Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zależy jakie się ma sąsiadki
-
[B5 AFB] AFB z rana cieżko pali
do AFB to chyba 11463
-
[B5 AHH] Dziwna wartość w MAF (specified)
jak widze takie robaczki to oprócz napicia się voodki nie mam ochoty na nic
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
starą w rozliczniu musisz wziąść koniecznie to kilka PLN-ów jest
-
[B5 AFB] AFB z rana cieżko pali
kurka wodna czy nie możecie tych logów zamieszczać w formie jakiejś bardziej czytelnej ??????? PS. goose jeśli to na "Late 2.2" było na ATDC ti jest gitarka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kółka i rejestracje ma fajne
-
[B5 AHH] Dziwna wartość w MAF (specified)
nie możecie jakoś normalniej wstawiać tych logów, tego się nie da czytac
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
jeśli uruchomili samochód z niesprawnie działającym układem zasilania to mogli sami uszkodzić VP44, ale nie gdybajmy o tym. jeśli już musisz wymienić VP44 to ten koleś, albo regeneracja:
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
w sprawie VP44 spróbuj skontaktować się z tym kolesiem: allegro
-
[B5 AFB] AFB z rana cieżko pali
zrób log z 004 statyczny i basic setting i będzie wiadomo
-
[B5 AFB] AFB z rana cieżko pali
termostat do wymiany na pewno!!! tak jak napisał piotr sprawdź kąt wtrysku, śwece nia maju tu żadnego wpływu chyba że by było z -20C
-
[B5 AFN] Prosze o ocene logów
nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po takich tekstach z samego rana, to już nie chce siedzieć w robocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:evil:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ten koles nie jechal twoim autem ? na szczęście jechał swoim, ale szukam, może ktoś ma lawetę i po promocyjnej cenie by przewiózł auto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szukam lawety do przywiezienia auta z Łodzi, w kolesia wjechał taxiarz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja na kursie :/
-
[B5 AFN] Prosze o ocene logów
na pewno mniej niż 400kkm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit miał 16
-
[B5 AFN] Prosze o ocene logów
tak powinno być! 4-ty jest "wzorcowy" i reszta wyników jest podawana w stosunku do niego, jeśli wartości nie zbliżają się do 2 to oznacza OK u Ciebie jest w granicach 0.5 :th:
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
chciałbym przypomnieć jeszcze jedno z przykazań dieslowca:
-
Honda S 2000-gdzie tuning mech? (Tak, wiem, ze to nie to forum :-D)
prawdę mówisz poziu
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
będziesz jeździł "delikatnie" spali Ci 6l a jak "sportowo" to max 8
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
jak chce jeździć oszczędnie niech kupi sobie miesięczny i przesiądzie się na komunikacje miejską przecież zmiana biegów zależy od warunków, jak jedziesz na spokojną przejażdżkę z babcią 90-letnią to zmieniasz biegi przy 1500rpm, ale jak potrzebujesz wyprzedzić tira na zakopiance to kręcisz na maxa.
-
[B5 AFN] Prosze o ocene logów
nie jest źle