Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wole te od mistera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś Witku narobił że połowa oddziałów z polski z Twojej firmy dzwoni do mnie na helpdesk już mam ustawioną bajerę dla tych miłych pań;
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w pół roku po terminie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co prawda myślałem o innej, ale ta zmienia znacznie więcej :polew: :polew: :polew: a szczególnie dwie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sory Witek , co to jest ten cały "karburator" ?? :kox: tego nawet Wiciu nie wie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po jednej kreseczce wiele się może zmienić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj zapisy pewnie na za dwa tygodnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e !!!
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
relacja ze Stasindy: - śniegu w pyte i pada cały czas - od północy napadało mi na auto z pół metra śniegu, nie wiem jak wyjadę
-
[B5 AKN] Prośba o sprawdzenie logów
tym bardziej poćwicz "na sucho" żeby wyłapać moment kiedy gaz jest na 100% a nie załącza się kick-down.
-
[B5 AKN] Prośba o sprawdzenie logów
nie wciskasz gazu do końca!!! zobacz 010 ostatnia pozycja, powinno być 100%, od tego zacznij, może potencjometr wysiadł. sprawdź na zgaszonym silniku (zapłon włączony) ustaw grupę 010 i wciskaj pedał gazu i obserwuj wskazanie.
-
[B5 AKN] Prośba o sprawdzenie logów
turbo bardzo słabo pompuje, zrób koniecznie jeszcze 010 dynamiczne i 011BS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam wszystkich w pracującą sobotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
leszczu poczuj prawdziwe emocje, ja nie mogłem dojść do siebie przez kilka dni [br]Dopisany: 05-03-2009, 23:03:43_________________________________________________Adrian najlepsze życzenia imieninowe jeszcze zdążyłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamroź coś na balkonie (jak nie masz lodoofki) to wpadne na parapecik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
obżeracie się pąkalami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktoś dojście w dobrej cenie (ale oryginałów) amorków Bilsteina? potrzebowałbym na przód B6 Sporty, bo moje chyba jakoś słabo działają :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko jedna cyfra z 4 na 1
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
aleś sztywniak, nie upilnujesz do pełnoletności, a tak to w rodzinie zostanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
suli, będę miał sprawdzonego kierownika do samego łóżka [br]Dopisany: 13-02-2009, 23:26:21_________________________________________________ jarko nie dygaj, w gumki go wyposażę
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
ja biorę kawalera 2 latka i 4 miechy na zlocie będzie miał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zaczyna się woja z wiatrakami diesel vel benzin ###### motor gdzieś Ty zimował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mogłem nie mówić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam wszystkich i przypominam dzisiaj o szczególnej ostrożności dziś 13 piątek