Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat


SebMis

Rekomendowane odpowiedzi

Zalogowałem autko kichola i strasznie tnie dawki przy wyższych obrotach 008:

09cd0bddd707e48fm.jpg

turbo pompuje moim zdaniem ładnie:

oto 010: 3909def94ffc2231m.jpg i 011: 784f812bbe55c396m.jpg

a tak wygląda praca turbinki:

39eeb98f587481fbm.jpg

(oczywiście niebieski to zadany, różowy to mierzony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest po stosunku .... ? [tak czy siak kata bym wywalil]

moze lmm (a moze trzeba wymienic filtr powietrza) .... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest po stosunku .... ?

oczywiście :evil: wiadomo u kogo, ale to pewnie sprawdził jak robił, więc musiało się to stać później

moze lmm (a moze trzeba wymienic filtr powietrza) .... ?

to już trzeba by kichola zapytać, ale jakoś nie mam do niego kontaktu teraz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już trzeba by kichola zapytać, ale jakoś nie mam do niego kontaktu teraz :confused4:

Jakby co to pisz to dam Tobie numer tel. do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, panowie przepływkę czyścił mi Rogal, katalizator jest jeszcze na swoim miejscu, dajcie konkret odpowiedź jest dobrze czy nie???? jeśli dobrze to ok a jeśli niespecjalnie to powiedzcie co można by ruszyć żeby było lepiej

a przy okazji żeby nic nie spieprzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, panowie przepływkę czyścił mi Rogal

pewnie jakies 2 miesiace temu ..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirusa wgrał Rogal w sierpniu, wtedy czyścił przepływkę, filterek powietrza wymieniony w czerwcu, przejechane ma 200tyś i to na 100%. co jeszcze potrzebujecie abym uzyskał odpowiedź zadowalającą????? ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, panowie przepływkę czyścił mi Rogal

pewnie jakies 2 miesiace temu ..... ;)

Wirusa wgrał Rogal w sierpniu, wtedy czyścił przepływkę, filterek powietrza wymieniony w czerwcu, przejechane ma 200tyś i to na 100%. co jeszcze potrzebujecie abym uzyskał odpowiedź zadowalającą????? ;( ;( ;(

taka jest zywotnośc przepływki po czyszczeniu .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky "a położysz nogi na tory" że to jest przepływka???? może i żywotność jest krótka po czyszczeniu ale czy to

przepływka jest walnięta??? czy to wychodzi z logów???? czy to są przypuszczenia.

Nie trudno wywalić parę stówek na przepływkę ale co będzie gdy ta "usterka" się powtórzy.

zależy mi na jednoznacznej odpowiedzi czy ktoś mi takiej udzieli???? albo katalizator albo przepływka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky "a położysz nogi na tory" że to jest przepływka???? może i żywotność jest krótka po czyszczeniu ale czy to

przepływka jest walnięta??? czy to wychodzi z logów???? czy to są przypuszczenia.

Nie trudno wywalić parę stówek na przepływkę ale co będzie gdy ta "usterka" się powtórzy.

zależy mi na jednoznacznej odpowiedzi czy ktoś mi takiej udzieli???? albo katalizator albo przepływka

[a zapłacisz mi jak za diagnoze w normalnym warsztacie .... ;) ] ?

mechanikiem nie jestem , [motoryzacja (TDI) to moje hobby] stawiam diagnoze z tego co widze z logów ...

chcesz miec pewnosc, jedz do mechanika .. zapłac i bedziesz zadowolony .. a moze i nie .... ;)

z logów wynika ze jest to przepływka .... i gdyby takie cos mialo miejsce u mnie to bym ja wymienil .... Ty zrobisz jak uwazasz .... ;)

[nie biore zadnej odpowiedzialnosci za to ze po wymianie lmm bedzie poprawa .... ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky, boisz się o nogi.... :decayed: a no to jest taka możliwość żeby podmienić na sprawną przepływke zrobić logi i zobaczyc czy jest poprawa???? dużo przy tym zachodu????

Ile kosztuje przepływka??? na allegro do 250zł tylko że z allegro to cholera wie co się kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky, boisz się o nogi.... :decayed: a no to jest taka możliwość żeby podmienić na sprawną przepływke zrobić logi i zobaczyc czy jest poprawa???? dużo przy tym zachodu????

powiedzmy ze o nogi tutaj chodzi .... ;)

jak najbardziej jest taka mozliwosc .... całość z logami nie powinna zajac wiecej niz 10-15 minut [zalezy jaki ruch bedzie panowal na drodze podczas logowania] .... :naughty:

lmm tylko w ASO ... albo ktos zaufany z allegro co ma oryginaly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky "a położysz nogi na tory" że to jest przepływka???? może i żywotność jest krótka po czyszczeniu ale czy to

przepływka jest walnięta??? czy to wychodzi z logów???? czy to są przypuszczenia.

Nie trudno wywalić parę stówek na przepływkę ale co będzie gdy ta "usterka" się powtórzy.

zależy mi na jednoznacznej odpowiedzi czy ktoś mi takiej udzieli???? albo katalizator albo przepływka

Twój problem nie jest jednoznaczny jak widzisz ,że nikt nie odda życia za Twój wóz to lec do fachowca(diag.tańsza niż lmm), zapłacisz i będziesz mógł prawnie żądać jego kończyn jak się nie spisze :)

Podmianka może dać poszlaki w sprawie. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój problem nie jest jednoznaczny jak widzisz ,że nikt nie odda życia za Twój wóz to lec do fachowca(diag.tańsza niż lmm), zapłacisz i będziesz mógł prawnie żądać jego kończyn jak się nie spisze :)

Podmianka może dać poszlaki w sprawie. :th:

według mnie problem jest jednoznaczny ... wysrana przepływka ...

ale zadnej odpowiedzialnosci za to nie biore ... ;)

panowie to forum internetowe pasjonatów/miłosnikow Audi....

ale jak chcecie mozemy to zmienic ...

[tylko trzeba wprowadzic w danych uzytkownika pole nr.konta bankowego ] i bedziemy rozmawiac inaczej .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem przepływka normalnie pracuje co do dawek to od samego dołu jest coś inaczej niż w serii, turbo powyżej ok 3000 też mocniej pomuje niż w serii.

Odnoszę to do moich logów umieszczonych tu niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem przepływka normalnie pracuje co do dawek to od samego dołu jest coś inaczej niż w serii, turbo powyżej ok 3000 też mocniej pomuje niż w serii.

Odnoszę to do moich logów umieszczonych tu niedawno.

to przyjrzyj sie jeszcze raz ... ;) blok [008] oraz [010] ... u kichola i u Ciebie ... [ja własnie to zrobilem] ;)

mała podpowiedz :

u kichola

[010] przy podniesionym doladowaniu lmm powininie mierzyc ponad 1000 a ledwo daje rade 800 ... [008] ewidentnie obcina dawki ... kolumna 4 powinna byc wieksza od 3 a mniejsza od 2 ..... a tak nie jest ...

koniec diagnozy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna możliwość: KICHOL szukaj przepływki od AJM-a i podmień na próbę. Swoją bym chętnie udostępnił, ale chłopaki mówili, że też pada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjrzyj sie jeszcze raz ...

Faktycznie zbyt mało uwagi poświęciłem blokowi 10 - i widać niedomagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...