Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
ŻYCZE WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !!
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
z wieczorka.... chyba z nocy Diman - pamietaj jesteśmy z tobą Pisał że prawdopodobnie w poniedziałek cesarka :-P- Spoty Katowice i okolice
ba... wiem bo tak mam :gwizdanie:- [B7 BRE] 2,0tdi 16V BRE by Ecuproject
bardzo ładny wynik- Spoty Katowice i okolice
ty i pssssyt..... to jakieś święto musi być.... pierwszy raz widze żeby Tolek pisał psyyt- Spoty Katowice i okolice
chlorze :gwizdanie: Ja już bez alko cały tydzień. jak żeś się struł tak w weekend to nie ma się co dziwić Strułem się ale szybko odtrułem tym co się strułem. Może piwko bym dziabnął... chlorze :gwizdanie: Ja już bez alko cały tydzień. dobra dobra... nie poznaje kolegi :gwizdanie:Czemu Cię nie ma na liście do Zatora ? No bo nie wiem czy pojadę...- Spoty Katowice i okolice
chlorze :gwizdanie: Ja już bez alko cały tydzień. dobra dobra... nie poznaje kolegi :gwizdanie:Czemu Cię nie ma na liście do Zatora ?- Spoty Katowice i okolice
chlorze :gwizdanie:- [ALL B5] Alusy 18"
Proponowałbym pierwsze zwiększyć moc, a później brać się za 18'. :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
bez komentarza psyyt tyskie "malpeczka 0,3 :decayed:" Miszka miał wpaść, mieliśmy wypić 0,7. oczywiście na leb, a później bym go odwiózł ale mnie olał :gwizdanie: pewnie Ula mu zabronila, on pantofel jest To akurat to chyba wszyscy wiedzą :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
psyyt tyskie "malpeczka 0,3 :decayed:" Miszka miał wpaść, mieliśmy wypić 0,7. oczywiście na leb, a później bym go odwiózł ale mnie olał :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
jednak psssyt drineczek- Spoty Katowice i okolice
wzajemnieKurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie: to co 0,7 ? Ad.1. :polew: biedny kędzior Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie: moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek to za ile i gdzie ? no nie wiem jakieś propozycje podwiezie Cię Ula do kato ? Odrazu do Kato.... To chyba sobie jednak zrobie drina :gwizdanie: nikt nie chce się zemną napić pewnie walisz już od południa ale tak ściemniasz, że dopiero zaczynasz właśnie kuźwa nie... od rana zajob. ALe najważniesjze furacz umyty wróciłem do domu 1h temu i nie wiem co robić :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
wzajemnieKurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie: to co 0,7 ? Ad.1. :polew: biedny kędzior Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie: moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek to za ile i gdzie ? no nie wiem jakieś propozycje podwiezie Cię Ula do kato ? Odrazu do Kato.... To chyba sobie jednak zrobie drina :gwizdanie: nikt nie chce się zemną napić- Spoty Katowice i okolice
wzajemnieKurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie: to co 0,7 ? Ad.1. :polew: biedny kędzior Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie: moja by mnie za***ała gdybym ją teraz wysterował i pitną z doma ale chętnie bym flache zrobił choć dziś W Piątek hmmmm... dlatego wiode życie kawalera :gwizdanie: żyć nie umierać- Spoty Katowice i okolice
wzajemnieKurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie: to co 0,7 ? Ad.1. :polew: biedny kędzior Ad.2. Jestem za... tylko samemu tak 0,7 :gwizdanie:- [B7 BRD] Lakier czarny mat
Poszukałbyś na forum... bo zacznie sie dyskusja nie na temat. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146211.0;highlight=oklejanie+folia http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194564.0;highlight=oklejanie+folia- Spoty Katowice i okolice
wzajemnieKurde chodzi mo po głowie kwestia drinka... i nie wiem czy zrobić sobie czy nie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
tylko uwazaj bo w tamtym roku byl z nami taki "nowy" i zgubil czapke i lacia :polew: Słyszałem że krążą o Nim Legendy- Spoty Katowice i okolice
mamy podobny plan... Piątek - Zator , Sobota - Kawalerskie, Niedziela -- Spoty Katowice i okolice
ta od razu przy kielonku no źle to napisał przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie: widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :gwizdanie: ale tym razem nie piję z gwinta, przynajmniej jak będę trzeźwy.... :gwizdanie: A Ja Cię napewno nie będe do tego namawiał :gwizdanie: były tylko dwa terminy do wyboru - maj i czerwiec luz - nigdy w 100% nie trafi sie z terminem... zawsze bedzie "komus" nie pasowac... niestety tym razem pada na mnie hehe moze wpadne przynajmniej w piatek na grill`a ok i załatw sobie od razu wolne na poniedziałek Kędzior ma zabrać jakieś fajne gry planszowe :polew:I będzie tak... ile wyrzucisz kostką oczek, tyle musisz kielichów pod rząd wypić- Spoty Katowice i okolice
ta od razu przy kielonku no źle to napisał przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie: widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ta od razu przy kielonku no źle to napisał przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice