Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. a ja dzisiaj kibluje we fabryce
  2. nie panikuj, tak źle nie było, popatrz na to cudo koreańskiej inżynierii jak fartownie zaparkowało:
  3. wpadaj we wtorek na torwar, ja będę ok. 20 vag też podjedzie
  4. dodam jeszcze: dawki paliwka większe niż seria, a doładownie na standardowym poziomie lekki chip, ale kiepsko zrobiony
  5. zrób log dynamiczny 010 to będzie wiadomo czy przepływka jest OK
  6. odma sprawdzona !!!
  7. ale jaki ma związek rozgrzanie silnika ze sprzęgłem
  8. malik nie odbiera od Ciebie privów, bo usłyszał od horneta że u Ciebie za drogie lody są PS mam #post jak "dywizjon"
  9. też słyszałem opinie że to dwumas, ale dlaczego tylko jak ciepło ?, ono jak miał problem z dwumasem to cały czas szarpało autem a tutaj tylko jak ciepło i dobrze rozgrzana bryczka
  10. sprawdzić przepływkę to raczej prosta sprawa, trzeba mieć rogrzane auto i się przejechać kilkaset metrów
  11. jeśli dzieje się tak tylko jak jest gorąco to mam to samo i nie wiem co to jest
  12. wpadnij na spota to będziesz miał diagnostykę za free, logi wrzucasz na forum i kilku fachowców się nim przyjrzy i diagnoza będzie 100% skuteczna, jak nie chce Ci się przyjechać na spota to podjedź do mnie i za piwko Ci zrobię pełne logi [br]Dopisany: 06-06-2007, 13:02:56_________________________________________________co do przypływki to tylko ASO z gwarancją, bo i tak nie wytrzyma za długo więc będziesz u nich na gwarancji go jeszcze wymieniał ze trzy razy w ciągu gwarancji, więc wyjdzie najtaniej
  13. zjedz porządny obiad to może się "ubiją"
  14. co to za szydera
  15. o widzę że się troszkę pozmieniało na tym hungaroringu, troszkę dobudowali trybunek, a i ceny poszły nieźle UP
  16. najlepiej, najtaniej, wypada chyba hungaroring, jak się dobrze poszuka to ceny prawie jak u nas, byłem tam co prawda z 7 lat temu, ale chyba za wiele się nie zmieniło, impreza 24h
  17. 003 chyb jest efektem "dziwnej 011"
  18. i to jest jedyny słuszny
  19. 008 wygląda jak z eli, ale 011 jest baardzo do du.. dałbyś radę zrobić 011 jako jeden blok wtedy próbkowanie będzie duuuuużo lepsze i będzie lepiej widać, ale ogólnie doładowanie ponad 2.5bara przy 4krpm to nie jest chyba najrozsądniejsza wartość
  20. a jak ktoś nie ma suszarki to zostawić autko w "dobrym słońcu" i jak się nagrzeje porządnie to schodzi prawie sama
  21. 18-tki są najepsze
  22. 011 straszne przeładowanie, dlatego łapie notlaufa, N75 jakoś dziwnie steruje tym ciśnieniem (nie radzi sobie :/ ) przy takich dawkach paliwa powinieneś mieć zwiększone dawki powietrza, jakiś druciarz (rzeźnik) robił ten program :/
  23. Prpopozycja do głębszego przemyślenia :polew: :polew: :polew: ale perwera chłopaki, spadłem z krzesła, więc ide po następnego drinka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.