Treść opublikowana przez jaca.13
-
[B7 BKE] Świecąca kontrolka systemu kontroli spalin - co to oznacza ?
to może oznaczać różne usterki,tak jak kolega Zygal wspomniał podepnij się pod VAGA
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki za spota Tomek nie zapomnij o pączkach
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
mam 2.7 tdi od dwóch miesięcy z przebiegiem 225tys i z książki serwisowej nie wynika żeby miał wymieniane jakiekolwiek paski (auto 100% serwisowane w Niemczech) serwis mam za 15 tys i wtedy zobaczymy co powiedzą ale silnik pracuje pieknie i jest bardzo cichy,przy lekkim już dodaniu gazu chodzi jak benzyna,nie wiem jak bedzie dalej ale do tej pory jestem nim zachwycony
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ooo widzę że nowe województwo powstało na Pomorzu :shocked:rozwijamy się
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
muszę sie zebrać i wstawić te fotki,może jutro się uda bo w tygodniu jak wstaje to już ciemno :kwasny:nich już się kończy ta zima
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
auto rzecz nabyta zawsze można sprzedać,kwestia za ile
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie z ta zona to stary numer hehe[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 23:19_________________________________________________Tomek mam numer do Bożeny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a widzisz nie skumałem że masz multitrinic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili jak się nie da? w dzisiejszych czasach wszystko sie da
-
[ALL] Czy zawieszenie S-line jest wygodne ?
polecam s-line bo bardzo dobrze trzyma na zakretach i świetnie się prowadzi,jesli lubisz szybką jazdę - jest o wiele bezpieczniej !
-
[B6 BCZ] Silnik słabo się uruchamia
myślę że to jednak wina świec,od tego bym zaczął !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo zes sie wiercil kurna to jestes... kobite zobaczyl i juz ustac w miejscu nie moze na drugim tez tak masz, a na trzecim ja jestem w formie ducha ktory probuje byc szybszy od migawki :gwizdanie: moznaby powiedziec ze COS NIEWYRAZNIE WYGLADASZ :D:D - łykaj rutinoskorbin ;] takie fajne babki byly że próbowałem się roztroić (podzielić na trzy)ale coś mi nie wyszło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Olo co ja taki zamazany na tej fotce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota,o ile sympatyczniej z laskami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mysle że dziś padnie nowy rekord
-
[B5 AEB] Koszt wymiany przekładni kierowniczej
ja tez trafiłem na taki warsztat w Gdańsku przy ulicy Trakt Św. Wojciecha dwa razy zrobili mnie w bambuko i wywaliłem ok 1600łz w błoto
-
[B5 ADR] Szumy w przednim prawym kole (więcej ich na zakrętach)
myślę że to wina łożyska,przegub by raczej stukał!
-
[B5 AFN] Zapowietrzone wspomaganie PROBLEM ROZWIAZANY!!!
to tak jakby w pompie brakowało płynu lub była już zużyta,myślę że samo nie ustanie!
-
[ALL B5] Maglownica nowa czy zregenerowana ?
oddaj do regeneracji przecież dają gwarancję!
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać poduszki amortyzatorów tylnych ?
sprawdź jeszcze czy Ci czasem tuleje tylnych wachaczy nie pukają!
-
[B5 ABC] Zarzuca tyłem
jeżeli belka lub pochylone koło z tyłu to powinny popiskiwać tylne opony przy większych prędkościach na nawet nie ostrych zakrętach, ale ja myślę że to prędzej wina amorków!
-
[B6 ALT] Nierówne zużycie opony z tyłu
z tego co się orientuje żadnej regulacji z tyłu nie ma a koło Ci najprawdopodobniej leży od uderzenia w np. krawężnik, z tego co wiem można to naprostować koszt to ok.300zł u mnie w Gdańsku mam blacharza co takie rzeczy robi,może u siebie też kogoś znajdziesz! jeśli nie to czeka Ci wymiana tylnej belki
-
[B5 AFB] Półoś - ile to kosztuje ?
za najtańszą półoś z wymianą zapłacisz ok.250zł ale mechanicy radzą wkładać te lepsze,koszt z wymiana ok.350zł.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
miałem kiedyś golfa 4 1.9 110ps 99r i maksymalna prędkośc też oscylowała ok 190 km/h więc myśle że nie ma sie czym zamartwiać !
-
Dobrzy chiptunerzy
wyjechali mi z ceną 1400 zł ale dla klubowiczów dają 200zł zniżki,jeśli chodzi o dane techniczne to niestety w momencie gdy mi to robili wymieniali hamownie i kazali podjechać na ewentualne korekty po tygodniu ale że naprawdę pięknie mi to chodziło nie podjechałem a ok. 3 mies. po tym sprzedałem passata ale byłem BARDZO zadowolony i jak będę jeszcze kiedyś robił autko to tylko u nich!!!