Treść opublikowana przez SebMis
-
A4 B6 - S line czy "zwykłe" ?
jest np. o 30mm kod zawieszenia: 1BV
-
Jak obnizyc A4 ????
wszyscy wciskacie koledze sportowe springi a on ich nie chce, więc jedyny słuszny sposób obniżenia jest taki jak ja zaproponowałem, albo zrobić wylewkę na podłogę z betonu samopoziomującego :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie wiem czy się ucieszy jak zobaczy takiego samego, jak wyjeżdżałem od niego powiedział że ma go dosyć :twisted: miejmy nadzieje że u Ciebie będzie tylko kosmetyka, bo to co było u mnie to :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SebMis na 95% będzie w ten wtorek i może przywieść VAGa ps lukas weź mi polara
-
Kontrolka Airbagu plus błąd
są specjaliści którzy "czyszczą" sterownik z takich błędów, poszukaj a znajdziesz, szczególnie gazety z ogłoszeniami motoryzacyjnymi i autogiełdy
-
Kontrolka Airbagu plus błąd
szczerze wątpię :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Panowie, odebrałem w końcu swojego traktora, pojechałem na wymianę termostatu a skończyło się po dwóch tygodniach remontem silnika :/ (o dwóch wiaderkach złotówek nie wspomnę), powiem Wam że do głowy by mi nie przyszło jakie patenty ludzie robią, rozebrać głowice zobaczyć krzywe zawory i poskładać żeby tylko jeździło :eek: teraz mam pewność że wszystko w silniczku jest OK (przynajmniej osławione głowice V6). Podziękowania dla Norbiego za namiar na dobrego fachowca, choć jego ostatnie słowa jak odbierałem auto brzmiały mam dosyć twojego auta, ale spisał się na medal zrobił kilka rzeczy "bonusowo", które mu się nie podobały i zarekomendował do poprawki, Andrzej widać dobrze się zna na 6-cylindrowych traktorach
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
zapytać należy co z tego wyszło :twisted:
-
Jak obnizyc A4 ????
wrzuć sobie do bagażnika dwa worki cementu to będziesz miał obniżony po taniości :twisted:
-
Padł prędkościomierz
jeśli działa to co pisze YATES, to najprawdopodobniej czujnik w skrzyni, bądź przewody, kostki je łączące.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to tam zostawie łąde kilka wiaderek złotówków :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łapska umyłeś :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie, i z wymiany termostatu wyszedł konkretny remont :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz co czuję, a miało być tak pięknie dzień roboty, a już półtora tygodnia pomykam ikarami :/ @poziek okazało się poprzedniemu właścicielowi pękł pasek i było małe bum, całe głowice do robienia, pokrzywione zawory itp :/
-
Co lepsze box czy wirusik?? Za i przeciw
ja słyszałem że do czipsowania powinno autko być w dobrej kondycji :027:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak ile masz promili bo ja z 3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za co :?: za niebezpieczną jazdę :?: trzeba było ponarzekać że drogi nie poodśnieżane
-
Dorobienie i zaprogramowanie klucza
raczej nie ma szansy na zaprogramowanie kluczyka bez auta (u pana od dorabiania kluczyków), co najwyżej przełoży Ci transponder do nowego, jeśli mu się uda go nie zepsuć i pewnie z tąd te 10%
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
standard chyba V6 termostat (od tego się zaczęło), przy okazji rozrząd i zerknięcie pod dekle a tam :galy: dźwigienki pospadały i hydraulika do zrobienia :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mnie znowu nie było, ale z innego powodu, autko u doktora miał być jeden dzień a wyszło... echhhh ciekawe kiedy skończą i ile nerek będę musiał sprzedać :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zapomnieli dopisać że to roczny przebieg :diabel:
-
Regeneracja amorków.
ja bym jednak poszukał jakiegoś przedstawiciela Bilsteina, będą mieli wszystkie oryginalne potrzebne części, a nie jakieś "uniwersalne" :/
-
Regeneracja amorków.
jeśli masz dobry zawias (a masz) to warto go zregenerować, wyjdzie kilka razy taniej niż nowy, zadzwoń/poszukaj serwisu bilsteina, ja kiedyś pytałem w serwisie koni i oni to robią.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to sprawdziłeś :diabel:
-
[A4 1.6 ADP] Czy można mieć dwa programy Vaga na laptopie
zainstaluj je w innych katalogach i będą działać