Treść opublikowana przez SebMis
-
Azot w oponach
ja zacytuje tutaj wypowiedź jednego z kolegów, takie małe OT dla rozluźnienia
-
[2.5 tdi AKN]analiza logów pomocy
mógłbyś te logi wrzucić w jakimś lepszym formacie, bo oczopląsu można dostać :confused: [ Dodano: 19-03-2007, 12:40 ] ale chyba przycinające się kierownice :/ jakoś mozolnie pracują, sporo przeładowuje i na długi czas, potem też długo wraca do zadanego ciśnienia.
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
o ile nie ściemniam to takie co komunikuje się poprzez CAN, czyli only ORI :exclaim:
-
[B5 All TDI] Jakie zużycie oleju silnikowego jest w normie.?
przy katowaniu cały czas do odcięcia być może tyle spali, a fabryka tak się zabezpiecza (w instrukcji) żeby nie było reklamacji, najważniejsze żeby nie było plam pod autkiem na parkingu i niebieskiego stefana jak się ciśnie :biggrin:
-
5 czy 6 biegów
a po co przy tej prędkości włączasz tempomat :eek: czyżbyś pokonywał jakieś duże odległości z takimi prędkościami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
razem jedli :eek: :eek: :eek:
-
[B5 2.7 biturbo AGB ] sprawdzenie silnika Vag com
w 2.7BT ładowanie turbin jest w 115, więcej na razie nie wiem
-
Polecane opony letnie
tutaj macie test letnich w rozmiarze 205/55/R16: http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/205_55_R16V/default.asp?ComponentID=173758&SourcePageID=8772
-
A4 - jak je obizyc???
niby OK, ale ja polecam razem z tymi sprężynkami jakieś dobre amortyzatory;) np. KONI z regulacją siły tłumienia aby odpowiednio ustawić charakterystykę zawiasu do potrzeb umiejętności i stylu jazdy
-
[b5 AFN] Proszę o analizę logów
nie daje za to głowy, ale o ile dobrze pamiętam kolega Rogal mi mówił że w tdikach powietrze dokłada się po to aby chłodzić silnik, a u Ciebie jest go mało 11 za to paliwa dużo i moim zdaniem w 008 poz. 3 (ograniczenia momentu) powinna być najniższa. Myślę że jakby Rogal na to zerknął to powiedziałby na 100% co i jak.
-
Jak zmniejszyc szum opon???
daj głośniej radio, jak za słabo to podłącz wzmacniacz :twisted:
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
też bym wymienił szklanki bo mam puste
-
[B5 AFN] pytanie dot. logów
kierownice zapieczone jak nic, zero zmiany ciśnienia, kto nim jeździł wcześniej "taxi-man" :twisted: poszukaj postów o rozruszaniu kierownic, jeśli nic nie pomoże to rozbiórka turbo i czyszczenie kierownic i będzie banglać
-
[B6 ALL] Dziwny stukot z bagaznika
u mnie szczególnie jak jest 0.5 zbiornika to wali jakby jakiś trup ożył w bagażniku.
-
[B5 AFN] pytanie dot. logów
niekoniecznie muszą być duże
-
[B5 AFN] pytanie dot. logów
coś jakoś słabo chodzi to turbo, pewnie kierownice, strasznie długo dochodzi do ciśnienia zadanego :confused: zrób 11 w bs i poobserwuj sztangę i wrzuć tego loga
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
na pewno to nie jest -20mm, moim zdaniej jakieś 50-60, szukaj oryginału -20, będzie ładnie (w miarę) i mocno komfortowo
-
[B6 AKE] Nierówna praca silnika
nie jest normalne, V6 pracuje aksamitnie równiuteńko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:eek: w życiu nie widziałem głupszego pomysłu, nawet coca-cola bez cukru brzmi lepiej :twisted:
-
Płyn oryginał?
najważniejsze żeby nie był stary, sprawdź datę produkcji. ogólnie 5.1 ma lepsze właściwości
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
słuszna koncepcja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najmniej brud na nim widać :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ja mam nadzieje dam radę, ale pewnie ok 20 dopiero
-
amortyzatory
nie patrzcie na to co pokazują te maszyny u diagnostów, one są tylko po to żeby wyłapać różnice na osiach i kołach, może się okazać że jak założysz sztywniejszy zawias dobrej firmy i niskoprofilowe oponki to Ci wyjdzie 60%
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
stanowczo NIE :exclaim: PS na jakimś forum kiedyś widziałem tekst który brzmiał mniej więcej tak: