Treść opublikowana przez SebMis
-
[A4 ALL] To że diesel "ciągnie od dołu" to zasługa????
diesel ma wyższy stopień sprężania od benzyny i to jest zasługa że ma wyższy moment obrotowy w porównaniu do benzyny w podobnej pojemności, dodatkowo turbina potęguje ten efekt ponieważ w dieslu jest duużo mniejszy zakres obrotowy niż w benzynie to i turbina pompuje on niższych obrotów. nie wiem o co chodzi, ale 1.8T to będzie jeździł duuuużo szybciej od 1.9 TDI 90KM, ale będzie spalał dwa razy tyle paliwa
-
[B5 ABC] Gdzie mozna znalezc prawidlowe wartosci dla proby statycznej
chodzi o ELSA, można zdobyć w p2p
-
Jak objawia sie uszkodzenie pompy paliwa w silniku TDI
koledze chodziło o wtryskową, bo po nocce słabo mu zapala, poleciłem sprawdzić kąt wtrysku i szczelność układu paliwowego (to obstawiam bardziej po wywiadzie przez gg )
-
Jak objawia sie uszkodzenie pompy paliwa w silniku TDI
o jaką pompę chodzi nie sprecyzowałeś. przeważnie objaw jest taki że silnik nie odpala
-
[B5 ABC] Gdzie mozna znalezc prawidlowe wartosci dla proby statycznej
już podesłałem koledze odpowiednią stronę od eli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaa mann
-
[B5 1Z] Jak logować na jałowym EGR?
a może Twój sterownik nie obsługuje tej funkcji
-
[B5 1Z] Jak logować na jałowym EGR?
znaczy OK. oczywiście wersja zarejestrowana
-
[B5 1Z] Jak logować na jałowym EGR?
której wersji vag-coma używasz?
-
[B6 AVF] grupa 013 a klima
jest :th:
-
[B6 AVF] grupa 013 a klima
przy logach 013 powinien silnik chodzić z jak najmniejszym obciążeniem, więc i klima i jak masz mocne audio to też wyłącz! log bez klimy nie jest taki zły
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
pomyliłeś ststyczne z nastawami podstawowymi (basic setting)
-
[A6 C5] 2,5 V6 AKE ----- Co to za blad ???
czujnik wzniosu iglicy znajduje się w wtryskiwaczu niestety
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
a gdzie ją (011) znajdziemy poza tym z 011 statycznego nic nie odczytasz
-
[A6 C5] 2,5 V6 AKE ----- Co to za blad ???
G80 (błąd 542) - Czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza najprawdopodobniej do wymiany wtryskiwacz sterujący
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
wypijcie zdrowie tych co nie mogą jechać ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
druga opcja będzie lepsza, przed 8 rano modlińska i wszystko do grota stoi
-
logi 008 BXE
ale powiem Wam za to że jak wrzuciłem do excela i zrobiłem wykres z momentu (nim z 3 kolumn) to porównując do wykresu z hamowni uwzględniając opory to prawie identiko, znaczy mamy wtedy moment na silniku a nie na kołach
-
logi 008 BXE
pre_pl wygrał konkurs (nie chciałem tego pisać) ale te same motorki w A3 montują spanky zasada ta sama, druga kolumna zadane Nm, trzecia ograniczenie momentu, ostatnia ograniczenie dymienia (przynajmniej tak mi to wygląda)
-
logi 008 BXE
zobaczcie jak ciekawie koncern VW zrobił grupę 008 w motorku BXE z 2007 roku co prawda nie jest to A4 ale jako ciekawostkę zamieszczam
-
[B5 AAH] Jak odłączyć fabryczny alarm pozostawiając centralny i domykanie szyb ?
a może wystarczy przekodować sterownik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dziś testdrive
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie powinno być problemów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba będzie wzmocnić ławkę rezerwowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze jest jeszcze Lukasr(ezerwowy)