Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie damy radę, zrobimy logi a koledzy na forum poprawnie zdiagnozują [br]Dopisany: 01-06-2007, 20:10:55_________________________________________________ Seb, ale widze ,że dała Ci rade [br] jak ją zobaczyłem to ledwo utrzymałem zwieracze, gazu nie dałem rady już wcisnąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znalazłem fotke "superskody" o której opowiadałem na spocie
-
[A4 B6 BFC 2.5 V6 TDi] powietrze w układzie paliwowym
dodam tylko, abyś zrobił to w miarę szybko bo Towja pompa baaardzo nie lubi powietrza w układzie i jeśli będziesz tak jeździł długo może się to zemścić, tak że dopilnuj sprawy i podziel się z nami co było nie tak
-
Prośba o analizę logów 1.9 AFN
mogą, ale kierownice ustawiają się w pozycji "mało wydajnej" jak masz duże obroty silnika i mało wciskasz gazu, a to mi się wydaje mało realne choć niczego nie można wykluczać
-
Prośba o analizę logów 1.9 AFN
gdyby kierownice były przytarte miałby przeładowania, a tutaj widoczny problem z wydajnością turbo zadane ciśnienie dostaje dopiero przy 3500rpm, może jakaś nieszczelność mała w dolocie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Np jakie ?? to się zrobi trzeba było mówić że chcesz sprawdzić swojego turbognoja to bym powiedział co i jak dynamiczne 004, 008, 010, 011 [br]Dopisany: 30-05-2007, 21:37:25_________________________________________________ Mam ten sam ból Obejrzyjcie se moją turbo dziure jak wiadro jak to określił Spank[br]Dopisany: 30 Maj 2007, 20:59 _________________________________________________Niby tylko K03, a bezwładność jak Mercedesie SLR ciekawe czy znajdzie się chętny z 2.7BT żeby chciał się pochwalić swoimi wynikami, ne pewno ciśnienie szybciej powinno rosnąć, ale jak ... kto to wie?
-
[A4 TDI AHU] ZAchowanie się Kanału 011BS
EGR działa, kąt także się zmienia, ale nie wiem czy zakres OK, jak koledzy wiedzą jaki powinien być w tej motorowni to na pewno napiszą a gdzie 011BS ?
-
AFN 1,9TDI brak mocy; prośba o analizę logów
na złamaną nogę też można wsiąść środki przeciwbólowe i będzie dobrze ;/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie dobrze, nawet jasiu Cię polubił
-
Dyno Day
dlaczego max. moc jest tak nisko i nie rośnie, ten wykres raczej przypomina przebieg momentu
-
[ALL B5] Dawka/kąt wtrysku - jak zmienić i jakie wartości najlepiej?
w BS kąt wtrysku zmienia się ze skrajnej jednej pozycji w skrajną drugą, znaczy pełny zakres regulacji, jeśli masz chipsa to na 100% masz przyspieszony kąt wtrysku i wtedy wskazania mogą być zmienione (za wczesne)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak mobile
-
Czyja A4 byla w Operacja Tuning ??
moim zdaniem audi nie pasuje taki styl, to dobre do nissana, albo hondy, audi ma być "cichociemny"
-
Sprawdzenie VAGiem czy auto ma chipa
do tego dawki paliwa są zwiększone i ciśnienie doładowania, czyli tak jak napisł spanky, logi dynamiczne 004, 008, 011 powiedzą wszystko o cipku
-
[A4 TDI AHU] ZAchowanie się Kanału 011BS
nie łatwiej byłoby wrzucić logi ogólnie ciśnienie zmienia się w bardzo niewielnim zakresie, a obroty podnosi sterownik do przeprowadzenia testu BS, co by furka nie zgasła, albo nie telepało za mocno silnikiem i podczas całego testu są raczej stałe
-
AFN 1,9TDI brak mocy; prośba o analizę logów
tutaj piszą o uszkodzonej łopatce w turbinie, jak ktoś miałby Ci ją "dołożyć" to nie wiem w jaki sposób tak: wyglądają łopatki w turbinie, jak mógłbyś je dołożyć
-
AFN 1,9TDI brak mocy; prośba o analizę logów
wstawili to Ci niezły kit a nie "blaszkę do turbiny"
-
Dobrzy chiptunerzy
jeśli chodzi o klekoty to ONLY Rogal
-
Średnie spalanie przez Vag ?
blok 015 pozycja 3 "Fuel consumption [l/h]"
-
[B5 AFN] Problem z Turbo
zrób logi po jednym bloku, turbina pompuje OK przepływomierz słabo mierzy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja w ramach konkurencji pochwale się swoim (johny walkerem): http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1263
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to pewnie z szesnastki
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam na linie go wciągnęli- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
priv właśnie poszedł - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.