Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
2005 Będzie dzisiaj ktoś na spocie z hexem soft i lapka jakby co to mam?
-
[INNE] 2.0 TDI & Viaken
czyli jednak trzeba hexa :/
-
[INNE] 2.0 TDI & Viaken
a próbowałeś, bo z 3.0TDI nie da się
-
[INNE] 2.0 TDI & Viaken
Czy fejsem od viakena (vag-com 3.112) połączę się z silnikiem 2.0 TDI?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale co to za życie bez 2.7 ;( zamienimy za tydzień 2.7 na 0.7
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ja jestem na wyjeździe kondycyjnym w jantarze to kilka km od miejsca zlotu trenuje codziennie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zwróćcie uwagę na subtelne mocowanie tablicy rej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszer złota rączka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja Was pozdrawiam ze sztormowego jantara
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łeee, pozowane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja zostałem wystawiony i mam dyżur wieczorny, nici ze spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra żartowałem, ile kosztuje wymiana przedniej lampy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kierownica po prawej stronie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: znam takich fachoffcoofff, możesz iść z nim na browar to Ci poopowiada jeszcze sporo fajnych historyjek, lecz auta mu nie oddawaj w łapska
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
no szkoda żółwiku, bo ja nareszcie się wybieram
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest GIT, meshroom nie miał racji, serie trzymał ładnie, AndyN jeździj i się ciesz To jest GIT ??????????? Sebek, już nie przesadzajmy. Na pewno Witek zrobił co się dało, ale nie skusiłbym się na chipa dla tak niewielkiego przyrostu. Sam wykres jest praktycznie identyczny jak w serii - trzeba przyznać, że całkiem dobry. pisałem o serii a nie o chipie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyjątki potwierdzają regułę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fszyskie auta na F są FEEEE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest GIT, meshroom nie miał racji, serie trzymał ładnie, AndyN jeździj i się ciesz PS chciałem napisać że DANZKA to najgorsza z voodek jaką piłem... nie widać kiedy się kończy smak OK
-
[ALL B5] pompowane lędźwie
Czy ktoś miał problem i się z nim uporał z pompowaniem lędźwi, bo u mnie działa jeśli ma ochotę W fotelu pasażera działa bez zarzutów, ale u kierowcy niestety raz na tysiąc kliknięć zadziała, nie wiem czy mam rozebrać fotel czy może gdzie indziej leży problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli chyba taka sama konstrukcja jak w skodzie,tylko ze jak one juz staja to je za skur...syna ciezko wybic z tych tulejek (tyle juz jest tam rdzy),ale nie ma rzeczy niemozliwych jakiś "jegomość" na ostatnim spocie stwierdził że audi to podrooba skody (nie powiem kto)
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ja z chęcią pojadę, ale sam, mam nadzieje dogadać się z kimś z wawy żeby mnie zabrał.
-
[ALL B5] czujnik temperatury zewnętrznej
chodzi mi o ten, widoczny po otwarciu maski jest centralnie w osi samochodu, pomiędzy zderzakiem a chłodnicami, czy sygnał a niego jest podawany też do zegarów i klimatronika? czy jest to właśnie G17?
-
[ALL B5] czujnik temperatury zewnętrznej
mam taki błąd: na wyświetlaczu na zegarach temperatura jest OK, natomiast na klimie pokazuje na kanale 59 80C, oraz błąd (kanał 1) czy jest więcej niż jeden czujnik (ten centralny za chłodnicą) jeśli tak to gdzie jest ten G17?
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
wtryskiwacz sterujący jest uszkodzony lub odłączony nie ma sygnału z niego i dlatego zawsze pokazuje 0st w 004 (3 kol) egr zaślepiony bądź niedomaga zawór sterujący ;ub też jest odłączony [br]Dopisany: 05-06-2008, 21:36:37_________________________________________________termostat masz OK, zobacz przemik gr. 001 lub przewin 007 niżej tam już miał 87C