Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piekarz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piekarz

  1. Polecam Pro Choice ! - super podejście do klienta - niskie ceny - expresowa przesyłka - bardzo dobry kontakt - części i oleje dobrej jakości - dobrze zapakowane Dzięki Marcin!
  2. ok rafi10612 masz jeszcze te dysze + adaptery?
  3. Witam! Mam pyt. sam wężyk z dysz trzeba ściągać czy z tą końcówką schodzi (nie chcę urwać)
  4. A jakie objawy by były gdy uszkodzony by był n18?
  5. Witam! Odłączyłem wężyk co idzie od n18 do egr i wkręciłem w niego śrubę. Teraz nie gaśnie i ma większego kopa. Czy tak może zostać?
  6. 001 statyczne http://vaglog.pl/log_236048.html
  7. Witam! Auto brata. Gaśnie podczas jazdy i później ma problem z zapaleniem. Łapie muła. Zrobiłem skanowanie. Błędy wyszły takie: 17978, 00550 (ten błąd wyskakuje jak auto zgaśnie!), 00575, 01237, 00799, 01274, 01176 logi statyczne BS 000- http://vaglog.pl/log_235337.html 003- http://vaglog.pl/log_235338.html 004- http://vaglog.pl/log_235339.html zwykłe 013- http://vaglog.pl/log_235340.html Dynamiczne postaram się jutro wrzucić. Proszę o podpowiedzi od czego zacząć. logi dynamiczne robione na 3 biegu bo nie było gzie za bardzo się rozpędzić na 4: 000- http://vaglog.pl/log_236041.html 001- http://vaglog.pl/log_236042.html 003- http://vaglog.pl/log_236043.html 004- http://vaglog.pl/log_236044.html 008- http://vaglog.pl/log_236045.html 010- http://vaglog.pl/log_236046.html 011- http://vaglog.pl/log_236047.html
  8. http://diesel-tuning.pl/foto/Q5_20tdi_CAHA_Kolobrzeg_wykr.jpg
  9. Też pada Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
  10. To może i ja wpadnę! 19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ 1. MakoUSM 2. Woodzuu 3. Lunatic 4. Pavetti 5. skulcz 6. musti 7. Kazik123 8. Piekarz
  11. Dzięki Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
  12. Witam! Miałem audi a4 b5 1.9 TDI 90KM. Tankowałem tą droższą ropę+STP (od czasu do czasu) i miałem wtryski w takim stanie: http://vaglog.pl/log_197401.html W marcu sprzedałem audi bratu a on tankował najtańszą ropę i nic nie dolewał a wtryski są teraz w takim stanie: http://vaglog.pl/log_222039.html wniosek: po tankowaniu gorszej ropy korekcje się poprawiły Co o tym sądzicie?
  13. Gratulacje! Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
  14. Żyjemy! :-)
  15. 18 i 23 mam ale gazowałem co jakiś czas czy mogą być takie 18 http://vaglog.pl/log_216368.html 23 http://vaglog.pl/log_216367.html
  16. Co sądzicie o wtryskach http://vaglog.pl/log_216366.html Wlać coś do czyszczenia? Czy dać na luz. pozdrawiam! Tomasz
  17. Witam! Chcę zmienić koła na 17 Czy 7,5J 215/50 17 et45 będzie ok? Jak będzie wyglądać na aucie przestrzeń między kołem a błotnikiem.(1BA) Czy trzeba obniżyć zawieszenie? Czy na 1BA może pozostać. A może założyć 235/45 Jak bym musiał obniżyć auto to czy wystarczą same sprężyny? Ewentualnie proszę o jakiś link na sprężyny. Po obniżeniu wejdą zimówki na 15?
  18. Ok. A jak wygląda cennik takich zabiegów? Chyba zdecyduje się na Kołobrzeg (na miejscu)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.