Treść opublikowana przez piekarz
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam Pro Choice ! - super podejście do klienta - niskie ceny - expresowa przesyłka - bardzo dobry kontakt - części i oleje dobrej jakości - dobrze zapakowane Dzięki Marcin!
-
Kołobrzeskie A4 .........
Witamy!
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
ok rafi10612 masz jeszcze te dysze + adaptery?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Witam! Mam pyt. sam wężyk z dysz trzeba ściągać czy z tą końcówką schodzi (nie chcę urwać)
-
problemy z 1Z logi do oceny
A jakie objawy by były gdy uszkodzony by był n18?
-
problemy z 1Z logi do oceny
Witam! Odłączyłem wężyk co idzie od n18 do egr i wkręciłem w niego śrubę. Teraz nie gaśnie i ma większego kopa. Czy tak może zostać?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin za dostawę!
-
problemy z 1Z logi do oceny
tak
-
problemy z 1Z logi do oceny
001 statyczne http://vaglog.pl/log_236048.html
-
problemy z 1Z logi do oceny
up
-
problemy z 1Z logi do oceny
Witam! Auto brata. Gaśnie podczas jazdy i później ma problem z zapaleniem. Łapie muła. Zrobiłem skanowanie. Błędy wyszły takie: 17978, 00550 (ten błąd wyskakuje jak auto zgaśnie!), 00575, 01237, 00799, 01274, 01176 logi statyczne BS 000- http://vaglog.pl/log_235337.html 003- http://vaglog.pl/log_235338.html 004- http://vaglog.pl/log_235339.html zwykłe 013- http://vaglog.pl/log_235340.html Dynamiczne postaram się jutro wrzucić. Proszę o podpowiedzi od czego zacząć. logi dynamiczne robione na 3 biegu bo nie było gzie za bardzo się rozpędzić na 4: 000- http://vaglog.pl/log_236041.html 001- http://vaglog.pl/log_236042.html 003- http://vaglog.pl/log_236043.html 004- http://vaglog.pl/log_236044.html 008- http://vaglog.pl/log_236045.html 010- http://vaglog.pl/log_236046.html 011- http://vaglog.pl/log_236047.html
-
Chip Audi Q5 do oceny.
Dzięki!
-
Chip Audi Q5 do oceny.
http://diesel-tuning.pl/foto/Q5_20tdi_CAHA_Kolobrzeg_wykr.jpg
-
Kołobrzeskie A4 .........
Też pada Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
To może i ja wpadnę! 19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ 1. MakoUSM 2. Woodzuu 3. Lunatic 4. Pavetti 5. skulcz 6. musti 7. Kazik123 8. Piekarz
-
wtryski na lepszej droższej i tańszej ropie
Dzięki Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
-
wtryski na lepszej droższej i tańszej ropie
Witam! Miałem audi a4 b5 1.9 TDI 90KM. Tankowałem tą droższą ropę+STP (od czasu do czasu) i miałem wtryski w takim stanie: http://vaglog.pl/log_197401.html W marcu sprzedałem audi bratu a on tankował najtańszą ropę i nic nie dolewał a wtryski są teraz w takim stanie: http://vaglog.pl/log_222039.html wniosek: po tankowaniu gorszej ropy korekcje się poprawiły Co o tym sądzicie?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Gratulacje! Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Żyjemy! :-)
-
wtryski do oceny
ok! dzięki
-
wtryski do oceny
18 i 23 mam ale gazowałem co jakiś czas czy mogą być takie 18 http://vaglog.pl/log_216368.html 23 http://vaglog.pl/log_216367.html
-
wtryski do oceny
Co sądzicie o wtryskach http://vaglog.pl/log_216366.html Wlać coś do czyszczenia? Czy dać na luz. pozdrawiam! Tomasz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam! Chcę zmienić koła na 17 Czy 7,5J 215/50 17 et45 będzie ok? Jak będzie wyglądać na aucie przestrzeń między kołem a błotnikiem.(1BA) Czy trzeba obniżyć zawieszenie? Czy na 1BA może pozostać. A może założyć 235/45 Jak bym musiał obniżyć auto to czy wystarczą same sprężyny? Ewentualnie proszę o jakiś link na sprężyny. Po obniżeniu wejdą zimówki na 15?
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
Stawiam na A6
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ok. A jak wygląda cennik takich zabiegów? Chyba zdecyduje się na Kołobrzeg (na miejscu)