Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
za kazdym razem jak zdejmujesz lampe trzeba podłaczac VAG-a a potem ją regulowac na stacji Tak też zrobiłem :good:
-
[ALL B5] Audi S4
Albo niech zmieni dilera albo weźmie połowę mniej
-
[ALL B5] Audi S4
Tomasz, rozpracowałeś mnie.... :gwizdanie: Właśnie wróciłem ze stacji kontroli pojazdów, byłem ustawić światła bo jakoś tak dziwnie świeciło... Facet wsiadł do auta i zaczął kręcić pokrętłami od grzanych d*p i do mnie na śmiertelnie poważnie: silniczki świateł panu nie działają
-
[ALL B5] Audi S4
Tak więc, pierwsze 15tyś km za nami:
-
Lancer EVO X
bajk, jak będziesz kiedyś na śląsku daj znać, chętnie bym sprawdził jak bardzo dostane od takiej fury Najlepiej oczywiście jeszcze serią
-
Lancer EVO X
Piękne, gratuluje fury :good: Dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze nie dawno widziałem to auto w Rudzie Śląskiej
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Dokładnie, jak zaciągać ręczny w Quattro to tylko ze wciśniętym sprzęgłem
-
[ALL B5] Audi S4
Oddam to racja, ale tylko jak ktoś będzie chciał posiedzieć i to max 2 minuty
-
[ALL B5] Audi S4
Na razie nie mam
-
[ALL B5] Audi S4
Lexa mówisz :gwizdanie: Nieee, auto na razie nie na sprzedaż Musi cieszyć dalej
-
[ALL B5] Audi S4
Licytacja zaczyna się od 40tyś
-
[ALL B5] Audi S4
Już jest
-
[ALL B5] Audi S4
Jeszcze kilka fotek: A tu już na gotowo
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Widzę że noworoczne zakupy u Sida udane
-
[ALL B5] Audi S4
Filmik nagram jak będę miał pewność że silnik dokręcony i mi nie wypadnie Filmik będzie na pewno, tylko muszę jakąś "lekką d*pę" mieć żeby trzymała aparat bo jechać i trzymać to nie robota
-
[ALL B5] Audi S4
Oj stary nie mam pojęcia, nie przypominam sobie... Jak już to gdzieś na banie ale to chyba nie miałem się zamiaru ścigać bo na kresce nie stałem nigdy z żadną hondą...
-
[ALL B5] Audi S4
Pamiętam, dam mu na zimnym
-
[ALL B5] Audi S4
Przyda się, przyda dzięki
-
[ALL B5] Audi S4
medik, dajesz 45 tyś i czekam na ciebie :decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Jeździ, właśnie odebrałem auto Obyło się ( odpukać ) bez przygód na końcu Jutro sobie na spokojnie jeszcze przejrzę wszystko i można ciorać
-
[ALL B5] Audi S4
Bardzo dobry
-
[ALL B5] Audi S4
Tylko że on już dawno zmieniał
-
[ALL B5] Audi S4
To pewnie głowice Dogiego, nie znam nikogo innego w Knurowie kto może mieć graty z S4, a on zmieniał na te z 2.4
-
[ALL B5] Audi S4
zadnych kwiatków nie uświadczyłeś przy remoncie ??? Nic specjalnego więcej nie wyskoczyło, jakby nie ten przewód z nadciśnienia to można powiedzieć że zero strat i dodatkowych kosztów. Jeszcze ASO nie wie co zamawia i w jakich ilościach ale to już inna bajka... Jak jutro odbiorę auto no to soft w czwartek A tak na serio to nie wiem, w najbliższym czasie na pewno nie Kupiłem zabawkę i mam zamiar się nią bawić :naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Jutro będzie jeździć, miało dzisiaj ale trochę się przedłużyło Jak dobrze pójdzie to jutro w godzinach wieczornych auto będzie u mnie