Treść opublikowana przez SebMis
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
logi spoko, ale jest jakiś madafaka virus, kto robił program, nieznajomy z allegro za 199,99 [br]Dopisany: 14-04-2010, 21:03:00_________________________________________________kąt wtrysku wzorowy, minus oznacza za pewne że 1st za GZP czyli idealnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cieńkie pytki jakby to powiedział jeden taki co nie jeździ audi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i jeszcze tylko nagrywarka BR
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
źle przeczytali między wierszami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktoś pożyczyć na jeden wieczór colina dirt 2 na ps3 potrzebuje coś sprawdzić
-
[B5 AKN] Problem ze sterowaniem turbo
tak jak pisałem wcześniej sztanga lata góra - dół bez najmniejszych problemów (przy 011 BS), jak będę miał chwile to zrobię filmik[br]Dopisany: 20-02-2010, 22:35:11_________________________________________________tak wygląda praca sztangi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stały skład
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ludzie z doświadczeniem wiedzą co dobre
-
[B5 AKN] Problem ze sterowaniem turbo
najgorsze że nie mam gdzie zrobić jakichkolwiek prac przy aucie, bo garaż do którego mam dostęp jest niedostępny a na dworze taka piździawka że klucze przymarzają do dłoni :/[br]Dopisany: 08-02-2010, 12:12:41_________________________________________________dzięki dla AndyN za udzielenie przytulnego kątka w garydżu i dobrej lampki była podmianka N75 z tym od EGRa i pupka blada, do tego wymieniłem kolejny kawałek wężyków podciśnienia i poza zoranymi łapami nic się nie zmieniło 575 powraca jak bumerang, chyba coraz bardziej zaczynam wierzyć że to jednak suszarka wytrzymała 1,5 roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewno http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_akn_problem_ze_sterowaniem_turbo-t107833.0.html;msg1254827#msg1254827
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest jakiś inny niż ten który odczytać można w 011, jeśli jest tylko jeden (tak myślę) to dobrze pokazuje, mam tam odczyty ok. 2500 mbar a po jakiś 10sekundach takiej jazdy komp ogranicza dawkę paliwa tak że ciśnienie nie przekracza już 1300mbar "tryb awaryjny", co ciekawe nie trzeba wyłączać silnika, tylko po jakiejś minutce jazdy znowu wraca pełne doładowane i mogę się cieszyć pełną mocą przez kolejne 10 sekund, jeżdżę teraz na "over boostcie" czyli do jakiś 2500 rpm więcej się nie da, i Vmax to jakieś 130
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czujnika ciśnienia nie sprawdzałem, ale na pewno pompuje bo mocz jest i prawie w ogóle nie dymi co by świadczyło o dużej ilości tlenu, skoro N75 pracuje na jałowym 011BS to z domysłu zakładam że jest OK, ale może ktoś mi użyczy na chwilę to bym wyeliminował coś, bujam się z tym od świąt :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trudno żeby nie łapał Sebek może głupio to zabrzmi, ale sprawdzałeś wszystko po kolei, co może być odpowiedzialne za ten stan rzeczy - nie ma za wiele do sprawdzania, a komu jak komu, ale Tobie chyba tego nie trzeba tłumaczyć :naughty: sam już nie wiem co może być przyczyną, sztanga lata na 011BS jak wściekła, kolesie od turbo (turbojulita) mówili że jak wajcha się rusza to nie ma możliwości żeby kierownice były zapieczone, myślałem że może mam nieszczelności w podciśnieniu, ale Piotruś mnie uświadomił że gdybym nie miał podciśnienia to by mi niedoładowywał, sam już nie wiem co jest grane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a do jakich wartosci potrzebujesz?? ja mam ten autogauge jak cos +2 -2 potrzebuje zmierzyć czy mam odpowiednie podciśnienie na sterowaniu turbiny i powinno być od ok. 100 do prawie 700 mbarów da się to odczytać na Twoim sprzęcie?[br]Dopisany: 07-02-2010, 00:27:19_________________________________________________ wtf :?: co popsułeś :?: turbo mi nie działa, a tak naprawdę to działa za dobrze pompuje non toper 1,5 bara i sterownik silnika łapie nerwa i przełącza sięw tryb awaryjny i max speed to 130kmh z wiatrem to może 140 zaczyna mnie to już wku^%%$$#@@! muszę naprawić kondona i go sprzedam kupię Allroad'a 2.7 BiT manual rodzina mi się rozrasta a A4 to jest na "only two person"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek na Torwarze robi najlepsze kiełbaski z grilla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sorry za OT i przekleństwa, ale czy ktoś z Was posiada lub wie kto posiada wakuometr (miernik podciśnienia), potrzebowałbym coś sprawdzić, użyczyć go na 3 minuty ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co był kolega i nikt się z nim nie przywitał nawet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to teraz może buzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie kto mi zrobi logi dynamiczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema ogry. ktoś mnie jeszcze pamięta :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Problem ze sterowaniem turbo
takie jest właśnie moje podejrzenie, bo coś mi chyba syczy spod maski, ale teraz taki mróz że boję się że jak dotknę czegokolwiek to przymarznę, dzięki specu za utwierdzenie mnie w przekonaniu, nie pisałem wcześniej żeby nic nie sugerować
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów AFB 2.5 TDi 150 KM
raczej nie powinno być, zrób BS to będzie wtedy wiadomo czy jest OK
-
[B5 AKN] Problem ze sterowaniem turbo
Witam, mam mały problem ze sterowaniem turbiny, przy małym obciążeniu w 011 BS wygląda jakby sterowanie było OK. natomiast pod obciążeniem 011 dynamiczny: wygląda jakby N75 nie był w stanie wysterować poprawnie turbo, schodzi do 9% i nic to nie daje ciśnienie cały czas 2500 mbar :/ (oczywiście nie muszę mówić że kończy się to notlaufem)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawet na spocie byłem tydzień temu, powoli zaczynam odrabiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj suli w TVN Warszawa zaciekle się wypowiadał ze będzie walczył jak lew z Busspaskami