Treść opublikowana przez SebMis
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemanko pomorzanie może ktoś byłby z Was tak dobry, może miał po drodze i luknął mi na to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=1227541085 czy wogóle warto je oglądać czy straszny paździerz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o coś się ruszyło, aż miło poczytać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema, nie szerzcie idiotów, bo ktoś może się zarazić i tak mu zostanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przywitać się chciała z Wami Agatka, nowa fanka marki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale gdyby chciał to może mieć i Twoje jeśli ma dostęp do sieci w której jest Twój komp a może po prostu chce sobie kupić i założył sobie konto żeby się dowiedzieć co i jak a Ty wpadasz w panikę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PARAF jak chce Cię namierzać a korzystasz z firmowego dostępu do netu to spokojnie może poznać Twoje hasełko i zalogować się na Ciebie, przecież logowanie do forum jest jawnym kanałem, więc zrobi zrzut ruchu sieciowego z Twojego kompa (wireshark lub inne zabawki) i będzie miał wszystko (to tak celem uświadomienia), poza tym jak się nie logujesz bo masz zapisanego cookisa to też może go sobie skopiować i używać forum jako Ty Miłej zabawy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LukaszeR, taśmę z lamp to zdjąłem od razu, ale z rejestracji dopiero dzisiaj, nieźle, dobrze że mnie żadne pałki nie zgarnęły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie dołuj chłopaka żoną i dzieckiem, skończył szkołę niech poszaleje troszkę po lokalach z 5 lat jak mu się znudzi to dopiero statusieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wakat :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwszy raz widzę spoty Warszawskie na samym dole listy podwieszonych tematów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to w sobote było , dzisiaj wtorek :kox: :kox: :kox: stęsknił się jego męskiego dotyku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktoś mówił że komuś wymontowali niefachowow RNS'a no Kali nieźle dmuchasz :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pier**le napiłem się z sąsiadem, nie idę jutro do roboty, jak świętować kawalerskie to z hukiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema szczawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za 2-3 tysiące się dotrą będzie pan zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł nigga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto wracał Modlińską i co się stało ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo dziękować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech kto mnie sprawdzi numer vag pokrywy zaworów do mojego paździerza, coś mnie się edek zbuntował i nie chce ze mną gadać :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktoś ostatnio się chwalił na spocie że ma zniżki na części w aso, potrzebuje kupić dwie nie tanie rzeczy.
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
w dolocie to chyba brakuje jakiejś rury, albo intercoolera, auto jak bez turbawki musi jeździć jak matiz z przyczepą 2 tonową
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
jak jeździłeś rok i nic się nie stało to jeździj dalej, za program zapłacisz kilka(naście) stówek a nie będziesz zadowolony bo teraz mułowo jeździ [br]Dopisany: 16-04-2010, 09:30:19_________________________________________________oceniam go na 200+ KMów
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
jak jeździsz z głową to pojeździ, ale pojedziesz do naszych zachodnich sąsiadów i się przejedziesz z 40 minut autobanem na full to wątpie żeby dał radę najlepiej pojedź na dobry program do kogoś kto potrafi to zrobić, niestety będziesz czuł że auto słabiej się zbiera, ale za to w duszy będziesz miał spokój
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
1 st za chipa poznajesz między innymi po: 008 dawki paliwa są spoooooro za duże powinno być ok. 40 Ty masz 55mG - czyli maxxxx 011 masz doładowanie 2450 powinno być ok. 2000 - czyli maxxx, przy 2500 jest notlauf powiem tak: chip hardcore ja bym troszkę odpuścił, ale rób jak chcesz, jeździsz na granicy