzca będzie tylko jeden MU
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie DZIEWCZYNY co ze spotem,odpowiada godz. 18-20 ?
-
[B6 AVF] Auto nie chce odpalić po wymianie filtra paliwa
jeśli masz manuala,weź autko na hol i powinno szybko zaskoczyć !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
rzucam propozycję zorganizowania środowego spota o godz. 18 ze względu na finał ligi mistrzów (20.45) co Wy na to DZIEWCZYNY
-
[ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?
za samo uszczelnienie maglownicy trzeba zapłacić ok 500zł a za regenerację wołają ok 1000zł
-
[B5 AHU] Po zmianie softu- jak go użytkować?
uważam że możesz śmigać śmiało,zmieniaj częściej olej jak koledzy radzą i nie katuj go na piątym biegu za długo !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
ja jeżdżę na bridgestonach i że czywiście szybko się ścierają następnym razem wybiorę dunlopy !