Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&miejscowosc_id=64
  2. dzisiaj obejrzałem turbo przez dolot oleju troszkę tam siedzi, ale łopaty całe może tak być że sztanga chodzi a kierownice zatarte? za prawym ICkiem jakby troszkę oleju z kurzem pomieszane (zasyfione wszystkie kable), może ICek puszcza?
  3. jeszcze byś popsuł
  4. tak się ubiera tylko dla swojej pani :gwizdanie:
  5. moim zdaniem brakuje połowy łopatek w turbo po stronie zimnej ja mam chyba podobnie, jak rozbiorę swoje turbo to napiszę co i jak, ale zastanawia mnie inne procentowo wysterowanie N75, u mnie zupełnie odwrotnie
  6. jak dla mnie to raczej turbo , choć gadałem z Witkiem i mnie pocieszał że może nie, ale po logach 010: o i 003: to widać że przepływka jak tubo już napompuje te 2bary to pokazuje prawie 1000mg/R, więc chyba muszę wymienić mam nadzieje ostatnią z wrażliwych części AKNa[br]Dopisany: 06-09-2008, 21:10:56_________________________________________________i wczoraj jeszcze doszedł: a przedwczoraj go nie było jeszcze, czyli z dnia na dzień coraz gorzej
  7. to na jakim doładowaniu śmiga 170KM
  8. to chyba też sobie coś skręcę
  9. to jest wykres tego co w excelu (ciśnienie zadane ciśnienie rzeczywiste w funkcji obrotów), jakbym miał wykres z hamowni to bym nie pytał czy nie ma chipsa
  10. on nawet na polskich torach wyścigowych nie dałby rady
  11. myślałem że to od tych upałów furak zaczął poddymiać i słabo się zbierać, ale jak zrobiłem loga z 011 to mi szelki opadły myślicie aby szukać dziury czy raczej suszara na złom ;(
  12. ma ktoś dane na temat ciśnienia doładowania w silniku BKD (2.0 TDI 16V-140KM)? i czy tekie: to seria czy ktoś tam już coś dłubał, nie mam więcej logów, ale myślę że ciśnienie powinno już coś powiedzieć
  13. we wtorek jak co tydzień, czytaj pierwszy post
  14. jednak pójdzie tak jak pisał PAWEŁ69 silnik bez BSów, ale najważniejsze działa, logi można zrobić
  15. to była drzemka regeneracyjna, tyle w życiu nie wypiłem a z każdym się chciałem napić
  16. droga powrotna, pełno "meganek": "o to ta meganka" - krzyniek "tak to ta" - odpowiedzieli kolesie z megi
  17. około południa, a przynajmniej tak się czuję, a wczoraj tylko z dwa browary wypiłem.
  18. sporo można się z nich dowiedzieć
  19. i fale na morzu zawodowe, jak na hawajach
  20. uwaga na wiśniowe mondeo między Nidzicą i Olsztynkiem panowie w żółtych kamizelkach kupowali na stacji hotdogi
  21. no to jedziemy: Ja i Lukas + 1 pogoda nie najlepsza, ale lecimy spokojnie stówką mph
  22. a można wpaść do Ciebie jakby co i pożyczyć na pół godzinki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.