Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaca.13

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaca.13

  1. jaca.13 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    właśnie z noclegiem trzeba pomyśleć i jakimś oświetleniem
  2. dzięki ludziska za ognicho, dopiero zlądowałem na chate
  3. jaca.13 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    tak jest Fazy Wy organizujecie --- My dajemy prowiant
  4. myśle że będzie pasowała do A4
  5. myślę że w każdym poważnym warsztacie montującym radia do aut bez problemu wprowadzą Ci nowy kod ale to koszt ok.50 zł.
  6. właśnie obrysów-ki pasują do TIRÓW I CZOŁGÓW
  7. polecam Ci oponki DUNLOP SP SPORT 9000 rozmiar 205/55R16 cena ok. 329zł, miałem takie w passacie i byłem BARDZO zadowolony :> to naprawdę rewelacyjne gumy !!!
  8. Ja mam 235/45/17 i takie właśnie doradzam
  9. zagłosowałem na daytona Silver,myślę że zrobią najlepsze wrażenie![br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________podzielam zdanie kolegi Yelo !
  10. ja brałbym pionka,jako sprzęt samochodowy jest niezawodny i bardzo ładnie gra!
  11. jaca.13 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    my z Tomkiem przywieziemy prowiant i piwko a na miejscu się rozliczymy.
  12. Lodówa wejdz na spoty w Kościerzynie i tam się wszystkiego dowiesz
  13. spoko Resztek zdarza się
  14. Tomek a Ty o kiełbaskach pamiętaj !!! aaaaa Mydło worek kartofli obiecałeś [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 23:08_________________________________________________pierwszy chętny :>
  15. no my z Tomkiem bawimy się na weselu więc odpadamy
  16. no też ciekawy jak to wyszło
  17. Piero a tak w nawiasie to może wpadaj do nas na spota w każdą środę o 20,tam prawie zawsze jest ktos z vagiem i póżniej w podobnych przypadkach przedzwonisz sobie do któregoś z kolegów i pewnie dużo szybciej sie dogadasz
  18. Piero pogadaj z OLO_GDA on ma vaga i napewno chętnie Ci pomoże
  19. umówiliśmy się na stacji w Żukowie o 17.30 i stamtąd ruszamy na Kościerzynę
  20. więc szykuj się na nastepną sobotę (oczywiście jeśli Gili nas nie wywali)
  21. bieniek pomyśl coś i wpadnij do nas przecież miałeś tak zrobić !
  22. więc teraz jak już wiesz przyszykuj jakieś fajne miejsce na ognicho a prowiant juz my przywieziemy
  23. Gili w sobotę wpadamy do Ciebie na spota a chwilkę później palimy ognisko pieczemy kiełbaski i pijemy piwko (też u Ciebie)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.