Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&miejscowosc_id=64
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
dzisiaj obejrzałem turbo przez dolot oleju troszkę tam siedzi, ale łopaty całe może tak być że sztanga chodzi a kierownice zatarte? za prawym ICkiem jakby troszkę oleju z kurzem pomieszane (zasyfione wszystkie kable), może ICek puszcza?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buhahaha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze byś popsuł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak się ubiera tylko dla swojej pani :gwizdanie:
-
[INNE] Prośba o analizę logów
moim zdaniem brakuje połowy łopatek w turbo po stronie zimnej ja mam chyba podobnie, jak rozbiorę swoje turbo to napiszę co i jak, ale zastanawia mnie inne procentowo wysterowanie N75, u mnie zupełnie odwrotnie
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
jak dla mnie to raczej turbo , choć gadałem z Witkiem i mnie pocieszał że może nie, ale po logach 010: o i 003: to widać że przepływka jak tubo już napompuje te 2bary to pokazuje prawie 1000mg/R, więc chyba muszę wymienić mam nadzieje ostatnią z wrażliwych części AKNa[br]Dopisany: 06-09-2008, 21:10:56_________________________________________________i wczoraj jeszcze doszedł: a przedwczoraj go nie było jeszcze, czyli z dnia na dzień coraz gorzej
-
[BKD] chips czy seria?
to na jakim doładowaniu śmiga 170KM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba też sobie coś skręcę
-
[BKD] chips czy seria?
to jest wykres tego co w excelu (ciśnienie zadane ciśnienie rzeczywiste w funkcji obrotów), jakbym miał wykres z hamowni to bym nie pytał czy nie ma chipsa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
on nawet na polskich torach wyścigowych nie dałby rady
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
myślałem że to od tych upałów furak zaczął poddymiać i słabo się zbierać, ale jak zrobiłem loga z 011 to mi szelki opadły myślicie aby szukać dziury czy raczej suszara na złom ;(
-
[BKD] chips czy seria?
ma ktoś dane na temat ciśnienia doładowania w silniku BKD (2.0 TDI 16V-140KM)? i czy tekie: to seria czy ktoś tam już coś dłubał, nie mam więcej logów, ale myślę że ciśnienie powinno już coś powiedzieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
we wtorek jak co tydzień, czytaj pierwszy post
-
[INNE] 2.0 TDI & Viaken
jednak pójdzie tak jak pisał PAWEŁ69 silnik bez BSów, ale najważniejsze działa, logi można zrobić
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
to była drzemka regeneracyjna, tyle w życiu nie wypiłem a z każdym się chciałem napić
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
droga powrotna, pełno "meganek": "o to ta meganka" - krzyniek "tak to ta" - odpowiedzieli kolesie z megi
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
około południa, a przynajmniej tak się czuję, a wczoraj tylko z dwa browary wypiłem.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
sporo można się z nich dowiedzieć
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
i fale na morzu zawodowe, jak na hawajach
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a my jeszcze jedziemy
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
uwaga na wiśniowe mondeo między Nidzicą i Olsztynkiem panowie w żółtych kamizelkach kupowali na stacji hotdogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jedziemy: Ja i Lukas + 1 pogoda nie najlepsza, ale lecimy spokojnie stówką mph
-
[INNE] 2.0 TDI & Viaken
możesz to wyjaśnić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a można wpaść do Ciebie jakby co i pożyczyć na pół godzinki?