Treść opublikowana przez driv
-
Sprężarka w klimatyzacji
Witam jeszcze raz - dokładnie jest to po wymianie rozrządu, śnieżynka świeci ale moim skromnym zdaniem dmucha zwykłe powietrze. A jeśli chodzi o tą zieloną kostkę, to dostanę się do niej od góry czu od dołu:)
-
Sprężarka w klimatyzacji
Witam, mam pewien problem tzn albo sprężarka jest mało wydajna ale najbardziej prawdopodobne, że w ogóle się nie załącza! Czy możliwe że są to problemy z elektrką, jakimś czujnikami? Pomocy Dodam, że w tamtym roku klima działała ekstra:( Pozdrawiam i z góry dzięki
-
Mniejsza efektywność klimy
Witam, mam podobny problem klima działa, jest nabita ale dmucha ledwo chłodnym powietrzem. Co to jest ta lufka, jaki zawór i jak mogę to ewentualnie sprawdzić? Filtr kabinowy nówka. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam
-
[B5 AEB] Moje audi nie jedzie
No to ja jestem z Przemyśla, ale w połowie drogi koło Rzeszowa w drodze na Głogów Młp. jest firma chyba nazywa się automacher i tam się specjalizują w Audi i z tego co wiem są dobrzy. http://www.automacher.com.pl/ o proszę a oto link do nich Pozdrawiam :biggrin:
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja obecnie jeżdżę na Castrol Magnatec 10W40 i uważam że jest ok, silniczek ładnie, równo i cicho pracuje. Kiedyś jeździłem na Lotosie 10W40 i powiem że wcale nie był zły, a wręcz dobry
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
No nie wiem wydaje mi się, ze za ta kasę to o wiele ładniejsze można
-
[B5 AEB] Moje audi nie jedzie
Witam powiedz z jakiego miasta Podkarpacia jesteś to może pomogę przynajmniej w wyborze mechanika. Ale z tego co piszesz to wygląda niestety na turbinkę, ale to tylko moja opinia.
-
[B5 ADR 1.8] jaki rozrząd??
Proponuje powierzyć autko rozsadnemu mechanikowi a będzie wiedział co z nim zrobić W moim autku jest właśnie ten rozrząd mniej typowy to chyba 152 zęby, ale przejście na 153 jest zbyt kosztowne. Jeśli chodzi o firmy to skf czy luk powinny być ok. Co zaś do samej wymiany to proponuję wziąść rachunek, od osoby która go będzie wymieniać. Pozdrawiam
-
Osłna plastikowa na silniku 1,8 20 V
Witam, dzięki welkie poszukam tych krameleczek i powiem Kolegom Klubowiczom, czy to faktycznie to (a jeśli chodzi o wyrzucenie takiej ślicznej osłony to raczej nie, ładnie się prezentuje) Pozdrawiam
-
Osłna plastikowa na silniku 1,8 20 V
Słyszałem że można podłożyć jakieś podkładki i wtedy mocniej docisnąć, tylko jakie żeby się nie stopiły?
-
Osłna plastikowa na silniku 1,8 20 V
Mam taki mały akustyczny problem z osłoną na silniku - plastikową. Dość mocno drży pomimo dokręconych śrub, a przytrzymana ręką wycisza się i to znacznie. Czy znacie może sposób aby ją lepiej umocować?
-
parowanie szyb
Proponuje wymienić filtr przeciwpyłkowy i oddać auto do oczyszczenia klimatyzacji przez wyspecjalizowany zakład, to na pewno pomoże
-
Azot w oponach
Czy ktoś orientuje się gdzie można na podkarpaciu napompować opony azotem?
-
jakie cisnienie w oponach
Witam Kolegów Klubowiczów moim skromnym zdaniem to do jazdy po mieście to nawet lepiej o 0,1 mniejsze ciśnienie bo bardziej komfortowo. no chyba że jeździsz bardzo ostro to nawet 0,5 więcej bo boki opon pójdą na marne:)
-
pytanie laika o zastosowanie opon do felg
Witam proponuje szukać oryginalnych felg do danego modelu, wtedy na pewno będą ładnie wyglądać, a co do rozmiaru samych opon proponuje max 205 bo przy silniku 1,6 to efekt z szerokich opon może być odwrotny Pozdrawiam:)
-
[B5 A4 1.8] Moja czerwona strzała
witam mam identyczną, no prawie tylko 1996 r. i nie mam szyberdachu! Mam jednak pytanko jaki masz gaz w swoim aucie?
-
Śruby do felg
Dokładnie tak zrobiłem, teraz pasuja i wszystko mam nadzieję będzie OK!
-
Śruby do felg
Witam z tego co zauważyłem u siebie przy zmianie z felg stalowych na oryginalne audi aluminiowe to istnieje różnica w podtoczeniu śrub i te ze stalowych nie przypasowały
-
Polecane opony letnie
Witam pomimo iż jestem świeżym członkiem tego zacnego klubu, to spróbuję udzielć pierwszej porady. Moim skromnym zdaniem jesli chodzi o oponki proponuję Fulda Carat Progresso lub Goodyear Exellence. Sam mam Fulda i są świetne, z tej firmy posiadam również zimowe opony i bardzo sobie chwalę. Pozdrawiam:)