Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopaki :> troszku dawno mnie tu nie było,dzisiaj ukradkiem udało mi sie dosiąść kompa :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tetis a co wy tak późno wróciłyście :gwizdanie wróciłyście..? dzisiaj sama do domku trafiłam i dzieki temu mogę do was zaglądnąć :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór wszystkim I ja podziekowania za spocisza dołączam -miło była was znów zobaczyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I ja dobranoc mówię wam czas odespać Bukowinę....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak dodatkowo...to wczoraj ogladaliśmy filmik z kamerki (niestety jeszcze nie zgrany ) i muszę wam powiedzieć,że jest co oglądać :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo... cześć Adas nie widziałam ciebie wczesniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia wygladało na to ,że tylko my zostałyśmy a poeci gdzieś zaginęli w akcji :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze jakie ja mam tutaj tyły kilka dni nieobecności i nie wiem od czego zaczynać.... normalnie aż sie pogubiłam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Paweł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy panią dawno tu pani nie było bo taki jeden cafffaniak ciągle mój komputer obstawia i dopuścić mnie tu nie chce [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 19:42_________________________________________________ i ja się przyłącze do gratulacji :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór wszystkim :> widzę,że dzisiaj tu tłoczno hej Azunia
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
I ja się dołączę do podziękowań Bardzo mile spędzony czas w przepięknej scenerii z wybornym towarzystwem.... :> :> :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a kto powiedział,że będę tam sama
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
nie przejmuj sie przynajmniej nie będziemy słyszeć z za ściany chrapania kolegów ja też wcześnie wpłaciłam całość i nic to nie zmieniło...... a niesmak mam podobny do Twojego,ale oswoiłam sie juz z tym dobrze,że w piwnicy nas nie ulokowali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz co, wole się gramolić nawet na II piętro niż mieć za ścianą dzieci. ale tam nie jadą dzięci poniżej roku i nie budzą się co 2h z płaczem bo są głodne Mam nadzieję, bo jak słyszę płacz dziecka to dostaję szewskiej pasji weź nie przeginaj, jestem mama ale płacz dziecka jest niedowytrzymania [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 17:18_________________________________________________ pozostawię to bez komentarza!!!!! żenujace
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc i śpijta dobrze,co by na jutro dużo sił na pisanie poezji mieli :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmykam panowie bo północ już dawno wybiła
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówisz,że az takie parcie wszyscy będą mieli na szkło..... :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojnie satrczy dla wszystkich siostra kazała dokupić zapasową taśme
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o TYYYYyyyyyyyyyyyyyyyy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy,witamy :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
macie mnie na wyłączność :> a juz myslalem ze mam a nie macie... :gwizdanie: będziesz miał w bańke od Maciusia dobrze ,że juz śpi smacznie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz widzę te filmiki ..... :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
macie mnie na wyłączność :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkich jakos na spanie wzięło