Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trochę to mało powiedziane większość już chyba tylko zlotem żyje :kox: i dni odliczają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
....zapomniałam podziękować :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Adas :> chyba 12,ale tylko tak mi się wydaje bo na miejscu nie liczyłam-a byłam tylko chwile....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkiego najlepszego Tetis z okazji waszego świeta :hi: Dziękuję :> i jednocześnie witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lada chwila pewnie cała reszta po spocie się zjawi Wykorzystam i sie przywitam bo coś ostatnio rzadko tu zaglądam-muszę trochę ponadrabiać aaaaaa.....sorki ,że tak nagle zniknęłam ze spota,ale siła wyższa
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Myślę,ze już teraz mogę powiedzieć -NIE pale !! :> jak do tej pory 5 miesięcy i mam nadzieję,że nie wrócę do nałogu. Samo rzucanie wcale nie jest łatwe i każdy palacz o tym doskonale wie.Przez długi czas przychodziła ogromna ochota puścić dymka -tęskno buło za małym relaksikiem i nadal przychodzi tylko w mniejszym nasileniu Musiałam zrobić coś co dodatkowo mnie zmotywuje.Znalazłam sobie banalnie proste rozwiązanie ale jak się okazało skuteczne.Do dnia dzisiejszego odkładam pieniądze,które dziennie przepalałam i przeznaczam tylko i wyłącznie na przyjemności na, które wcześniej nie mogłam lub raczej rozsądek podpowiadał,że nie powinnam sobie pozwalać. Dodatkowa przyjemność połączona z radością i gigantyczną satysfakcją :> :> :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Azunia,możesz być spokojna w żeńskim gronie kompanki tez się znajdą w końcu nie możemy zbytnio odbiegać od normy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam z samego ranka ja tez przy śniadanku chciałam poczytać,ale nie da się!!! od wczoraj 42 zaległe strony Wy zboczeni jesteście, tyle na poezjować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No chłopaki i na mnie przyszła pora do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uważaj bo kropka dostaniesz :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podobno ty dzisiaj sobie aparacikiem popstrykałes :hahaha:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to poszalałeś :hahaha:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:tongue4: :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dziwi to może jeszcze jeden .. taki jak ktoś potrzebuje coś kupić/sprzedać/pożyczyć/oddać/wziąć .. bo w tym bajzlu to sam nie moge czasem znaleźć co napisałem ? Nie dziwie się Tobie bo w takim tempie w jakim chłopaki zasuwają to trudno cokolwiek znaleźć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
,grzecznie melduję nowy wątek juz jest-tak na zaś Polecenie zostało wykonane :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_pozaspotowekreglebilard_i_inne-t68817.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo tez w tym terminie narciochów Ci się zachciało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj oj... alkoholiczka :gwizdanie: zazdrośnik :tongue4: bo co niektórzy juz w trasie mogą popijać -herbatkę z prądem :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak w Bukowinie cały alkohol już będzie wyprzedany to przynajmniej będziemy mieli do kogo sie zwrócić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzę,ze glosowanko w sprawie godziny wyjazdu doszło..... drakońska godzina przoduje,ale im wcześniej tym lepiej wcześniej zaczniemy pić :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Paniska dobry wieczór wszystkim :> ...i znowu mega tyły w czytaniu mam oczopląsu można z wami dostać
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
No to ja trochę podbije... - 35 pln
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
26 stron od wczorajszej mojej wizyty i jak tu można być na bieżąco ..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zmyka trochę popracować... do wieczora
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
te byly robione od niechcenia dlatego tak dlugo je obrabial w photoshopie te do ktorych sie przylozyl musialby wkleic w nowym watku "dziewczyny ze spotow poznanskich" :naughty: te z dziewczynami to pewnie w prywatnej galerii dostepnej tylko dla nielicznych trzyma