Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
postaram się trafić chociaż na chwilkę
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
U mnie w szkole uczyli tego na chemii racja coś pokręciłem, ale jak to pisałem miałem z 2 promile :twisted:
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
widze Panowie że słabo chodziliście na fizykę, co jest głównym produktem spalania węgolowodorów ?? CO2+H2O(czyli woda) a więc to normalka i nie ma się co denerwować
-
[ALL] ASR, ESP
bo pewnie załącza się EDL (electronic differential lock), który jest razem z ASRem jeśli masz w kodzie wyposażenia 1AJ to tak właśnie jest
-
[ALL] ASR, ESP
ESP to kontrola trakcji, a ASR jest odpowiedzialny tylko za "START" więc mógłby nie mielić i nie mieć ESP :twisted:
-
Jaki płyn do chłodnicy?
i nie koniecznie trzeba go kupować w ASO, w normalnym motoryzacyjnym też się go dostanie i to w lepszej cenie
-
[ALL] ASR, ESP
na liście wyposażenia są kody które mówią o tym jakie jest (było jak wychodziło auto z fabryki) wyposażenie, wklejka w bagażniku obok koła zapasowego i książka serwisowa pierwsza strona. a najłatwiej po napisie na klawiszu wyłączającym dany system, jeśli masz napis ESP to masz ESP jak ASR to masz ASR
-
ZMIANA SPREZYN!
teoretycy twierdzą że można zastosować standardowe amortyzatory do sprężyn do -40 max., ale z praktyki mojej wynika że potem bardzo szybko polecą Ci te amortyzatory na naszych cudownych polskich autostradach, moja rada: :arrow: jak chcesz się bawić w obniżanie auta to zakup porządne gwinty :idea:
-
Wibrujący problem...
miałem identyczny problem w golfie 3 i sobie z nim poradziłem, a przyczyna tkwi w wyrobionych (pękniętych) zębatkach silniczka sterującego wskazówką tą która Ci drga. Po każdym uruchomieniu się liczników, procesor sterujący nimi "zeruje" ich położenie, czyli stara się ustawić wskazówki w ich skrajnym minimalnym położeniu, jeśli popłynie odpowiednio duży prąd (wskazówki się blokują) procesor oznacza to położenie jako "zerowe" i zaczyna normalnie sterować już wskazaniami. W Twoim przypadku nie potrafi znaleźć "zera" i dlatego nie zaczyna wysterowywać wskazówek, trybiki przeskakują gdybyś się wsłuchał w absolutnej ciszy to byś słyszał takie "pykanie". Moja rada poszukaj podobnych liczników mogą być uszkodzone, najważniejsze żeby miały taki sam silniczek od sterowania wskazówkami i przełóż felerny silniczek. Trybiki raczej nie są do naprawy bo mają mikroskopijne
-
Zmieniarka oryginał do concert
ale są też takie i dlatego mam dylemat która pasuje
-
Zmieniarka oryginał do concert
jak wygląda oryginalna zmieniarka do radyjka concert, bo moją ktoś wyjął wraz z mocowaniem i został mi w bagażniku tylko wtyk od niej Jakby ktoś miał fotki jak to wygląda i jakie jest jej mocowanie w avancie to bardzo bym prosił.
-
jakie przednie tarcze hamulcowe do '95 A4 2.6Q?
polecam brembo MAX (nacinane) od seryjnych kosztują niewiele drożej, a sprawują się znacznie lepiej, hamowanie jest bardziej "agresywne", a klocki wbrew niektórym opiniom nie zużywają się szybciej. Jeśli wymieniasz tarcze to zawsze musisz wymienić klocki, bo inaczej szkoda nowych tarcz. PS Na allegro można kupić w dobrej cenie.
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
a ja jestem bardzo zadowolony z zawiasu audi, po przesiadce z golfa 3 ze sportowym zawieszeniem na audi z 1BE (sportowe fabryczne) to czuje się jak na materacu pływającym po wodzie