Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. SebMis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    ja zacytuje tutaj wypowiedź jednego z kolegów, takie małe OT dla rozluźnienia
  2. mógłbyś te logi wrzucić w jakimś lepszym formacie, bo oczopląsu można dostać :confused: [ Dodano: 19-03-2007, 12:40 ] ale chyba przycinające się kierownice :/ jakoś mozolnie pracują, sporo przeładowuje i na długi czas, potem też długo wraca do zadanego ciśnienia.
  3. o ile nie ściemniam to takie co komunikuje się poprzez CAN, czyli only ORI :exclaim:
  4. przy katowaniu cały czas do odcięcia być może tyle spali, a fabryka tak się zabezpiecza (w instrukcji) żeby nie było reklamacji, najważniejsze żeby nie było plam pod autkiem na parkingu i niebieskiego stefana jak się ciśnie :biggrin:
  5. a po co przy tej prędkości włączasz tempomat :eek: czyżbyś pokonywał jakieś duże odległości z takimi prędkościami
  6. razem jedli :eek: :eek: :eek:
  7. w 2.7BT ładowanie turbin jest w 115, więcej na razie nie wiem
  8. tutaj macie test letnich w rozmiarze 205/55/R16: http://www.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/205_55_R16V/default.asp?ComponentID=173758&SourcePageID=8772
  9. niby OK, ale ja polecam razem z tymi sprężynkami jakieś dobre amortyzatory;) np. KONI z regulacją siły tłumienia aby odpowiednio ustawić charakterystykę zawiasu do potrzeb umiejętności i stylu jazdy
  10. nie daje za to głowy, ale o ile dobrze pamiętam kolega Rogal mi mówił że w tdikach powietrze dokłada się po to aby chłodzić silnik, a u Ciebie jest go mało 11 za to paliwa dużo i moim zdaniem w 008 poz. 3 (ograniczenia momentu) powinna być najniższa. Myślę że jakby Rogal na to zerknął to powiedziałby na 100% co i jak.
  11. daj głośniej radio, jak za słabo to podłącz wzmacniacz :twisted:
  12. też bym wymienił szklanki bo mam puste
  13. kierownice zapieczone jak nic, zero zmiany ciśnienia, kto nim jeździł wcześniej "taxi-man" :twisted: poszukaj postów o rozruszaniu kierownic, jeśli nic nie pomoże to rozbiórka turbo i czyszczenie kierownic i będzie banglać
  14. u mnie szczególnie jak jest 0.5 zbiornika to wali jakby jakiś trup ożył w bagażniku.
  15. niekoniecznie muszą być duże
  16. coś jakoś słabo chodzi to turbo, pewnie kierownice, strasznie długo dochodzi do ciśnienia zadanego :confused: zrób 11 w bs i poobserwuj sztangę i wrzuć tego loga
  17. na pewno to nie jest -20mm, moim zdaniej jakieś 50-60, szukaj oryginału -20, będzie ładnie (w miarę) i mocno komfortowo
  18. nie jest normalne, V6 pracuje aksamitnie równiuteńko
  19. :eek: w życiu nie widziałem głupszego pomysłu, nawet coca-cola bez cukru brzmi lepiej :twisted:
  20. SebMis odpowiedział(a) na paplanski temat w Układ Jezdny
    najważniejsze żeby nie był stary, sprawdź datę produkcji. ogólnie 5.1 ma lepsze właściwości
  21. słuszna koncepcja
  22. najmniej brud na nim widać :twisted:
  23. i ja mam nadzieje dam radę, ale pewnie ok 20 dopiero
  24. SebMis odpowiedział(a) na paplanski temat w Układ Jezdny
    nie patrzcie na to co pokazują te maszyny u diagnostów, one są tylko po to żeby wyłapać różnice na osiach i kołach, może się okazać że jak założysz sztywniejszy zawias dobrej firmy i niskoprofilowe oponki to Ci wyjdzie 60%
  25. stanowczo NIE :exclaim: PS na jakimś forum kiedyś widziałem tekst który brzmiał mniej więcej tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.