Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pikna to była :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaraz popytam się koleżanki elsy to będę przygotowany + już mnie zedukowała, jeśli motorek jak w podpisie AEB to jestem przygotowany na zdiagnozowanie Twojej lambdy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z naklejek podoba mi się ostatnia, dziś będę i przywiozę nowego spotowicza, vag też będzie
-
gwizdy w glosnikach
a co powiecie jeśli u mnie dziś rano usłyszałem właśnie świst ściśle powiązany z obrotami silnika, instalacja fabryczna bose nigdy nie było nic grzebane :/ [+] po południu świst zanikł i dzisiaj się nie pojawił, czyżby jakaś wilgoć
-
chips a V max
jeśli przed chipem dochodziłeś na ostatnim biegu do odcięcia, to po chipie (jeśli nie zmienia rpm odcięcia) Vmax się nie zwiększy, ale jeśli przed nie dochodziłeś do max obrotów, to po chipie możesz tam dojść
-
[B5 2.5Tdi Quattro 150KM] warto nie warto ?
przy wymianie rozrządu nie zapomnij o takich rzeczach jak termostat i pompa wody
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
znaczy nigdy nie przekraczasz dozwolonej prędkości :eek:
-
Mandaciki panowie mandaciki
toruńska, 133/80, wracałem z naprawy klimy i się bawiłem klimatronikiem, patrzę w lusterko a tu za mną focus z pięknym białym napisem na masce policja, więc zjeżdżam na bok oni za mną, za chwilę, mnie wyprzedzają i pan macha abym za nim jechał wystarczyło im 10sek. aby mi zmierzyć tą prędkość, trudno dostałem 400pln i 10pkt. :/
-
[B5 1Z] Duże spalnanie i brak mocy po 3000 obr
niedomaga przepływka, od 3krpm jest już coraz gorzej :/ PS logi mogłyby być lepsze tzn. robisz na biegu 3 ale każdy kanał pojedynczo aby było większe próbkowanie i mniejsza prędkość :twisted: aby Ci się droga nie skończyła
-
Cos chyba przesadzilem , az sie zadymiło
jak mierzyliście stoperem patrząc na licznik (a licznik przekłamuje+10%) + jeszcze Wasze widzimisię to niekoniecznie musiał dostać bpnusik, podpiąć VAGa zaloguj 006 kanał w silniku i na spokojnie odczytaj przyspieszenie :twisted: wtedy będziesz miał pewność jaki był czas.
-
Transmiter FM/odtwarzacz MP3 - opinie
sam kiedyś chciałem kupić coś takiego, ale zapytałem kilku allegrowiczów którzy to już kupili i większość nie była zadowolona, dlatego też odradzam mimo że sam nie miałem doświadczenia z tym wynalazkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypije Twoje zdrowie wit, co by jak najszybciej Twój helmut wrócił do żywych PS oczywiście oby to nie zrujnowało Twojego budżetu PS2 jest mi na prawdę szkoda, bo toż to prawie bliźniak :twisted:
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
i jeszcze dodam że trzeba mieć odpowiednie ECU a mojego Rogal powiedział że nie da się odczytać
-
Prośba o pomoc w Warszawie, rzućcie okiem !
nie wiem czy jest ktoś kto zna na pamięć parametry wszystkich modeli aut, jeśli wiesz dokładnie jakie auto chcesz obejrzeć to idziesz do koleżanki elsy i ona Cię z chęcią poinformuje jakie parametry powinny być w jakich miejscach i jakie mieć wartości, cała filozofia, nie ma uniwersalnych danych do każdego modelu silnika (może poza kilkoma wartościami, jak temp. płyny chłodzącego... )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:confused: ale szkoda to nawet nie zdążyłeś sprawdzić tej kontrolki
-
[ 2.5 tdi 150 KM] Wałki rozrządu.
być może końcowe stadium wycierania się hudropopyhaczy, następna w kolejce jest wypadnięta dźwigienka zaworowa i tu już zależy od szczęścia gdzie poleci, może nie stać się nic, a drugi scenariusz jest znacznie bardziej kosztowny :/ moja rada udaj się jak najszybciej na diagnozę hydrauliki w głowicy swojej V6-tki, wytarte wałki to objaw rozklekotanej hydrauliki zaworowej, jeśli w miarę szybko się to naprawi to wałki są do uratowania.
-
[B5 AFN] brak mocy-logi...
tak Ci się wydaje czas działania pompki jest zbyt długi, więc na pewno jest nieszczelność w układzie, na razie jest mała więc wszystko dział jeśli masz możliwość to sprawdź układ, jeśli Ci się nie chce to jeździj i czekaj aż się całkiem zepsuje, u mnie też mam ten błąd, na razie jeżdżę z tym.
-
[B5 AFN] brak mocy-logi...
co to za logi :eek: zrób pożadne logi dynamiczne grupy przede wszystkim 010 i 011 575 to jakieś problemy z ciśnieniem doładowania, być może kierownice, ale po zrobieniu ww. logów wzystko się wyjaśni
-
kontrolka AIRBAG
obstawiam za dużą rezystancję bocznej poduszki, pewnie kabelek się poluzował pod siedzeniem.
-
[B5 AJM 1.9TDI] Problem z zbyt duza iloscia powietrza
za dużo powietrza w gnojowozach raczej nie powinno przeszkadzać, gorzej jakby było za mało i towarzyszył temu spory batory.
-
B6 1.9 TDI 2003 Problem z kilmą
podjedź do jakiegoś dobrego warsztatu co zajmuje się klimatyzacją i niech Ci sprawdzą wydajność, czyli różnicę ciśnień i min. temp. na kratkach i będziesz sporo więcej wiedział.
-
prosba o analize logo B6 AVB
no właśnie w tym zakresie obrotów co zrobiłeś tak jest, zobacz log z mojego:
-
prosba o analize logo B6 AVB
z tych logów wynika że wszystko OK PS jak będziesz robił kolejne to zrób w zakresie 1500 - 4500 rpm i po jednym bloku, a nie 3 na raz, słabe próbkowanie.
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
jeśli się nie spawdza "dynamiki gazów" i sławnej odmy w tym silniku to następnym krokiem są sypiące się dźwigienki a wałki to już na końcu całego bałaganu, ale wtedy to trzeba przygotować kilka wiaderek złotówek żeby doprowadzić głowice do stanu używalności :/
-
[ALL] Autentyczność przebiegu da się sprawdzić Vag-iem??
konkretnie prezbiegu się raczej nie da, ale możesz np. sprawdzić korekcję wtrysków, jeśli ma więcej niż 1,5mg to na pewno ma na nich nalatane z 300kkm ale to tylko orientacyjne, bo wtryski mogły być wymienione :twisted: