Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. ja wole te od mistera
  2. coś Witku narobił że połowa oddziałów z polski z Twojej firmy dzwoni do mnie na helpdesk już mam ustawioną bajerę dla tych miłych pań;
  3. w pół roku po terminie
  4. co prawda myślałem o innej, ale ta zmienia znacznie więcej :polew: :polew: :polew: a szczególnie dwie
  5. Sory Witek , co to jest ten cały "karburator" ?? :kox: tego nawet Wiciu nie wie
  6. po jednej kreseczce wiele się może zmienić
  7. dzisiaj zapisy pewnie na za dwa tygodnie
  8. relacja ze Stasindy: - śniegu w pyte i pada cały czas - od północy napadało mi na auto z pół metra śniegu, nie wiem jak wyjadę
  9. tym bardziej poćwicz "na sucho" żeby wyłapać moment kiedy gaz jest na 100% a nie załącza się kick-down.
  10. nie wciskasz gazu do końca!!! zobacz 010 ostatnia pozycja, powinno być 100%, od tego zacznij, może potencjometr wysiadł. sprawdź na zgaszonym silniku (zapłon włączony) ustaw grupę 010 i wciskaj pedał gazu i obserwuj wskazanie.
  11. turbo bardzo słabo pompuje, zrób koniecznie jeszcze 010 dynamiczne i 011BS
  12. witam wszystkich w pracującą sobotę
  13. leszczu poczuj prawdziwe emocje, ja nie mogłem dojść do siebie przez kilka dni [br]Dopisany: 05-03-2009, 23:03:43_________________________________________________Adrian najlepsze życzenia imieninowe jeszcze zdążyłem
  14. zamroź coś na balkonie (jak nie masz lodoofki) to wpadne na parapecik
  15. obżeracie się pąkalami
  16. ma ktoś dojście w dobrej cenie (ale oryginałów) amorków Bilsteina? potrzebowałbym na przód B6 Sporty, bo moje chyba jakoś słabo działają :/
  17. tylko jedna cyfra z 4 na 1
  18. aleś sztywniak, nie upilnujesz do pełnoletności, a tak to w rodzinie zostanie
  19. suli, będę miał sprawdzonego kierownika do samego łóżka [br]Dopisany: 13-02-2009, 23:26:21_________________________________________________ jarko nie dygaj, w gumki go wyposażę
  20. ja biorę kawalera 2 latka i 4 miechy na zlocie będzie miał
  21. zaczyna się woja z wiatrakami diesel vel benzin ###### motor gdzieś Ty zimował
  22. mogłem nie mówić
  23. witam wszystkich i przypominam dzisiaj o szczególnej ostrożności dziś 13 piątek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.