Treść opublikowana przez SebMis
-
[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat
bo ostatnio zdechła całkiem i pokazywała tylko wartości "awaryjne" 0 lub 539
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to forum A4, A8 jest szerszy i się nie mieści
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyciemnij morgoth tego avatara bo strasznie oślepiają te Twoje bi
-
[B5 AFB] Trudno odpala
Jakie ustawienia kata wtrysku powieninem mieć??? (2.5 AFB) w 004BS na Late ma być 2ATDC wysterowanie pompy 100,2% (elsa podaje że od 0 - 4 jest OK) na Early ma być 15,4 BTDC wysterowanie pompy 29% (elsa podaje że minimum 12 jest OK) natomiast w 004 normalnie ma być ok. 2ATDC i wysterowanie pompy 73% (to mało istotne byle by nie było 100), elsa podaje że zakres od 2BTDC do 2ATDC jest OK, ale moim zdaniem 2ATDC jest lepszy oczywiście wszystkie pomiary przy 90C płynu chłodzącego, ale tego chyba nie trzeba pisać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a potem napiszą że z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło do tragedi
-
[B5 AKN] wymiana rozrządu czy ustawiać kąt wtrysku???
znaczy że chyba już to robili, można zaryzykować, choć po wymianie warto sprawdzić czy jest tak jak być powinno to w końcu kilka minut
-
[B5 AKN] wymiana rozrządu czy ustawiać kąt wtrysku???
w tym motorze to jest czynność która wchodzi w skład wymiany rozrządu, a jak robią druciarze na krędkę i tego nie sprawdzą to potem może furka nie palić jak należy, takie warsztaty omijamy z daleka, możesz ich zapytać przed wymianą czy mają blokady do V6TDI i czy mają komp do sprawdzenia kąta początku wtrysku, jak zaczną świrować że to dla mięczaków to nie oddawaj im auta w ręce.
-
[B5 AFB] Trudno odpala
problemy mogą być dwa: 1. zapowietrzający się układ (pęcheżyki w układzie paliwowym) co w późniejszym czasie doprowadzi do uszkodzenia VP44 a to już wydatek min. 2000PLNów 2. źle ustawiony kąt początku wtrysku (np. rozrząd robiony na mazak) tak czy siak problemem trzeba się zająć szybko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpłacasz zaliczkę i koleś daje Ci namiar na budkę telefoniczną
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktoś blaszki do wyciągania oryginalnego radia i może przynieść dzisiaj?
-
[B5 AHU] zapalam jadę jest ok gaszę i mam tryb awaryjny
pospolicie mówiąc błędy zapisane w sterowniku silnika, a silnik to sterownik nr. 01
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zakupiłeś jakiś nowszy CAN
-
[B5 AFB] Grzanie świec
jeśli źle Ci pali to sprawdź kąt początku wtrysku, w tym silniku świece nie są potrzebne do dobrego rozruchu no chyba że jest z -20C
-
[B5 AFB] prosba o krótkie info jak sprawdzic kąt wtrysku vag'iem w 2,5 tdi afb?wartości?
dynamiczny niekoniecznie
-
[B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
tak jest, ale doktor Rogal mówił mi ostatnio że znalazł na to już lekarstwo
-
[B5 AFB] prosba o krótkie info jak sprawdzic kąt wtrysku vag'iem w 2,5 tdi afb?wartości?
zrób log grupy 004 na rozgrzanym oczywiście do 90C silniku i zamieść na forum
-
[B5 AKN] prośba o analizę logów-słaby silnik w dolnym zakresie obrotów
tak niestety jeżdżą AKNy, trzymaj go cały czas na ok 2000rpm to nie będziesz nigdy narzekał na brak przyspieszenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zmienie temat, taki odwiedził wczoraj moje osiedle mniammm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego? Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali więc jak zwykle mnie ominie najlepsza impreza ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie i u Flyera są lepsze "zderzaki" ogólne wrażenia Lukasa są lepsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powrót do "sprzed wojny" (tej w 80-tych latach), każdy ma swoją teczkę każdy na każdego donosi itp. itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale mimo wszystko Brynia w telewizji wygląda zawodowo (na żywo też ) jesteś fotogeniczna i nadajesz się do mediów takie małe przymilania się, lub jak kto woli komplement
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trochę po was pojechali brynia czemu nie zafarbowałaś odrostów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zimno to pojęcie względne dla niektórych jak jest mniej niż 25C to już zimno a dla innych dopieor jak jest -5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
staram się zawsze zostawić sobie pewien margines bezpieczeństwa, dlatego grzecznie wskoczyłem za autobusik, skojarzyłem że skoro mieszkasz w okolicy to może właśnie to być parking co do to ja za świętokrzyskim na tym łuku na 3-ce jeszcze mi ASR mrygał