Treść opublikowana przez SebMis
-
[A6 C5] Bledy i logi - 2,5TDI 2003 Tiptronic
a sprawdzałeś wtyczkę przy tipie, bo sporo błędów z komunikacją?
-
[ALL] Niestandardowe ustawienie okresu pomiedzy przegladami?
w zegarach najprawdopodobniej są stałe wartości, które obserwujemy a zmienia się tylko mnożnik, którego nie widzimy
-
[ALL] Niestandardowe ustawienie okresu pomiedzy przegladami?
dodam od siebie tylko że ustawiając niestandardowe wartości np. zamiast 35000km max przy trybie LL na 25000 to licznik i tak pokaże nam 35000, ale nie należy się tym przejmować, bo potem te kilometry zmniejszają się szybciej niż faktycznie przejechane
-
[ALL B5] Czujnik prędkości G47
Jak powinien być osadzony/zamocowany tenże czujnik, bo mój się rusza na boki i pokazuje mi się błąd pytanie dodatkowe czy lewy to jest po stronie pasażera czy kierowcy? edek pokazuje że jest tam jakaś tuleja zaciskowa (8) ale czy to znaczy że trzeba to wbić na siłę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratulejszyn Adaho :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mocne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja od dzisiaj upalam fort foćus2 1.6 wersja kierownica+pedały(fotele gratis )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to teraz i mój stoi w autowimarze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uff, to się cieszę, jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a u mnie odwrotnie ;(, padła mi VP44, wielkie podziękowania dla Lukasr za podjechanie do mnie z lapkiem i holowanko do serwisu i niestety znowu wydatki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można zamówić KFC na tel.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to przeczytaj temat zawsze info w pierwszym poście poza tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dałeś rade? jak nie i jesteś z tarchomina to daj znać na pw to mogę wpaść do Ciebie i spróbować Cię uszczęśliwić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer co Ty robisz tam Lukasrowi lewą ręką że taki zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktoś jedną rameczkę klubową na zbyciu, chętnie odkupie
-
[B6 AWX] Oceńcie wykres i logi
a jak wyglądają pełne logi, szczególnie dynamiczne?
-
[B6 AWX] Oceńcie wykres i logi
max moc była przy 3000rpm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tysz ide po drugie
-
[INNE] Zmiana języka w liczniku i NAVI w A6 2006
ale Lukaszr ma fejsa który umie to zrobić
-
[ALL] Płyn chłodniczy - voyager/journey - proszę o opinie
VW-Audi zaleca G12+ i taki powinieneś zalać a nie jakieś wynalazki lokalnych majsterkowiczów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek zasiał mak... a jutro będzie zawijał w sreberka
-
[ALL B5] Osłabione wspomaganie przy dużej wilgotności
no następne hamowania są też jakby lepsze, ale w nagłej sytuacji nie będę naciskał najpierw kilka razy zanim zacznę hamować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktoś dostęp do kanału, bo mi się coś obluzowało w plastikach pod silnikiem i max speed to teraz 70kmh, normalnie strach jeździć toruńską wieczorem, więcej patrzę w lusterko niż przed siebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
są bardziej humanitarne sposoby na pozbycie się żony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tacy fachowcy tam byli, że na więcej się boją nie są pewni czy dobrze poskładali wszystko