Treść opublikowana przez driv
-
[B5 ADR] problem z elektronika - kierunkowskazy
Witam mam problem z kierunkowskazami - po włączeniu czy lewego czy prawego zaczynają mrugać raz szybko raz bardzo wolno, czasami w ogóle. Czy wiecie co z tym zrobić? Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc! Jeśli powiecie że to czujnik pod kierownicą to dajcie znać jak się do niego dostać
-
[B5 ADR] Bagażnik dachowy
Numer będę miał po południu ale dzięki za szybką odpowiedź. Nie chcę po prostu go kupić a później się okaże że nie do mojego auta[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 10:29 _________________________________________________Witam Kolegów numery z bagażnika to 8D5071120005 oraz taki 000071120001 Z góry dzięki za pomoc :>
-
[B5 ADR] Bagażnik dachowy
Witam, mam pytanie do Kolegów klubowiczów: czy istnieje możliwość zidentyfikowania po numerze umieszczonym na pałąkach do jakiego modelu Audi one są? Czy może znacie gotowy numer jaki powinien być, aby pasował do Audi A4, 1996 r. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
Witam, ja mam inną propozycje: przejechać na wysokich obtotachn na 2,3 biegu pare kilometrów. Ja miałem podobny problem i to pomogło. Z tego wynika że miałem coś pozatykane:) Na początku takiej jazdy coś szarpało, dławiło a teraz już jest OK:) Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
Witam podobne objawy przy zapalaniu - szpece mówią coś o silniku krokowym, no i o świecach:)
-
[B5 ADR] Wymiana przewodów od świec
Dzięki wielkie, z tego wynika ze to faktycznie dwa kabelki a to coś to cewka i tu jak podejrzewam nic nie podlega wymianie. Rozumiem że przed wymianą lepiej odłączyć wtyczke i uzimienie z cewki
-
[B5 ADR] Wymiana przewodów od świec
Witam, czy ktoś może mi wyjaśnić ile tak na prawdę kabli do świec jest w A4 i co podlega ewentualnej wymianie. Wczoraj ściągnąłem plastikową osłone i tam widać tylko 2 kable do świec nr 1 i 2 a nad 3 i 4 jest zamontowane jakieś coś Dzięki za pomoc
-
[B5 ADR] Nierówna praca zimnego silnika
Dzięki, podejrzewam świece a najbardziej przewody bo dzisiaj było wilgotno i mocno się to ujawniło. Filtr paliwa wymieniałem, ale przy okazji zrobię to jeszcze raz. Dzięki za pomoc Pozdrawiam:)
-
[B5 ADR] Nierówna praca zimnego silnika
Powinien pokazać jeśli coś jest nie tak. Jednym słowem jak coś poważniejszego to VAG a jak świece i kable to tego raczej chyba nie pokaże? Dzieje się tak tylko na PB na gazie ok (z drugiej strony to tylko na Pb zapala) Które z tych wymienionych podzespołów się naprawia a które wymienia?
-
[B5 ADR] Nierówna praca zimnego silnika
Szczerze to nie wymieniałem świec i przewodów w ogóle a sam zrobiłem 12 tyś podobne objawy miałem jakieś pół roku temu ale ustały a teraz od nowa. Czy vag pokaże taki błąd
-
[B5 ADR] Nierówna praca zimnego silnika
Witam, mam problem z obrotami silnika, tzn. rano w garażu i po 8 godzinach pracy po zapaleniu obroty silnika spadają nawet do 400 rosną spadają. Przy czym po paru sekundach silnik wkręca się na właściwe obroty i już nie ma problemu. Późniejsze zapalanie, gaszenie już nie powoduje takich objawów. Szczególnie dotkliwie objawiło się to dzisiaj (wilgotno i zimno) Z góry dzięki za pomoc
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
Witam, czy w moim silniku tzn ADR 1,8 125km wywalenie kata może uszkodzić sonde? A tak w ogóle to gdzie ona u mnie jest? Przed czy za katalizatorem? Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
Demontaż głośników
Dzięki za pomoc:)
-
Demontaż słupka
tak mi się zdawało że jak ruszam pasem góra dół to na chwile przestaje. Czy to się da jakoś naprawić?
-
Demontaż słupka
Środkowy ten z pasami
-
Demontaż słupka
Witam, mam problem z brzęczeniem czegoś w słupku z lewej strony! Dzieje się tak oczywiście na dziurach. Czy wiecie Koledzy jak to można rozebrać a przede wszystkim co to może być? Pozdrawiam
-
Demontaż głośników
Witam, czy ktoś z Was demontował głośniki z przodu w drzwiach wysokotonowe? Strasznie mi coś tam brzęczy:) A może po rpostu wiecie jak to rozebrać żeby czegoś nie urwać? Z Góry dzięki za pomoc
-
Ile pali Wam gazu?
Witam, moje autko w mieście z klima i gigantycznymi korkami to nawet 16 l gazu weźmie, a na trasie przy normalnej jeździe mieszczę się w 10. Pozdrawiam
-
Poduszka powietrzna pasażera
Witam Kolegów klubowiczów, mam pytanie związane z poduszką powietrzną pasażera a mianowicie czy istnieje jakaś możliwość jej wyłączenia - chodzi mi o przewożenie na przednim fotelu nosidełka z malutkim dzieckiem :) Temat w tym momencie jak dla mnie bardzo aktualny..., niebawem:) :) Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam uzupełnij profil
-
Panel klimatyzacji
Witam temat lekko przeterminowany, ale myślę że warty zaakcentowania:) U mnie cały problem tkwił nie w lutach, kodach i innych tylko w nieumiejęności jednego mechanika. Drugi podłączył do VAG i okazało się że wtyczka pod reflektorem była rozłączona. Naprawa z diagnostyką na kompie trwała 10 minut. Nie polecam w każdym razie podpinania na krótko - silnik wariuje i tyle:) Pozdrawiam Dodam tylko że u mnie też była diagnoza, że panel jest padnięty, a on po prostu jak nie otrzymuje informacj od czujników po drodze nie włacza sprężarki
-
Panel klimatyzacji
dzięki pojadę podpiąć do Vag odezwę się w tygodniu dzięki za pomoc pozdrawiam
-
Panel klimatyzacji
A może po prostu mogę zadzwonić i wtedy wszystko opowiem? [ Dodano: 28-04-2007, 14:39 ] Od początku facio sprawdził że nie ma prądu w zielonej wtyczce przy sprężarce pomimo świecącej śnieżynki, więc sprawdził bezpieczniki i tu było ok więc wyciągnął panel, przyłożył próbówkę do jednego z kabelków przy czarnej wtyczce podłączył do masy i wtedy sprężarka odżyła. Podłączył pstryczek elektryczek i mówi że tym można włączać sprężarkę, jak dla mnie lipa. [ Dodano: 28-04-2007, 14:41 ] i do tego jeszcze pojawiło się pływanie obrotów, w momencie jak chodzi sprężarka włączona tym pstryczkiem
-
Panel klimatyzacji
Gość przyłożył próbówkę do jakiegoś kabelka przy panelu mając go podłączonego do masy - sprężarka się włączyła- i wtedy stwierdził że to panel. Czy to możliwe?
-
Panel klimatyzacji
w takim razie co mam zrobić, a może to nie panel tylko jakiś czujnik po drodze?
-
Panel klimatyzacji
Witam mam problem pomimo włączonej śnieżynki nie działa sprężarka, podłączyli mi poprzez wyłącznik ręczne uruchamianie sprężarki, ale zaczęły wtedy pływać obroty silnika przy raptownym odjęciu nogi z gazu a później już się uspokajają. Co w związku z tym robić ? Czy taki panel jest naprawialny i za ile czy lepiej go kupić używany (może ktoś z kolegów klubowiczów ma taki)? Czy taki wyłącznik jest bezpieczny tak w ogóle?