Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. moim zdaniem miejscówka rewelacja gdzie indziej znajdziecie darmowy prąd :polew:
  2. jesli strzeli z reki to nie przyjmuj mandatu. tylko jesli byl ustawiony na trojnogu i wypoziomowany... skąd takie informacje i na co trzeba się w sondzie powołać wtedy?
  3. kto pije vodke ???
  4. a to http://www.joemonster.org/art/9769/Nowy_sposob_na_przewozenie_dziecka
  5. jak wcześniej nie jeździło, bo się zepsuło to teraz zapie%@#$
  6. Sebek a gdzie Ty byłeś obok nas na tarchominie u Kotńskiego może ? dokładnie tam, polecałeś to podjechałem, już na początku kolesiowi się nie spodobało że mam swoje graty, powiedział że to gorzej źle założył płytę pod silnikiem, nie chciał wyssać mi oleju z podstawki filtra (twierdził że nic tam nie ma), już nie mówiąc że chciał mi wlać 4L, musiałem sam sobie dolać i sprawdzał bagnetem czy jest olej zaraz po zgaszeniu silnika, takim sposobem to wlałby mi z 6 litrów zamiast 5.2, tych silników 2.5TDI jest od zatrzęsienia już, a 99% mechaników nie zna w nich nawet podstaw, normalnie załamka
  7. ragga nie jesteś z tarcho? daleko do mnie nie masz, jak chcesz to wpadaj do mnie w ciągu 30min. to zrobimy
  8. kto Ci to spawał, to nie duży fiat, nie chce straszyć, ale może sterownik się uszkodził lub jakieś inne czujniki, dobijają mnie mechanicy, dzisiaj byłem w bosch serwisie na wymianie oleju i musiałem kolesiowi podpowiadać w kilku kwestiach bo by spieprzył i tak prostą robotę
  9. jeśli spawanie elektryczne to nie był to najszczęśliwszy pomysł
  10. niezły tekst: samochód nie zawiera: Szkieletu karoserii a niżej: Zawiera wszystkie części Blacharskie ciekawe jak to rozumieć
  11. tytuły powalają, oplułem monitor
  12. Jak w dobrych pieniądzach to tak 1200 vs. 1275 zł .... Różnica nie jest duża i nie wiem czy warto "oszczędzać" ... nie żartuj sobie, jakbyś miał zaoszczędzić z 500 to można by pomyśleć nad tym.
  13. i wózeczek do noszenia go
  14. to powiem że u nas to nie ma dziur na drogach
  15. powiedzcie mi jeszcze jakie muszę kupić śruby żeby zdjąć przód do pozycji serwisowej? i czy wogóle trzeba ściągać przód żeby wyjąć icka
  16. adamoo znam sygneta, spoko koleś (pracuje w firmie która może Ci się jeszcze kiedyś przydać ) nie ściemniaj go od razu
  17. jest tragedia, bo nie trzyma ciśnienia jeżdżę jak stary taksówkarz, muszę zamówić nowego icka
  18. chyba jednak Intercooler będzie do wymiany:
  19. Kobieta idealna oprócz wzrostu do pasa, żeby mogła robić.. wiadomo co... musi mieć też płaską głowę... żeby było na czym piwo postawić... i odstające uszy aby było na czym wędki oprzeć
  20. szampan wypity w dywan się zawinął i czeka aż dojedzie reszta
  21. jest jeszcze taki: "Kobieta grypa, bo każdy miał grypę"
  22. Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody Stary, teraz to już gadasz jak potłuczony.. myślisz, że mechanik w ASO Skody nie wie jak prawidłowo serwisować silnik 2.5?? Uwierz mi, że mają częściej do czynienia z silnikiem 2.5 (np. Skoda Superb) niż mechanicy w ASO Audi. Druga kwestia, że zarówno w jednym, jak i drugim ASO możesz trafić na partacza, który akurat nie ma dobrego dnia. Wszędzie pracują ludzie! Pamiętaj o tym. nie wiesz co mówisz bracie, dostałem najlepszego mechanika w tym aso skody (kierownik to mój dobry koleś) i tak dokręcili mi napinacz że się urwał po tygodniu, poza tym koleś twierdzi że nie mają materiałów od V6, sam im wysyłałem zrzuty z elsy żeby mieli momenty dokręcania śrub, bo o ile w 1.9 to pewnie nie jest to istotne o tyle w V6 niestety ma to znaczenie druga kwestia, to sam ze swoim laptopikiem musiałem się pofatygować żeby mi ustawili odpowiedni kąt wtrysku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.