Treść opublikowana przez SebMis
-
Mój rowerek :)
z cyklu "ciekawe wypadki" w tamtym sezonie miałem czołówkę :eek: z kolesiem na wale nad wisłą, koleżka stwierdził "że go słońce oślepiło i nie patrzył na drogę" zagotowałem się na maxa ps rowerem się nie chwale bo mam jakiegoś kondona z decathlonu, ale pokręcić lubię
-
Jakie ekologiczne samochody?
melex :twisted:
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Masz jakiś wypróbowany sposób aby je odróżnić? Teraz to już chyba wszystko produkują w krajach azjatyckich. Ostatnio miałem w ręku telefon bezprzewodowy panasonic, a z tyłu Made in China. :frown: Na Allegro jest tego multum ... źle się wyraziłem, chodziło mi o firmy "lepszej rangi", bo oczywiście wszyscy producenci przenoszą produkcję do chin :/
-
Co sprawdzac i jak w VAG-COM???
to zależy jaki silnik chcesz diagnozować, najlepiej by było jakbyś zdobył dokument jakie powinny być wartości dla poszczególnych kanałów dla danej jednostki, jeśli tego nie masz to dokładnie nie sprawdzisz, tylko ogólnie czy turbo działa, przepływka czy mierzy...
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
ale masz specjalistów w tym Świnoujściu :frown: , odłóż kilka groszy i kup "starego" laptopa + kabelek i będziesz sam sobie diagnozował auto na wszystkie sposoby żaden "mechanik" nie będzie robił z Ciebie osła
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
zrób diagnostykę VAGiem
-
[ALL B5] Montaż parktronica
ja dodam tylko tyle żeby zakupić czujniki dobrej firmy (nie chińskie podróbki) np. http://www.steel-mate.com/
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
dirty8, tu masz instrukcję co i jak zrobić LOGI PS z zaproszenia na wyspę z chęcią skorzystam, ale to dopiero jak będą lepsze warunki atmosferyczne
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
boisz się teraz sandała używać :twisted:
-
5 czy 6 biegów
to albo masz tak szybką rękę, albo tak lekki sandał :twisted: ja zanim wrzucę 4-kę to jest już ponad 100 (przy spokojnie jeździe)
-
brud w okolicy korka wlewu paliwa
niestety ale gnojówka tak ma, że choćby mała kropelka jak Ci skapnie to się potem robi z tego plama na pół auta, musisz ostrożnie tankować i podczas wyciągania pistoletu (ale to zabrzmiało) zwracaj szczególną uwagę żeby Ci nic nie kapnęło, z benzyną nie ma takich problemów.
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
:exclaim: B R A V O :exclaim:
-
Obsługa obrotów z VAGa...
polecam tego posta co prawda z innego forum, ale chyba nikt się nie obrazi.
-
Obsługa obrotów z VAGa...
basic setting
-
Polecane opony letnie
masz takie oponki na swoim aucie?? orientowalem sie i cena jest tak niska ze az podpadajaca, w wulkanizacji mi powiedzieli ze to opony z najnizszej polki i jak kupie to mam wiele po nich nie oczekiwac jeździłem na takich ale troszkę innym autem :/ golf 3 90KM ów, powiem tak, w porównaniu do michelin energy i dunlop sp 3000 to były o niebo lepsze, na mokrym trzymały dobrze.
-
kod 22,1 18,3 13,1 pomocy
zniknie samo
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
w tak dużych przebiegach ważne czy właściciel odpowiednio dba o wszystkie podzespoły, zmienia olej z filtrem po odpowiednim przebiegu, czy nie jeździ bez płynu chłodzącego (w starych motorkach to chyba dość duża bolączka), itp. więc jeśli wszystko będzie jak należy to moim zdaniem miliom km można zrobić bez problemów oczywiście rozmawiamy o silnikach produkowanych co najmniej 10 - 15lat temu, bo te teraźniejsze to są chyba sporo gorsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale zaraz dodał, że takich aut nie ma :twisted:
-
Polecane opony letnie
to ja polecam barum bravuris, to jest oponka z koncernu continentala a cena jest ładna i bieżnik atrakcyjny
-
sprezyny
jak Ci się podoba to looz
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
Rogal RULEZZ :exclaim:
-
PODWYŻSZENIE A4rki - sprężynki
to musisz poszukać zawiasu "audi sport" one przeważnie były -20mm i moim skromnym zdaniem najlepsze rozwiązanie
-
Czy na tempomacie jest oszczedniej b5 1.9 tdi
Popieram oniacza, sam nie mam tempomatu, ale w TopGear był test audi tdi i tam wyszło że na tempomacie pali więcej, moim zdaniem tempomat ma za zadanie utrzymywać zadaną prędkość przede wszystkim i jak np. powieje wiatr z na przeciwka to tempomat dodaje gazu a z górki odwrotnie, a ktoś kto ma "dobrą" nogę da radę przejechać ten sam dystans w takim samym czasie z mniejszym zużyciem
-
A4 B6 - S line czy "zwykłe" ?
ja napisałem to co podaje edward, a wydawałoby się że on zna się najlepiej, co prawda wybrałem model 2000 i tam 1BV było -30, jutro wrzucę screena
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i d*pa, mnie nie będzie kibluje w robocie :/