Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.... z Vagiem pod pacha ..... trzeba kształcić młodzież
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz niedługo Zlot to sie napijesz ..... fajnie by było, ale nie mogę teraz jechać, mam 9-miesięczniaka i muszę się nim opiekować a zlot to nie jest dobre miejsce dla niego ale jak będzie starszy to na pewno będzie jeździł ze mną i obskakiwał wszystkie furacze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale bym się napił zmrożonej wody ognistej :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś Ty narobił, a taka była ładna pogoda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4x4 tak tip nie
-
[B5 AFN] Dziwne przypychanie sie-znowu cos z turbina?Co znaczą logi?
kata nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rób logi wrzucaj na forum do odpowiedniego działu a kilka osób na pewno się wypowie na temat Twojej maskotki
-
[B5 AFB] Pompa paliwa w zbiorniku 2,5 TDI
nie mam dla Ciebie dobrych wieści pompa w zbiorniku nie podaje paliwa do VP44, tylko podaje ją do komory spiętrzającej i pracuje tylko wtedy gdy w zbiorniku jest mniej niż 3/4. najprawdopodobniej kręcąc po kilka razy uszkodziłeś pompę wtryskową która pracowała na sucho, najprawdopodobniej masz nieszczelności w układzie paliwowym i się on zapowietrzał teraz najgorsze, musisz oddać VP44 do regeneracji i przygotować się na wydatek ok. 2kplnów
-
[B5 AFN] Dziwne przypychanie sie-znowu cos z turbina?Co znaczą logi?
kurka wodna, 008 albo zapomniałem zrobić, albo ni gdzieś je wcięło lilantoine dymił bardzo bo jeździliśmy wieczorkiem i w światłach innych aut, a tym bardziej jak starujesz z niskich obrotów to musi trochę zadymić. może coś z podłączeniem turbiny jest nie tak, zobaczcie samą końcówkę obrotów jak zadane spada a rzeczywiste rośnie, może tutaj jest pies pogrzebany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
węgry mam lekko obcykane (byłem tam z 10lat temu) i polecam bardzo, a w przyszłym roku to mam nadzieje będę się mógł już wybrać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też zoo mijam albo z jednej abo z drugiej strony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr pojechał dzisiaj chyba po furkę, miejmy nadzieje że nie wróci z pustymi rękami @hornet nie podłączam kompa pod takie wynalazki, jeszcze mi się zawirusuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angee jest po prostu zazdrosna ja dzisiaj też będę z vagiem i mam nadzieje od 19 jak macie jakieś specjalne życzenia to dajcie znać to się przygotuję merytorycznie, bo nie wszystko da rade z głowy zrobić
-
[B5 AFN] Dziwne przypychanie sie-znowu cos z turbina?Co znaczą logi?
może N75 lub jego sterowanie kuleje, zobaczymy wieczorem [br]Dopisany: 11-08-2007, 10:18:34_________________________________________________logi zrobione i mi to wygląda na jakieś nieszczelności w dolocie, ale może koledzy by się jeszcze wypowiedzieli: tak wygląda 011: i jego wykresik: do tego 010: i 003:
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
a skąd w silniku 1.9 tyle kółek w rozrządzie i jeszcze VP44 toż to 2.5 V6 TDI z dwoma intercoolerami w nadkolach i można by tak wymieniać jeszcze długo,...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zobacz bagażnik, może tam się nalało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najważniejsze to mieć jakiścel w życiu :drunk:
-
VAG Wrocław
kiepsko kupić auto i nawet nie móc się nim przejechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moja srebrna strzała załapała się do tvn turbo stoi w tle jak biernacki coś tam opowiada
-
[B6 AKE] Wałki - regeneracja, czy nowe?
oto cała instrukcja samodzielna wymiana odmy
-
[B6 AKE] Wałki - regeneracja, czy nowe?
studiując inne forum, wybrałbym regenarcje za 1000 a nie nowe z ASO za 4000 (zamieników nie ma) jeśli się dba o hydraulikę i dynamikę gazów w głowicy to wałki się nie niszczą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze można kocykiem poratować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
14400
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
primo: logi do kitu, pedał gazu nie wciśnięty do oporu, w 010 w 4-tej kolumnie musi być 100% secundo: sprężarka nie daje rady napompować odpowiedniego ciśnienia a przepływomierz pokazuje kosmiczne wartości, moja diagnoza to dziura w dolocie że aż świszcze!!!
-
b5 afn zaslepienie egr
zrób 003 BS to będzie wiadomo