Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tetis

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tetis

  1. Ja tez sie będę zbierać,bo rano dupska nie podniosę ;( ale kukne jeszcze co w moich tematach kolorowych....... wszystkim
  2. no ba :> ma się to coś
  3. Ja tu chyba z wami będę spać tak mi sie spodobalo,że nawet nie wiem kiedy mi piąta godzina zleciała :gwizdanie:
  4. No tak na chwile tylko was samych zostawić i już o kondonach...
  5. Pogody nie...... ;( ale ośrodek tak :> z tego co oglądałam to w razie nie pogody są jakieś sale w których coś będzie można podziałać.
  6. W pierwszym poście zlotu, również troszku wyżej Cuber napisał W sobotę między godz 11.00 a 16.00 mniej wiecej coś chcemy zorganizować. Ale to wszystko się może jeszcze zmienić. No i między obiadem a kolacją będzie chwila wolna... Choć blondynką jestem to tyle doczytałam chciałam sie tylko upewnić czy juz ten czas nie został wypełniony.
  7. ktoś z listy rezerwowych wejdzie za Ciebie [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:15_________________________________________________ newiem Wpłacaj, nie martw się o nic Jesteś na liście, znaczy sie jedziesz a juz myślałam,że mi sie udało
  8. To moze jeszcze przemyśle ten wyjazd :gwizdanie: a zawsze jeszcze możemy się zamienić miejscami
  9. ciekawe ciekawe a co jeśli można tajemnica ja tu za organizacje się wzięłam a powinnam zacząć od pozwolenia i wyznaczenia czasu na takie wyskoki Zany już jest przedział czasowy w którym można by coś działać?wtedy,też łatwiej będzie dostosować konkurencje...
  10. tak sie rozgadali,że o mnie zapomnieli [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________ oby tylko w jednym kawałku....
  11. Dobra zabawa dla wszystkich i towarzyszy temu zawsze niezły ubaw Tylko prócz pomysłów tez licze na wasza pomoc-bo sama sie z tym wszystkim nie przebije [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:14_________________________________________________ Można byłoby rywalizować na regiony ...byłaby zabawa na maxa Dobry pomysł..łatwiej bedzie utworzyć grupy
  12. 1 to po zabawie karnawałowej będę a 8 po nartach ;( ale co tam dam rade i na pewno się zjawie
  13. Cześć chłopaki doszły mnie słuchy,ze dzisiaj tu bardzo spokojnie....to do was niepodobne
  14. Widząc plan zlotu posmutniałam,ze nie ma żadnych konkurencji grupowych dla uczestników. Moja propozycja-może wspólnie coś ustalimy....jeśli ktoś ma jakiś pomysł na gry lub zabawy to piszcie-oczywiście panowie pisząc zabawy nie mam na myśli tylko jednego ukierunkowania [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:43_________________________________________________ Moja pierwsza propozycja: - zrobić jakąś sztafetę :gwizdanie: można utworzyć grupy 4 osobowe i w zależności ile wolnego miejsca będzie przy ośrodku i wymyśleć z 4 konkurencje... np: Start -> 1 osoba: przejazd na małym dziecinnym rowerku -> 2 osoba: skoki w worku na okreslonym dystansie -> 3 osoba: wypicie 0,5 l piwa i rzut pilka do kosza -> 4 osoba ulożenie z kart domu na wys 3 kondygnacji. to tylko propozycje wymyślone na szybko tak na poczekaniu aby śmielej wam sie pisało :>
  15. Koleżnkę w razie potrzeby też mogę zabrać a i na pomoc z dojazdem tez muszę liczyć.... :gwizdanie:
  16. Co do listy rezerwowej to jak najbardziej jeżeli ktoś jeszcze chętny to zapraszamy To ja na tę liste rezerwowa bardzo chętnie sie dopisze Totalny nowicjusz ez mnie,ale szybko sie ucze i do tego poznanianka
  17. nie rozpędziłeś się troszkę ps.no nareszcie coś mogę dopisać,bo cały czas coś mi się blokowało ;(
  18. Nie mogę tak was od razu chwalić bo piórka wam wyrosną i co wtedy.... jak zamiast jeździć będziecie latać
  19. Nie da się ukryć-kobieta+spot,nie częste zjawisko.Za to jakie przyjemne Dziękuję za miłe przyjęcie i całkiem miłego spota
  20. No to jak przystało na początkującą zdyscyplinowaną forumowiczkę witam się grzecznie ze wszystkimi,a zarazem miło dołączyć do waszego grona :> Pisać o sobie za wiele nie będę, bo Ci którzy mieli okazje już poznać to wiedzą,a reszta sama pewnie w niedalekiej przyszłości będzie miała okazje się przekonać-cóż to Ja za jedna....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.