Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
może namówie jakiegoś qmpla to wpadne...
-
Spoty Katowice i okolice
Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100% Noi kurw..... chu(j)........ teraz mi zadzwonił że dopiero teraz dostał tą prowadnice i już dzisiaj się nie będzie za to brał i auto będzie na jutro 3 dni już auto trzyma !!
-
Spoty Katowice i okolice
Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100%
-
Spoty Katowice i okolice
SieMA...
-
Spoty Katowice i okolice
następny..... hahahaha wpadniesz jutro do Zor ?? jedziemy jutro wieksza ekipa odwiedzic Zory ?? Jak mi odda jutro auto, to czemu nie.... nie byłem jeszcze, także... ale okaże się jutro.
-
Spoty Katowice i okolice
następny.....
-
Spoty Katowice i okolice
wcześniej się nie dało napisać !!
-
Spoty Katowice i okolice
akjam, addassko - zepsóła mi sie prowadnica, i linka szyby, silniczek naszczęcie jest dobry... zamówił mi nową prowadnice z linka ale będzie dopiero na 12:00 na jutro. także auto na jutro wieczór do odbioru. http://www.youtube.com/watch?v=JoAV0YXJi1g
-
Spoty Katowice i okolice
A ja dalej bez auta...
-
Spoty Katowice i okolice
Jednak nie przyjade. Auto zostaje u mechanika do jutra.... Miszka - napisz do tolka albo zadzwoń, on weźnie laptopa i kabel bo ma.
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Prowadzila-auto-majac-prawie-5-promili,wid,14326377,wiadomosc.html No no... 5 promili. Tyle człowiek pije ale 5 promili jeszcze nigdy nie miał....
-
Spoty Katowice i okolice
No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Miszka - Jak będe jechał a jeszcze nie wiem na 100% to wezne kompa i kabel . Kędzior - Z tymi szybami mam już tak z 2 miechy... ale nie było kiedy auta odstawić...- Spoty Katowice i okolice
Generalnie nic konkretnego. Szyba od kierowcy otworzy się w dół ale do góry już za chiny ludowe.... coś gdzieś blokuje, albo z szyny wypadła czy ki chu... z drugiej strony podobnie. Także nie wiem co jest grane. I jeden xenon mi miga i wylancza się. Także musi to posprawdzać....- Spoty Katowice i okolice
Postaram się..... Auto oddać musze do mechanika i nie wiem jak długo będzie trzymał, a że roboty mechanik ma w chu... generalnie... to nie wiem kiedy weźnie się za mój. Ale jak autko będzie to napewno wpadne- Spoty Katowice i okolice
eeee tam odrazu pijackie .... addassko -- Spoty Katowice i okolice
Ja mam od dzisiaj L4 do 26 Marca Także, ten tego....- Spoty Katowice i okolice
wpłaciłeś za BT ? Bo w wątku o Tobie mowa ALe, że o so chodzi? W jakim wątku? Przepiłeś cała kase i na wyjazd do BT nie masz .... ? pozyczyć ci Akjam ?- Spoty Katowice i okolice
Akjam - Chyba mnie choróbstwo bierze znowu Arturoo -- Spoty Katowice i okolice
SieMa.... Dziwnie się dziś czuje.....- Spoty Katowice i okolice
:hi:Jak tam Panowie, który kaca ma ? pewnie co drugi- Spoty Katowice i okolice
też chyba klina walne....- Spoty Katowice i okolice
:hi:KAC GIGANT....- Spoty Katowice i okolice
właśnie wróciłem z libacji...... na wpół zimny.... czyli norma.... a tak apropo to zaczynam sie przygotowywać do BT.... im wcześniej tym lepiej,,, - Spoty Katowice i okolice