Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj jakiś lepszy format bo nic nie widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pokazał start jak z ćwiartki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakieś szczegóły? gdzie byłeś jak Poź odjeżdżał
-
[ALL] Proszę o analizę logów w A6
sprężarka się raczej kończy, pewnie popuszcza już olej i dlatego tak powoli się zbiera, jeśli to zachrobotanie ma metaliczny dźwięk to może jest to objaw jaki opisywał carlnova na AKP gdy jego sprężarka miała już duży luz współosiowy. kąt wtrysku to jakaś straszna porażka czy płyn chłodniczy miał 90C podczas pomiaru? powinno być 1-2 ATDC, stym że tutaj ewidentne komp ustawia taki kąt, więc jest coś nie tak. obroty na biegu jałowym za wysokie o ok.100 korekcje na 3 cylindrze poza zakresem ciekawe jak pozostałe 014? czy on pracuje na wszystkich cylindrach?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozia się nie czepiaj, był na spocie jak wzorowy klubowicz, skasował błędy w paździochu i pojechał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
później nie ma sensu tam stać pewnie, bo średnia 20kmh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale mają asortyment bogaty
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
np. nabicie klimy powietrzem żeby vag nie pokazał błędów niskiego ciśnienia, a klima nie działa i sprężarka kręci się na sucho
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
mam jeszcze inne kwiatki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie widzę problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w weekendy strach z domu wyjeżdżać takie patałachy pchają się na ulice swoimi parchami
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
jeśli mam dodać jeszcze coś to napiszę że to był warsztat który wymieniał mi odmę (zamiast wymienić obcięli cały filtr), jak ktoś czytał kiedyś akp to wie o który warsztat chodzi
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
turbina dokręcona do silnika na 3 z 4 śrub, tą czwartą odkręciłem palcami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moja strzała nareszcie ożyła wymiana turbo pomogła, teraz boje się nim jeździć pracująca sobota z kluczami, dzisiaj zakwasy jakbym na siłke poszedł po rocznej przerwie ale było warto, jak się wczoraj przejechałem wieczorkiem to aż się musiałem upić ze szczęścia (oczywiście po odstawieniu fury na parking ), zagotowałem hamulce na modlińskiej jak robiłem logi
-
[B5 AKN] Turbo pada czy dziura ?
odpowiedź na moje pytanie była: i to i to dziurawy dolot spowodował że turbawa pracowała na za dużym obciążeniu dla siebie i po wymianie intercoolerów i po dokręceniu wszystkich śrub, było lepiej ale nie na zadowalająco, dopiero regeneracja turbiny przyniosła zamierzony efekt, autko zapie^$#$% że aż strach dla wszystkich którzy oddają auta do serwisów powiem że albo ja mam takiego pecha albo każdy serwis coś spier^$##$^#, tylko samemu można być pewnym że zrobiło się wszystko jak należy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
właśnie dzwonili do mnie z head-hunter, biorą 25% rocznego wynagrodzenia jak znajdą dobrego kandydata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zasmucacie mnie, CV jakie ludzie przysyłają to załamka, serwisant pomp, sprzedawca z mediamarketu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szukam kogoś do pracy: http://www.pracuj.pl/oferty/1339632.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wawa. szarych szeregów jest zagłębie tłumikowe (kilka warsztatów) zrobią dobrze i tanio, znają się na rzeczy (okolice kasprzaka)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale gra powstała pewnie z 30 lat po zbudowaniu tego czegoś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawdziwy off-road http://pl.youtube.com/watch?v=afJ18eJeNgU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czifffrollet [br]Dopisany: 08-10-2008, 15:24:58_________________________________________________ nowe tico
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to za nowe auta:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oni są podzieleni rewirami i nie wchodzą sobie w drogę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
notariusze nie mają konkurencji i mają ograniczenia stawek tylko od góry, więc biorą ile... (ktoś zgadnie...) oczywiście maxx ile mogą bo po co brać mniej skoro i tak nie masz wyjścia jeśli jesteś znajomym notariusza to może Ci to samo zrobić za 1PLN wiem z doświadczenia