Treść opublikowana przez SebMis
-
[B5 AFM] Audi 2.5TDI B5 II facelift i ....nie może nabrać temperatury
dlatego nie powinno się oszczędzać na tego typu częściach, zaoszczędziłeś na termostacie z 20PLNów ? a teraz musisz wydać kolejne kilka stówek za wymiane plus oczywiście jeszcze nowy termostat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale mnie łukasz wczoraj zaskoczyłeś manewrem wjazdu na parking myślałem że chcesz wyprzedzić autobus i pomykam za Tobą a tu zonk, łukasz hamuje i hamuje nie dałem rady za tobą nadążać, non stop ASR mi mrygał, jednak quattro w takich warunkach daje rade
-
JAKI KĄT WTRYSKU2.5TDI??
jakie oznaczenie silnika?
-
[B6 AYM] B6 SYM 2,5 TDI 155 PS
tankować na sprawdzonych stacjach dobre paliwko, to nie powinno być z nią problemów, jeśli natomiast kiedyś by Ci się zdarzyło (czego nie życzę) nie będziesz mógł odpalić to nigdy nie kręć więcej niż 30sek. i z przerwami minutowymi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy korzystają z ostatnich promyków słońca, ja na kursie kibluje ;(
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
no nieźle zastanów się dwa razy zanim nalejesz jakiegoś syfu do swojego auta, żeby potem nie odbliła Ci się ta oszczędność
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
a spełnia normę odpowiednią do Twojego silnika?
-
[B6 AYM] B6 SYM 2,5 TDI 155 PS
wałki nie są słabe, tylko jeśli jest zapchana odma to w głowicy jest takie ciśnienie że do wałków nie dopływa olej i pracują na sucho więc dlatego się wycierają zmiany w systemie olejowym jak i samych wałków zrobili w silnikach serii B... dla spokojności sprawdzić ciśnienie gazów w głowicy, albo wymontować i sprawdzić odme.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież i tak czarny, nikt nie zauważy delikatnego matu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to porównamy pewnie będe miał kolejny powód by odkręić lampki służę pomocą, mam już obcykane wykręcanie i skręcanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze obrócę w drugiej lampie i będę miał noofki xenony
-
[B6 AYM] B6 SYM 2,5 TDI 155 PS
po co wymieniać bez sensu przepływomierz bez diagnozy, sama diagnoza to kilka minut a szkoda wydać kilka stówek ot tak sobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja właśnie wyrezałem xenon i zapodałem drinka na dobranoc, świecił już tak słabo że myślałem że coś wysiadło a tu odblaśnik zdechł z jednej strony, więc go obróciłem o 180 i działa jak noofka
-
[B5 AFN] wykres z hamowni + logi
zrób logi 008 i 011 na chipsach v-techu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angee lubi na gładko
-
[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat
oczywiście wiadomo u kogo, ale to pewnie sprawdził jak robił, więc musiało się to stać później to już trzeba by kichola zapytać, ale jakoś nie mam do niego kontaktu teraz
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
ale robione przez nadwornych tunerów audi, którzy od producenta mają całą dokumentację gdzie co i jak niestety różne limitery zaszyte w samym sofcie pompy są jak na razie przez naszych tunerów jeszcze nie rozgryzione, i stąd potoczne opinie że te silniki nie nadają się do chipsa.
-
[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?
a może niektórzy jeżdżą tak i nawet nie wiedzą że mają popsute auto
-
[B5 AFN] Zapiekaja sie kierownice. dlaczego?
trzeba przeczytać przykazania dieslowca, szczególnie druga część 3-go przykazania więcej musisz go masować prawą stopą
-
[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat
Zalogowałem autko kichola i strasznie tnie dawki przy wyższych obrotach 008: turbo pompuje moim zdaniem ładnie: oto 010: i 011: a tak wygląda praca turbinki: (oczywiście niebieski to zadany, różowy to mierzony)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A dlaczego nie zrobiłeś halo że jeteś we Wrocku :bicz3: Co do radarów - to fakt jest ich od cholery .... tylko że część z nich to atrapy Dokładnie w Dzierżoniowie, na Rajdzie Nikon, ale przez Wrocek wracałem. z dzierżoniowa to się wraca przez strzelin i opole, nadrabiasz 20km ale można się po A4 przejechać i dużo mniej stresująca droga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co trzeba przynieść masz zamieszczone kilka postów wstecz
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
wałki regeneruj u świątka, wymień całą hydraulikę (dźwigienki, podkładki i hydroelementy), nie zapomnij o wymianie odmy (jeśli nie była wymieniana)! sprawdzisz skutecznie tylko przez otwarcie dekli, przez korek jak zauważysz (poczujesz) że jest zadzior na wzniosie krzywki to szykuj wiaderko złotówek
-
[A4 ALL] To że diesel "ciągnie od dołu" to zasługa????
ponieważ w dieslu jest duużo mniejszy zakres obrotowy niż w benzynie to i turbina pompuje on niższych obrotów. a dokladniej- turbina w dieslu chodzi od uruchomienia silnika- kreci sie CALY CZAS. a w benzynie to się włącza po wciśnięciu pewnego magicznego guziczka chodziło mi o pompowanie "pełnego" ciśnienia, wszyscy wiedzą o co chodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jest, całkowicie zapomnieliśmy o 002, a to podstawa reszta to kosmetyka