Treść opublikowana przez SebMis
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
KYB ma w ofercie wersję SR taki odpowiednik B6 Bilsteina czyli bardziej "żwawe"
-
[B5 AKN] ile wchodzi oleju?
koledze Grek09 nie robili tego dłużej jak 3min. jeśli niewielki to raczej nic, jeśli sporo za duży np. z 1cm to może to doprowadzić do za dużego ciśnienia w komorze korbowej i szybszego zapchania odmy i wywalania oleju przez nadmierny wzrost jego ciśnienia. PS jest sporo kontrowersji na temat "jak sprawdzać poziom oleju w V6TDI"
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów-silnik drga na wolnych obrotach,zle pali
bardzo ciężko czyta się te Twoje logi (nieprzekonwertowane), ja nic nie wypatrzyłem, jeśli możesz to przeleć je csvconverterem.
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
jeśli nie stać Cię na naprawę auta to sprzedaj i kup tańsze w utrzymaniu, np. Fiat126p sam naprawisz zestawem kluczy z biedronki i agrafką od macgajwera.
-
[B5 AKN] ile wchodzi oleju?
w V6 trzeba być cierpliwym przy spuszczaniu i odessać olej z obudowy filtra PS nie lałbym więcej niż 5.2 po porządnym pozbyciu się starego, niestety silnik ten ma bardzo skomplikowany system olejowy i sporo trzeba poczekać zanim dobrze ścieknie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dajcie na priva hasełko, to jak pogadam z moim firewallem to bym szczelił pare razy w kogoś
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy i nie może już odpalić. Błędy.
wygląda na zapowietrzenie VP44 przez uszkodzenie pompki która napełnia komorę spiętrzającą autko nie przerywało wcześniej?[br]Dopisany: 15-11-2007, 08:38:08_________________________________________________a tutaj link z innego forum podobny problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to masz już po problemie, nie będzie następnego razu http://moto.allegro.pl/item267323722_winter_maxi_oslona_na_szybe_koniec_niszczenia_szyb.html nie musisz zdejmować jak jedziesz do roboty to mi było potrzebne , a dodatkowa zaleta że jak mi fotkę cykną to nie będzie widać kto prowadzi :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i pewnie dlatego też wjeżdżam w kamienie, tyle lat jeżdżę tą trasą że nie muszę już oczu otwierać jak jadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby nic nie pękło to nie robiłbym afery[br]Dopisany: 14-11-2007, 08:16:34_________________________________________________ na toruńskiej dwa razy, grrrr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja jestem wkur^%$%#$# na maxa bo dostałem kolejnym kamorem w szybę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mistrz ciętej riposty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uznaj że jego auto będzie lepiej wyglądać w kolorze węgla
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
na pewno turbina pompuje za słabo i tnie Ci dawki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to jeśli tak to mam nadzieje że pamiętasz o uchwycie
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacz.. * Electrical Malfunction
uwierz ze moga byc gorsze rzeczy. PD do AJM akurat mam na zbyciu natomiast nie widze loga z 013 coby ocenic stan pompowtryskow Przerywanie o ktorym piszesz moze byc wogole z innej przyczyny, wiec proponuje zaczac od porzadnej diagnozy logow dynamicznych logi oczywiście zrobione wszystko OK, przepływka wzorowa turbo pompuje, jedynie co to termostat lekko niedomaga kolega miał 82C. 013 wyglądał mniej więcej tak: -0,15 -0.35 +0,10 +0.35 (nie pamiętam dokładnie) nie widziałem sensu zamieszczania dobrych logów na forum
-
[B5 AFB] Trudno odpala
najlepsze wyjście gdzieś na forum chyba AKP jest nawet cała instrukcja ja kto zrobić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zrobione :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dostałem kamorem w szybe dzisiaj i mam pajęczynkę tak na 1cm naprawiał ktoś kiedyś cuś takiego?
-
[B5 AFB] Trudno odpala
jak to bierze 200, za co??? za wjazd na kanał
-
[B5 AFB] Trudno odpala
człowieku zapłaciłeś za popsucie auta 100PLNów wymiękam i jak to "silnik pada" coś jest popsute i tyle i trzeba to naprawić, powiedz mu że jak nie wie co to niech nie wkłada łap bo :bicz3: kupiłbyś od viakkena interface za 100 i sam byś sobie zdiagnozował auto za friko, koledzy z forum pomogą, a tak zapłaciłeś 100 za popsucie auta i dalej nic nie wiesz i będziesz szukał kolejnego fachowca co Cię skasuje na kolejną kasę i dalej nie będzie pewności że jest OK.
-
[B5 AFB] Trudno odpala
w AKNie jest to samo
-
[B5 AKN] wymiana rozrządu - niejasności
i to nie do końca, chyba że znajdziesz mechanika co Ci da gwarancje na piśmie że ten rozrząd wytrzyma jeszcze ileśtam km, ale raczej nie znam takiego [br]Dopisany: 06-11-2007, 15:42:50_________________________________________________pęknięty pasek w V6 to jakieś 10k plnów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma wstydu, noofka autko z 10 latkiem i przewagą w cyfrach
-
[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat
e tam zaśniesz, przy wyprzedzaniu musisz odmawiać różaniec