Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. zależy jakie się ma sąsiadki
  2. do AFB to chyba 11463
  3. jak widze takie robaczki to oprócz napicia się voodki nie mam ochoty na nic
  4. starą w rozliczniu musisz wziąść koniecznie to kilka PLN-ów jest
  5. kurka wodna czy nie możecie tych logów zamieszczać w formie jakiejś bardziej czytelnej ??????? PS. goose jeśli to na "Late 2.2" było na ATDC ti jest gitarka
  6. kółka i rejestracje ma fajne
  7. nie możecie jakoś normalniej wstawiać tych logów, tego się nie da czytac
  8. jeśli uruchomili samochód z niesprawnie działającym układem zasilania to mogli sami uszkodzić VP44, ale nie gdybajmy o tym. jeśli już musisz wymienić VP44 to ten koleś, albo regeneracja:
  9. w sprawie VP44 spróbuj skontaktować się z tym kolesiem: allegro
  10. zrób log z 004 statyczny i basic setting i będzie wiadomo
  11. termostat do wymiany na pewno!!! tak jak napisał piotr sprawdź kąt wtrysku, śwece nia maju tu żadnego wpływu chyba że by było z -20C
  12. Po takich tekstach z samego rana, to już nie chce siedzieć w robocie
  13. ale ten koles nie jechal twoim autem ? na szczęście jechał swoim, ale szukam, może ktoś ma lawetę i po promocyjnej cenie by przewiózł auto.
  14. szukam lawety do przywiezienia auta z Łodzi, w kolesia wjechał taxiarz
  15. ja na kursie :/
  16. na pewno mniej niż 400kkm
  17. wit miał 16
  18. tak powinno być! 4-ty jest "wzorcowy" i reszta wyników jest podawana w stosunku do niego, jeśli wartości nie zbliżają się do 2 to oznacza OK u Ciebie jest w granicach 0.5 :th:
  19. chciałbym przypomnieć jeszcze jedno z przykazań dieslowca:
  20. będziesz jeździł "delikatnie" spali Ci 6l a jak "sportowo" to max 8
  21. jak chce jeździć oszczędnie niech kupi sobie miesięczny i przesiądzie się na komunikacje miejską przecież zmiana biegów zależy od warunków, jak jedziesz na spokojną przejażdżkę z babcią 90-letnią to zmieniasz biegi przy 1500rpm, ale jak potrzebujesz wyprzedzić tira na zakopiance to kręcisz na maxa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.