Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mmmm, Wit zanabył w końcu nowe sandały
-
[B5 1Z] autoscan bledow
poczekaj następny raz na mnie to zrobimy pełną diagnostykę musisz być bardziej cierpliwy(-a)
-
Polski Vag 2.5 - Kupiłem i problem z działaniem
jeśli kupiłeś to ich męcz, bo przecież support jakiś masz w cenie
-
Honda S 2000-gdzie tuning mech? (Tak, wiem, ze to nie to forum :-D)
ostatnio widziałem honde na światłach z logo tej firmy, zaraz obok miała naklejkę dwóch podtrzymujących się dziadków o lasce i obok napis TDI
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
jak wskazówka obrotomierza wchodzi na czerwone pole to znak że trzeba zmienić bieg
-
[B5 AFN] Prosze o ocene logów
zrób 013 w Meas.Block a nie w Basic Setting i zabangla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś na Ciebie znajdą zaśmiecanie, albo inne przechodzenie nie po pasach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty lepiej uważaj na śmiganie w okolicach Żółwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zainwestuje w szyber
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buhahaha zębami :polew:
-
[B5 AFN] 65535 prosimy o podpowiedź od czego zacząć..?
a pamiętacie że ostatnio angela miała problem właśnie z pomiarem ciśnienia atmosterycznego w 010? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13160.0.html więc to może być trafna diagnoza :/
-
2.5 TDI AFB i 2.5 TDI AKN - jaka róznica?
a co na to szukajka AFB AKN
-
[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu
są różne temperatury barwy żarówki, od żółtych do niebieskich niezłą ściemę Ci wcisnął ten mechanik, w xenonach jeśli się już coś reguluje to tylko tak zwane "ustawienie zerowe", czyli auto na płaskim ręczny zwolniony i wchodzisz w odpowiedni kanał aby dokonać adaptacji, reflektory się ustawiają w położenie "zerowe" wtedy ustawiasz światła mechanicznie jak każde inne i zapamiętujesz ustawienie i to cała procedura VAGiem, żadnego zasięgu zmienić nie można, każdy reflektor ma fabrycznie ustawiony kont świecenia aby dostał homologacje i ten kont jest napisany na obudowie, przeważnie 1%
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powinien być
-
[B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów
albo nożnie
-
[B5 AHU] Zimny silnik pali na dotyk, na zagrzanym problemy
rozumiem że kąt wtrysku i temperatury sprawdzone? czy tylko sprawdzone były błędy
-
delikatny dymek z rurki bagnetu
norbi TDI90 nie ma 2.5 V6 na PD pawełsmyczek spisz vin i udaj się do salonu celem sprawdzenia autentyczności przebiegu! najprawdopodobniej hydraulika głowicy jest do zrobienia, trzeba sprawdzić ściągając pokrywy zaworów (tego Ci pewnie przed kupnem nie pozwolą zrobić), na wszelki wypadek miej w zapasie po kupnie jakieś 3k plnów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak się ochłodzi
-
jaki silnik diesla wybrac
lepiej utrzymany będzie mniej awaryjny 180 fajniejszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cała para poszła w gwizdek :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, dobrze piszą chłopaki. Te kołpaki to jest świetny wybór. Przygotowałem Ci nawet fotę do ankiety z glebą -50mm. Powinieneś to teraz podpiąć do ankiety i zdać się na obiektywny wybór uczestników malik od dziś jestem Twoim fanem :hi: :hi: :hi: :hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tam są jakieś wieści co się spsuło?
-
[B5 1Z] licznik
silniczek krokowy jest wlutowany w płytkę zegarów i wygląda jak zwykły silniczek z tym że sterowanie ma na 4-rech nóżkach i napędza wskazówki od obrotka i speedowmierza
-
[B5 ADP] VAG w Warszawie
zapraszamy, jeśli kupisz dobre piffko to nie pogardzimy, a koledzy na forum ocenią na pewno celnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dołączam do ono co prawda z godzinnym opóźnieniem, ale za to nawalony jestem podwujnie (nie wiem jak się pisze podwujnie)