Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez sie będę zbierać,bo rano dupska nie podniosę ;( ale kukne jeszcze co w moich tematach kolorowych....... wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ba :> ma się to coś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tu chyba z wami będę spać tak mi sie spodobalo,że nawet nie wiem kiedy mi piąta godzina zleciała :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No tak na chwile tylko was samych zostawić i już o kondonach...
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Pogody nie...... ;( ale ośrodek tak :> z tego co oglądałam to w razie nie pogody są jakieś sale w których coś będzie można podziałać.
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
W pierwszym poście zlotu, również troszku wyżej Cuber napisał W sobotę między godz 11.00 a 16.00 mniej wiecej coś chcemy zorganizować. Ale to wszystko się może jeszcze zmienić. No i między obiadem a kolacją będzie chwila wolna... Choć blondynką jestem to tyle doczytałam chciałam sie tylko upewnić czy juz ten czas nie został wypełniony.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ktoś z listy rezerwowych wejdzie za Ciebie [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:15_________________________________________________ newiem Wpłacaj, nie martw się o nic Jesteś na liście, znaczy sie jedziesz a juz myślałam,że mi sie udało
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
To moze jeszcze przemyśle ten wyjazd :gwizdanie: a zawsze jeszcze możemy się zamienić miejscami
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
ciekawe ciekawe a co jeśli można tajemnica ja tu za organizacje się wzięłam a powinnam zacząć od pozwolenia i wyznaczenia czasu na takie wyskoki Zany już jest przedział czasowy w którym można by coś działać?wtedy,też łatwiej będzie dostosować konkurencje...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tak sie rozgadali,że o mnie zapomnieli [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________ oby tylko w jednym kawałku....
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Dobra zabawa dla wszystkich i towarzyszy temu zawsze niezły ubaw Tylko prócz pomysłów tez licze na wasza pomoc-bo sama sie z tym wszystkim nie przebije [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:14_________________________________________________ Można byłoby rywalizować na regiony ...byłaby zabawa na maxa Dobry pomysł..łatwiej bedzie utworzyć grupy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 to po zabawie karnawałowej będę a 8 po nartach ;( ale co tam dam rade i na pewno się zjawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopaki doszły mnie słuchy,ze dzisiaj tu bardzo spokojnie....to do was niepodobne
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
Widząc plan zlotu posmutniałam,ze nie ma żadnych konkurencji grupowych dla uczestników. Moja propozycja-może wspólnie coś ustalimy....jeśli ktoś ma jakiś pomysł na gry lub zabawy to piszcie-oczywiście panowie pisząc zabawy nie mam na myśli tylko jednego ukierunkowania [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 21:43_________________________________________________ Moja pierwsza propozycja: - zrobić jakąś sztafetę :gwizdanie: można utworzyć grupy 4 osobowe i w zależności ile wolnego miejsca będzie przy ośrodku i wymyśleć z 4 konkurencje... np: Start -> 1 osoba: przejazd na małym dziecinnym rowerku -> 2 osoba: skoki w worku na okreslonym dystansie -> 3 osoba: wypicie 0,5 l piwa i rzut pilka do kosza -> 4 osoba ulożenie z kart domu na wys 3 kondygnacji. to tylko propozycje wymyślone na szybko tak na poczekaniu aby śmielej wam sie pisało :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Koleżnkę w razie potrzeby też mogę zabrać a i na pomoc z dojazdem tez muszę liczyć.... :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Co do listy rezerwowej to jak najbardziej jeżeli ktoś jeszcze chętny to zapraszamy To ja na tę liste rezerwowa bardzo chętnie sie dopisze Totalny nowicjusz ez mnie,ale szybko sie ucze i do tego poznanianka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie rozpędziłeś się troszkę ps.no nareszcie coś mogę dopisać,bo cały czas coś mi się blokowało ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie mogę tak was od razu chwalić bo piórka wam wyrosną i co wtedy.... jak zamiast jeździć będziecie latać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie da się ukryć-kobieta+spot,nie częste zjawisko.Za to jakie przyjemne Dziękuję za miłe przyjęcie i całkiem miłego spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to jak przystało na początkującą zdyscyplinowaną forumowiczkę witam się grzecznie ze wszystkimi,a zarazem miło dołączyć do waszego grona :> Pisać o sobie za wiele nie będę, bo Ci którzy mieli okazje już poznać to wiedzą,a reszta sama pewnie w niedalekiej przyszłości będzie miała okazje się przekonać-cóż to Ja za jedna....