Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dziękować za spota DAWIDBORI powiem ci że szałowo wyglądasz na tym skuterze
- Spoty Katowice i okolice
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Ja usuwam już te znaczki od roku i jak były tak są. Ale auto idzię do lakiernika także powiem żeby usunął 3.0 TDI i Quattro :gwizdanie: Zostawie tylko A4. Chociaż kto wie pewnie z czasem znaczek A4 też zniknie. Wszsytko wyjdzie w praniu.
-
[B6 AVF] Po wizycie w Dynosoft Tychy
nic tylko jeździć. wykres Ja byłem osobisćie mega zadowolony po wizycie u ALiego
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
:doh1: Widziałem ostatnio Chrysler Grand Voyager na pomarańczowych Kwesta gustu. Ja bym w życiu tego nie zrobił "moja opinia" za chiny ludowe Na allegro ostatnio nawet widziałem felgi srebrne z różowymi dodatkami :laghing2: Ale są gusta i guściki. Ważne żebyś ty był z tego zadowolony.
-
Spoty Katowice i okolice
Właśnie jestem po takiej Miszka powinienem ci :bicz3: wczoraj gdy się pakowałem do fury nie przytrzymałeś mi mojej drugiej fury i przerysowałem w dwóch miejscach listwe progową. Wczoraj tego nie widziałem bo ciemno było, dzisiaj jak to lookłem.... Oh.. jak ty byś był mój jak ja bym Cie bił :>
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Ja mam przyciemnione wszystkie kolor auta 'czarny' zrobie pózniej fote i pokaże jak to sie ma... W mojim przypadku jeśli by mnie policja zatrzymała i skontrolowała miernikiem to przód odrazu trzeba by było zrywać Najprostrzym wyjściem "powiedzmy", gdy policja zatrzmuje cię do kontroli "np. za przekroczenie prędkości" spusczenie całkowicie przednich szyb. W przypadku jak już się przyczepią to jedynie zrywać przy nich, albo dowód zatrzymują. Niestey takie są realia, takie mamy prawo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty a może ja też Rozumie że skutery marki
-
Spoty Katowice i okolice
Po tych komarach wczorajszych do tej pory mam jeden bark większy od drugiego... Nie poschodziły mi jeszcze bomble Dziwne macie te komary Spadam na
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Potwierdzam obecność na dzisiejszym spocie Siemian obyś był na te 99.9% co pisałeś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
6.0
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz dopiero przełączyłem na mecz
-
Spoty Katowice i okolice
Macie teraz przynajmniej wypasione komary w katowicach one przyjechały podobno z Mironem na tylnej szybie w jego bolidzie :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki Panowie za spota. Było
-
Spoty Katowice i okolice
Ubieram się i mykam zachwile do SK....
-
[ALL B5] Wielka prośba o glebę, czyli VT mojego audi !!! ;)
zmieniłem jeszcze kilka szczegółów, chyba na plus -polerowany rant -lusterka w kolor nadwozia -wyrzucony chrom Podoba mi się Jak najbardziej :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam i mykam bo roboty w fpiz......
-
Spoty Katowice i okolice
Też spadam do wyra. Za długo przy tym komputerze siedze i oczy mnie bolą see ya
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A będziesz w środe na spocie ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jest nas dwóch, z tym że ty masz nowsze auto mi Sławek powiedział że pomoże też coś musze wymyślic, pojeżdzic i popytać. Do ASO napewno nie oddam- Spoty Katowice i okolice
Jest szansa na z'vagowanie mi jutro na spocie auta ? potrzebuje usunąć błedy i looknąć co tam jeszcze drzemie....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie potrzebuje założyć/dołożyć tempomat do mojej niuni, znacie kogoś kto by sie tego podjął ?? szykują mi się długi trasy przez lato i by się przydał. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu