Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakoś nie wierze że dotrze w całości a nie mam ochoty go rozkładać pakować w pudełka i potem składać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema cyce potrzebuje przewieść rower z okolic wrocławia do wawy, ktoś może jedzie "większym" autem, albo wie kto jedzie, będę wdzięczny:rose:
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
odkopałem i uaktualniłem fotki, na zdrowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to nie było to lekko oszukane A4-klub + A3-club
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak mogłeś zdradzić ten sekret:facepalm:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak zwykle od kilku lat oniaka głowa napier#$%^& po... nic się nie zmienia
-
A4B6 Navigation Plus mapy PL
to czas wymienić radio
-
A4B6 Navigation Plus mapy PL
tylko ona chyba wyszło w maju 2011? ciekawe czy będzie jakaś nowsza, czy to już tak zabytkowy sprzęt że o nim zapomnieli
-
A4B6 Navigation Plus mapy PL
Panowie a jaka jest ostatnia wersja mapy PL, bo ja jaką znalazłem to strasznie stara, nie ma połowy dróg w wawie :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po weekendzie jak zwykle same trupy, w srode wytrzezwieja to sie odezwa
-
Spoty wrocławskie
dzięki za zainteresowanie, znalazłem zaprzyjaźnionego mechanika, który ma sprzęt i zadeklarował się "za piwko" użyczyć PS mojego allroada 2.7 w pełni da się zvagować, wszystkie sterowniki
-
Spoty wrocławskie
siema Ziomale z DulnegoŚlunska jestem u rodziców na urlopie i moje "nigdy nie psujące się audi" złapało zadyszkę a swojego VAGa zostawiłem w domu ma ktoś z Was czas aby udostępnić swój sprzęcik na kilkanaście minut? najlepiej jak najszybciej (czwartek) ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak na mordzie przytył? myślałem że jak wypcham policzki żelkami to mnie nikt nie pozna, f*ck jestem spalony, teraz poproszę Was o zrzutkę na wachę do BiTa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadne wpadne, byłem już z 3 razy jakoś słabo ostatnio z czasem tak mnie pochłonęła praca w korporacji że poświęcam jej cały czas i coraz mniej mam go na hobby a BiT jeździ całkiem nieźle, mam jeszcze do wymiany sondy za katalizatorem, ale skoro nie wpływa to na moc to się długo zbieram z tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciałem mieć w miarę ori lub prawie ori
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powiem szczerze nie chciałem wydawać połowy wartości auta na wydech
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten tłumik ma kształt, przekoszonego pudełka na którym ktoś usiadł i nikt nie robi zamienników
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tłumika już nie ma, została mi tylko błyszcząca końcówka ---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:38 ---------- taki kupiłem i za nic nie mogłem znaleźć używki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w końcu znalazłem tłumik po roku poszukiwań i zagościła cisza a tak wyglądał stary: oraz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepsze w teledyskach DP są dupeczki, jak oglądasz ohnesound to są super, tutaj akurat troszkę psuję ten krzywy koleś ale dupeczki niczego sobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga bieri wszystko zrób mixa dodaj cytrynkę będzie GIT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma jak ćwiczenia w prawdziwych warunkach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z nią nigdy nie miałem kłopotu, może dlatego że nie robiłem tego w aucie które 15 lat jeździło na ori
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2.7 nie lubi gazu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak znajdziecie mi wydechy to Wam powymieniam te wahacze, tylko znajdźcie ciepły garage ciotki PS przecież największy problem to z wyjęciem dolnej śruby mocującej kolumnę (nigdy nie pamiętam jak poprzeginać te wahacze żeby wyjąć ten badziew), reszta to kaszka z mlekiem