Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. jess
  2. to powiedzcie gdzie i kiedy a jeśli będzie to możliwe to wpadne i postawię z chęcią wszystkim kolejkę
  3. 54cm i 3600g więc malutki nie jest pzoa tym "urodzony w niedziele" to chyba będzie latał jakąś niekiepską furką
  4. SebMis odpowiedział(a) na _Sebek_ temat w 2.5TDI
    u mnie w AKNie tak jest
  5. Dzisiaj po południu przyszedł na świat nowy fan OOOO :smile:
  6. ale muszę Wam powiedzieć że w złej kolejności ustwiliśmy auta, bo strzałka "Strefa niskich cen :arrow: " była nie w tym kierunku :twisted:
  7. znaczy że gdzieś przecieka i wiatrak zaciąga do środka, przejrzyj dokładnie cały układ paliwowy a może się okazać że zacznie mniej palić :twisted:
  8. Strona wygenerowana w 58,04 sekund. Zapytań do SQL: 13 :twisted:
  9. mogą ale nie muszą, a przepis dokładnie mówi: "o niebezpiecznej jeździe", że policjant ma prawo zatrzymać Ci prawo jazdy właśnie za taką jazdę, przy czym nigdzie nie jest sprecyzowane jaka to jest niebezpieczna jazda, zagłębiłem się kiedyś w przepisy, bo też mi kiedyś jeden policjant groził że za to wykroczenie to mi może prawko zatrzymać.
  10. no to jest kolejna sprawa która mnie dobija po myciu mam na tylnej kanapie piękne dwie plamki :???:
  11. u mnie miodzik: Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11
  12. stare tablice miałeś używane, więc nie były pełnowartościowe (według ubezpieczalni oczywiście) śmieszne ale pewnie prawdziwe
  13. SebMis odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    opcja AUTO jest bardziej od rozdziału: góra <-> dół <-> środek, niż od prędkości nawiewu. Jeśli komuś się nie podoba prędkość wiatru to można przecież zmniejszyć ją ręcznie i wtedy nie podniesie się automatycznie wyżej.
  14. albo niemieckich autostrad :twisted:
  15. odkryjmy w nim to wewnętrzne fujjj
  16. fuj :neutral: felgi których nie ma :???:
  17. albo jeśli masz jakiś zwrot nadpłaconego podatku to sobie z tego odliczą mandat + jakieś śmieszne odsetki :twisted:
  18. kolega pewnie wolałby brudniejsze spaliny i 90KM :twisted:
  19. jeśli do wtorku moja kobiełka się nie rozpadnie (będzie nowy fan OOOO ) to na spota podjade, mam nadzieje.
  20. ja w ostatnim czasie "odpukać" nic nie miałem, ale "najlepszy" (he he he) to 128 na 60, jechałem kiedyś w niedzielny poranek do słomczyna z kolesiem i tak się zagadałem z nim że jak kątem oka zobaczyłem jakiegoś kolesia w białej czapce machającego lizakiem to było już baaaaardzo za późno żeby coś zrobić :/, dostałem 300 pln i 10pkt.
  21. rob masz jakieś bardzo optymistyczne (dla sprzedających) dane, za A4 2.5 '98 49900 :shock:
  22. nie masz :?: :shock: myślałem, że jak są xenony, motór 2.5 tdi to i taka pierdoła też jest u mnie w zwykłym 1.8 są :razz: no właśnie to mnie szokuje, motór na tamte czasy "najwyższy" z diesli, mam kubełki, BOSE, kiere skórzaną, xenon, zawias audi sport, a brak grzanych luster i komputerka pokładowego nawet :???: :shock: [ Dodano: 10-11-2006, 22:46 ] PS i nie mam nawet w standardzie centrala na pilota
  23. brak w standardzie podgrzewanych lusterek o tej porze roku bardzo by się przydały, myślałem że w tej klasie auto to jest standard
  24. Tutaj masz link do katalogu KYBa, tam są też amortyzatory do "A4 Sport susp." czyli do sportowego zawiasu
  25. SebMis odpowiedział(a) na woke temat w Audi A4 B5
    a może koła trzeba wyważyć :idea:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.