Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. za kazdym razem jak zdejmujesz lampe trzeba podłaczac VAG-a a potem ją regulowac na stacji Tak też zrobiłem :good:
  2. Albo niech zmieni dilera albo weźmie połowę mniej
  3. Tomasz, rozpracowałeś mnie.... :gwizdanie: Właśnie wróciłem ze stacji kontroli pojazdów, byłem ustawić światła bo jakoś tak dziwnie świeciło... Facet wsiadł do auta i zaczął kręcić pokrętłami od grzanych d*p i do mnie na śmiertelnie poważnie: silniczki świateł panu nie działają
  4. Tak więc, pierwsze 15tyś km za nami:
  5. Gracjan odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    bajk, jak będziesz kiedyś na śląsku daj znać, chętnie bym sprawdził jak bardzo dostane od takiej fury Najlepiej oczywiście jeszcze serią
  6. Gracjan odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Piękne, gratuluje fury :good: Dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze nie dawno widziałem to auto w Rudzie Śląskiej
  7. Dokładnie, jak zaciągać ręczny w Quattro to tylko ze wciśniętym sprzęgłem
  8. Oddam to racja, ale tylko jak ktoś będzie chciał posiedzieć i to max 2 minuty
  9. Na razie nie mam
  10. Lexa mówisz :gwizdanie: Nieee, auto na razie nie na sprzedaż Musi cieszyć dalej
  11. Licytacja zaczyna się od 40tyś
  12. Już jest
  13. Jeszcze kilka fotek: A tu już na gotowo
  14. Widzę że noworoczne zakupy u Sida udane
  15. Filmik nagram jak będę miał pewność że silnik dokręcony i mi nie wypadnie Filmik będzie na pewno, tylko muszę jakąś "lekką d*pę" mieć żeby trzymała aparat bo jechać i trzymać to nie robota
  16. Oj stary nie mam pojęcia, nie przypominam sobie... Jak już to gdzieś na banie ale to chyba nie miałem się zamiaru ścigać bo na kresce nie stałem nigdy z żadną hondą...
  17. Pamiętam, dam mu na zimnym
  18. Przyda się, przyda dzięki
  19. medik, dajesz 45 tyś i czekam na ciebie :decayed:
  20. Jeździ, właśnie odebrałem auto Obyło się ( odpukać ) bez przygód na końcu Jutro sobie na spokojnie jeszcze przejrzę wszystko i można ciorać
  21. Bardzo dobry
  22. Tylko że on już dawno zmieniał
  23. To pewnie głowice Dogiego, nie znam nikogo innego w Knurowie kto może mieć graty z S4, a on zmieniał na te z 2.4
  24. zadnych kwiatków nie uświadczyłeś przy remoncie ??? Nic specjalnego więcej nie wyskoczyło, jakby nie ten przewód z nadciśnienia to można powiedzieć że zero strat i dodatkowych kosztów. Jeszcze ASO nie wie co zamawia i w jakich ilościach ale to już inna bajka... Jak jutro odbiorę auto no to soft w czwartek A tak na serio to nie wiem, w najbliższym czasie na pewno nie Kupiłem zabawkę i mam zamiar się nią bawić :naughty:
  25. Jutro będzie jeździć, miało dzisiaj ale trochę się przedłużyło Jak dobrze pójdzie to jutro w godzinach wieczornych auto będzie u mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.