Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piekarz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piekarz

  1. Zrobiłem dynamiczne!
  2. Racja kąt wtrysku do korekty.Dawkę paliwa mam 8,4 mg i nie mogę jej zwiększyć vagiem. Da radę to ustawić nastawnikiem? czy z tych logów coś jeszcze wynika?
  3. Witam! Moja audi jest zamulona. Proszę o ocenę logów. Robiłem je pierwszy raz w życiu, nawet nie wiem czy dobrze. Statyczne: 000- http://vaglog.rtnet.pl/log_186837.html 003- http://vaglog.rtnet.pl/log_186838.html 004- http://vaglog.rtnet.pl/log_186839.html 011- http://vaglog.rtnet.pl/log_186840.html 013- http://vaglog.rtnet.pl/log_186842.html Dynamiczne: 000- http://vaglog.rtnet.pl/log_186994.html 001- http://vaglog.rtnet.pl/log_186995.html 003- http://vaglog.rtnet.pl/log_186996.html 004- http://vaglog.rtnet.pl/log_186997.html 008- http://vaglog.rtnet.pl/log_186998.html 010- http://vaglog.rtnet.pl/log_186999.html 011- http://vaglog.rtnet.pl/log_187000.html
  4. Polecam BGŻoptima
  5. Co sądzicie o Motul 8100 x-max?
  6. Witam. A samemu nie wymienisz?
  7. Też tak mam, tylko, że w jednej lampie, stop jest a pozycji nie ma. Żarówkę wymieniłem i to samo.
  8. Jest jeszcze jedna opcja. Sprzedać samochód. :-)
  9. Ekwiwalent Ci się nie należy. Dlatego, że podczas wypowiedzenia wykorzystałeś te 28 dni urlopu. A za te 3m-ce wypowiedzenia powinieneś dostać normalnie pensje w tym rozliczenie za urlop.
  10. Dzięki! A czy coś się stanie jak będę jezdził z uszkodzonym G110. Jak będzie zachowywać się klimatyzacja. A4 przed liftem.
  11. Ok. A za co on odpowiada(g110)?
  12. A gdzie znajduje się czujnik g110?
  13. Dzięki panowie! Zamówiłem za free program. Kabelek mam VIAKENA. W laptopie mam Viste czy program będzie działac?
  14. Czy warto kupic HEX-USB+CAN + oprogramowanie VCDS?
  15. Nie pamiętam jakie sprzęgiełko. Kazałem swojemu mechanikowi założyc i tyle. On sam je dobrał. Pewnie od polifta.
  16. Witam! Ja w swoim 1z też miałem ten problem. Po zamontowaniu sprzegiełka spokój.
  17. Zobacz tuleje tylniej belki+ wahacze
  18. Witam! Też miałem taki problem, że sprężarka nie uruchamiała się, tyle,że w b5. Powodem był kabelek ,który idzie do sprężarki (ktoś założył za cienki i chyba się przetopił), ale może byc tez cewka w sprężarce.
  19. Mam takie objawy, przy nowym komplecie sprzęgła SACHS. Szarpie przy ruszaniu. Dziś wypróbuje wasze przypalenie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.