Treść opublikowana przez piekarz
-
Czy jest na forum jakiś lekarz ? Angina mija pozostały spuchnięte dziąsła
polecam czosnek!!!
-
[B5 1Z] Wyciek płynu chłodzącego
Mi też wyciekał płyn i temp. 85C , okazało się ze padnięty był termostat i uszczelka pod termostatem. teraz 90C
-
[ALL B5] Niestabilne auto
miałem to samo wymień tuleje tylniej belki + amortyzatory tylnie i po problemie
-
Potrzebuje kwit z AUTO-KASACJI o zezłomowaniu auta
w kazdym skupie złomu możesz to załatwic tak, że niby auto złomujesz dajesz im nr itd. płacisz im za auto tyle ile waży po cenie złomu i gotowe
-
[ A4 B5 1.9 tdi 90 km 1997] Jakie oznaczenie (prefix) silnika
w bagażniku tam gdzie koło zapasowe masz naklejke i tam masz oznaczenie silnika
-
23 punkty karne prawo jazdy - co robić
Ja bym jezdził dalej, ale zgodnie z przepisami. :>
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Jaki jest koszt wymiany amortyzatorów i sprężyn u mechanika (robocizna)? Zastanawiam się NAD MTS-TECNIK -40, bo seria jest ciulowata (buja autem, chociaż amortyzatory są dobre), ale trochę obawiam się zimy. Jeżdził ktoś już na tym zawiasie zimą?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ładna furka
-
[B5 1Z] Pękniety przewód hamulcowy
mam tuleje tylnej belki do wymiany czy to moze byc przez to ? a
-
[B5 1Z] Pękniety przewód hamulcowy
Czy pęknięty przewód hamulcowy, może powodowac drgania przy hamowaniu?
-
[B5 AJM] Dziwne pływanie po lekkich wzniesieniach- w czym problem???
też tak mam, dzis byłem u mechanika, musze wymienic tuleje tylniej belki pewno przez to tak buja bo przód mam zrobiony amortyzatory mam dobre we wtorek jade na warsztat to dam znac czy sie poprawiło
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja tam tankuje on za 2,5zł(z dobrego źródełka) 6-7l/100km=15-17,5zł/100km
-
[B5 1Z] Świergotanie napinacza
mi jak świergolił napinacz to mechanik kazał mi popryskac paski preparatem do pasków
-
[B5 1Z] moja niunia
masz racje wydech tez musze poprawic bo ktoś go zepsuł
-
[B5 1Z] moja niunia
A więc tak audiczkę( B5 1Z 1.9TDI 90KM 1995r) zakupiłem w 2008 r s słupsku. WYPOSAŻENIE: elektryczne szyby(przód), lusterka, klimatronik, abs, air bagi, trochę trzeba było porobic między innymi:wahacze, rozrząd, oleje, filtry, nabicie klimy, wymiana swiec zarowych(wszystkie były spalone), naprawa silniczków krokowych centralnej klkapy nadmuchu powietrza, wywalenie katalizatora, wymiana wisko, kierownica s4, białe kierunki, ksenonki, postojówki zamienione na diody, diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej, diodowe podświetlenie wnetrza ( tu mam problem bo nie wszystkie diody świecą) zamontowanie cb, radyjko pionnier z pilotem (trochę szkoda ze podświetlenie na niebiesko), tuba ze wzmacniaczem aktywnym. Planuje jeszcze tak: alu od s4 17", podłokietnik, podświetlana gałka biegów, leciutkie przyciemnienie szyb, płaskie wycieraczki, halogeny okrągłe przód... Audiczką fajnie sie jezdzi ale przydało by się perę koników więcej. jest ekonomiczny pali 6-7l ON MIX najwięcej jechałem nim 185km/h (długa prosta i z wiatrem) :-) naprawdę fajne autko. kocham a4 jak sprzedam moją niunie to napewno kupie =oooo= tylko nie wiem jeszcze czy a4(b6) czy a6 bo bardzo mi się podoba! TYLKO A U D I
-
[B5 AFN] Skrzypienie przodu
u mnie trzesczały jeżdziłem jak wozem drabiniastym
-
[ALL B5] Skrzypi lewe koło
wymien wszystkie wahacze i po kłopocie
-
[B5 AFN] Skrzypienie przodu
kolego furio wahacze do wymiany! tez tak miałem nie szło jezdzic po wymianie cisza radze sprawdzic wszystkie wachacze a najlepiej odrazu wszystkie je wymienic no to troche kasy pójdzie
-
[B5 1Z] Czy po zamarznięciu filtra paliwa wymienic go na nowy?
ok
-
[B5 1Z] Czy po zamarznięciu filtra paliwa wymienic go na nowy?
a rozgrznie nic nie pomoze? przed zimą wymieniałlem filtr
-
[B5 1Z] Czy po zamarznięciu filtra paliwa wymienic go na nowy?
koledzy mam takie pyt. czy po zamarznieciu filtra nalezy go wymienic na nowy czy wystarczy go rozgrzac?
-
[B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
moim zdaniem to koleżanka zwyczajnie zatarła silnik! tez tak miałem w polonezie jak nie miał oleju!
-
[B5 1Z] Sprzegło wiskotyczne
pomocy bo nie chce wydawac niepotrzebnie kasy
-
[B5 1Z] Sprzegło wiskotyczne
ta rolka co jest zaraz za wentylatorem ma drgania i napinacz skacze jak złapie kluczem za napinacz i go odchyle to przestaje chrabolic co wymieni mi sie wydaje żę sprzegło jest dobre
-
[B5 1Z] Sprzegło wiskotyczne
witam! czy wiatrak chłodnicy powinien uruchamiac sie od razu po zapaleniu silnika?gdy silnik jest zimny. mechanik mówił ze trzeba wymienic sprzęgło wiskozy dodatkowo cos mi tam chraboli . co powinienem wymienic dodam ze jestem po wymianie pasków i napinacza(był skrzywiony)