Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. spokojnie damy radę, zrobimy logi a koledzy na forum poprawnie zdiagnozują [br]Dopisany: 01-06-2007, 20:10:55_________________________________________________ Seb, ale widze ,że dała Ci rade [br] jak ją zobaczyłem to ledwo utrzymałem zwieracze, gazu nie dałem rady już wcisnąć
  2. znalazłem fotke "superskody" o której opowiadałem na spocie
  3. dodam tylko, abyś zrobił to w miarę szybko bo Towja pompa baaardzo nie lubi powietrza w układzie i jeśli będziesz tak jeździł długo może się to zemścić, tak że dopilnuj sprawy i podziel się z nami co było nie tak
  4. mogą, ale kierownice ustawiają się w pozycji "mało wydajnej" jak masz duże obroty silnika i mało wciskasz gazu, a to mi się wydaje mało realne choć niczego nie można wykluczać
  5. gdyby kierownice były przytarte miałby przeładowania, a tutaj widoczny problem z wydajnością turbo zadane ciśnienie dostaje dopiero przy 3500rpm, może jakaś nieszczelność mała w dolocie?
  6. Np jakie ?? to się zrobi trzeba było mówić że chcesz sprawdzić swojego turbognoja to bym powiedział co i jak dynamiczne 004, 008, 010, 011 [br]Dopisany: 30-05-2007, 21:37:25_________________________________________________ Mam ten sam ból Obejrzyjcie se moją turbo dziure jak wiadro jak to określił Spank[br]Dopisany: 30 Maj 2007, 20:59 _________________________________________________Niby tylko K03, a bezwładność jak Mercedesie SLR ciekawe czy znajdzie się chętny z 2.7BT żeby chciał się pochwalić swoimi wynikami, ne pewno ciśnienie szybciej powinno rosnąć, ale jak ... kto to wie?
  7. EGR działa, kąt także się zmienia, ale nie wiem czy zakres OK, jak koledzy wiedzą jaki powinien być w tej motorowni to na pewno napiszą a gdzie 011BS ?
  8. na złamaną nogę też można wsiąść środki przeciwbólowe i będzie dobrze ;/
  9. będzie dobrze, nawet jasiu Cię polubił
  10. SebMis odpowiedział(a) na Tukan temat w Silnik i Układ Napędowy
    dlaczego max. moc jest tak nisko i nie rośnie, ten wykres raczej przypomina przebieg momentu
  11. w BS kąt wtrysku zmienia się ze skrajnej jednej pozycji w skrajną drugą, znaczy pełny zakres regulacji, jeśli masz chipsa to na 100% masz przyspieszony kąt wtrysku i wtedy wskazania mogą być zmienione (za wczesne)
  12. oniak mobile
  13. moim zdaniem audi nie pasuje taki styl, to dobre do nissana, albo hondy, audi ma być "cichociemny"
  14. do tego dawki paliwa są zwiększone i ciśnienie doładowania, czyli tak jak napisł spanky, logi dynamiczne 004, 008, 011 powiedzą wszystko o cipku
  15. nie łatwiej byłoby wrzucić logi ogólnie ciśnienie zmienia się w bardzo niewielnim zakresie, a obroty podnosi sterownik do przeprowadzenia testu BS, co by furka nie zgasła, albo nie telepało za mocno silnikiem i podczas całego testu są raczej stałe
  16. tutaj piszą o uszkodzonej łopatce w turbinie, jak ktoś miałby Ci ją "dołożyć" to nie wiem w jaki sposób tak: wyglądają łopatki w turbinie, jak mógłbyś je dołożyć
  17. wstawili to Ci niezły kit a nie "blaszkę do turbiny"
  18. jeśli chodzi o klekoty to ONLY Rogal
  19. blok 015 pozycja 3 "Fuel consumption [l/h]"
  20. SebMis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zrób logi po jednym bloku, turbina pompuje OK przepływomierz słabo mierzy
  21. to ja w ramach konkurencji pochwale się swoim (johny walkerem): http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1263
  22. to pewnie z szesnastki
  23. e tam na linie go wciągnęli
  24. priv właśnie poszedł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.