Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebMis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebMis

  1. diesel ma wyższy stopień sprężania od benzyny i to jest zasługa że ma wyższy moment obrotowy w porównaniu do benzyny w podobnej pojemności, dodatkowo turbina potęguje ten efekt ponieważ w dieslu jest duużo mniejszy zakres obrotowy niż w benzynie to i turbina pompuje on niższych obrotów. nie wiem o co chodzi, ale 1.8T to będzie jeździł duuuużo szybciej od 1.9 TDI 90KM, ale będzie spalał dwa razy tyle paliwa
  2. koledze chodziło o wtryskową, bo po nocce słabo mu zapala, poleciłem sprawdzić kąt wtrysku i szczelność układu paliwowego (to obstawiam bardziej po wywiadzie przez gg )
  3. o jaką pompę chodzi nie sprecyzowałeś. przeważnie objaw jest taki że silnik nie odpala
  4. a może Twój sterownik nie obsługuje tej funkcji
  5. znaczy OK. oczywiście wersja zarejestrowana
  6. której wersji vag-coma używasz?
  7. przy logach 013 powinien silnik chodzić z jak najmniejszym obciążeniem, więc i klima i jak masz mocne audio to też wyłącz! log bez klimy nie jest taki zły
  8. pomyliłeś ststyczne z nastawami podstawowymi (basic setting)
  9. czujnik wzniosu iglicy znajduje się w wtryskiwaczu niestety
  10. a gdzie ją (011) znajdziemy poza tym z 011 statycznego nic nie odczytasz
  11. G80 (błąd 542) - Czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza najprawdopodobniej do wymiany wtryskiwacz sterujący
  12. wypijcie zdrowie tych co nie mogą jechać ;(
  13. druga opcja będzie lepsza, przed 8 rano modlińska i wszystko do grota stoi
  14. ale powiem Wam za to że jak wrzuciłem do excela i zrobiłem wykres z momentu (nim z 3 kolumn) to porównując do wykresu z hamowni uwzględniając opory to prawie identiko, znaczy mamy wtedy moment na silniku a nie na kołach
  15. pre_pl wygrał konkurs (nie chciałem tego pisać) ale te same motorki w A3 montują spanky zasada ta sama, druga kolumna zadane Nm, trzecia ograniczenie momentu, ostatnia ograniczenie dymienia (przynajmniej tak mi to wygląda)
  16. zobaczcie jak ciekawie koncern VW zrobił grupę 008 w motorku BXE z 2007 roku co prawda nie jest to A4 ale jako ciekawostkę zamieszczam
  17. a może wystarczy przekodować sterownik
  18. to dziś testdrive
  19. nie powinno być problemów
  20. trzeba będzie wzmocnić ławkę rezerwowych
  21. zawsze jest jeszcze Lukasr(ezerwowy)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.