Treść opublikowana przez SebMis
-
Prośba o analize logów [B5 AVG]
moim zdaniem nie, jeśli to przed turbo, ale i tak warto załatać żeby muchy nie wlatywały do turbiny
-
Prośba o analize logów [B5 AVG]
też mi to wygląda na przytarte kierownice, wcześniej jeździłeś bez sterowania nimi (popsuty N75) i teraz jak już jest OK to N75 ma problemy ze sterowaniem nimi. Raz jest lepiej raz gorzej. Nawet jak się ścigaliśmy to Ci notlauf wskoczył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale tam jakiś piękny avant w głębi tej foty jest
-
[B5 1Z] licznik
problem leży w trybiku na silniku krokowym, który napędza wskazówkę prędkościomierza, najprawdopodobniej pękł. zegary podczas uruchomienia dostają sygnał "zerowania" - czyli muszą dojąć do oporu i dopiero wtedy procesor sterujący nimi zapamiętuje położenie "zerowe" i zaczyna nimi sterować. jeśli masz pęknięty trybik to silniczek kręci cały czas w kierunku "ujemnym" a wskazówka nie chce się zatrzymać i procesor nie może "wyzerować" więc nie rozpoczyna pomiaru. rozwiązanie: znajdź zegary podobne (mogą być uszkodzone) i przelutuj popsuty silniczek krokowy i zacznie działać
-
(ALL A4) - bledy po niemiecku na FIS + tlumaczenia
podjedź na spota to się zmieni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taka ładna pogoda, ledwo dojechałęm do domu z myjni a tu: kap.., kap..., kap... ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ja ku^%$##@ nie mogę nigdy umyć auta co umyje to od razu pada
-
[B5 AFN] Szukam dobrego mechanika w Warszawie
jak chcesz zdiagnozować to zapraszam na spota
-
moje a4 98 2.5 tdi b.ciężko odpala jak jest rozgrzana
a powiedz mi jakim cudem ten fachmistrz VAGiem sprawdził Ci ciśnienie sprężania pompy VP44
-
Problem z paleniem 2,5 Akn
powietrze w VP44 wróży jej bliski zgon na pewno nie jest to zdrowa dla Waszych kieszeni i należy jak najszybciej zająć się problemem !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki za życzenia i też życzę Wszystkiego Najlepszego Raczkom
-
Problem z paleniem 2,5 Akn
powietrze w paliwie sprawdzane?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ktos ma Etke? i moglby mi to sprawdzic? bede wdzieczna.... w etce po vinie nie koniecznie się coś sprawdzi, jak wklepałem swój vin to same benzynowce wywaliło więc ja bym jej nie wierzyć, chyba że masz książkę serwisową, tam jest coś takiego jak typ handlowy, a to już mówi spowo więcej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to było najprostrze ze wszystkiego jedna próba i dałem radę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na 13 (pechowym) zabiera karabiny [br]Dopisany: 05-07-2007, 15:01:52_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jest zabawa u mnie w robocie [br]Dopisany: 05-07-2007, 12:52:39_________________________________________________ musisz sam się postarać o dzieciaka to mu (sobie) kupisz takie fajne zabawki
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
aż pęknie ze starości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prościej niż kabinowy, nie trzeba żadnych narzędzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ale to byl filtr kabinowy to jedynie co sie moglo polepszyc to powietrze w kabinie kierowca sprawniejszy, mniej przymulony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam kocyk a nawet dwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dam rade, chyba że jakieś niespodziewane wypadki się przydarzą, ale planuje być
-
[AVG B5] Jaka wasza opinia?
kolega Motor już wymienił N75 i mam nadzieje że wężyki też, bo były sparciałe, może troszkę się rozruszają kierownice to zrobimy następne logi. Po takich logach w 011 stwierdziłem że nie ma sensu robić kolejnych. zobaczcie jakie było masakratyczne przeładowanie, sterowanie turbiną wogóle nie działało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki to błąd, toż to normalna exploatacja auta, tylko niestety w polszy zabroniona
-
[B5 AFN] Przepływomierz - czy tu coś brakuje ?
no to trzeba by dokładnie sprawdzić jaki był w oryginale i wszystko będzie jasne
-
[B5 AFN] Dymek, sadza - czy to kat?
gnojowozy lubią puszczać czarne bąki