Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
macie może jakieś namiary w katowicach na kogoś kto naprawia nawigacje ? spadła mi moja stara nawigacja i pękł panel dotykowy i kicha... musze wymienic, na allegro nie znalałem panelu.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
http://www.sadistic.pl/backflip-na-wozku-vt40880.htm- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Prze gigant... Siemian pod warunkiem że ty pierwszy... ja ci pożycze mój wózek !- [ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
zdecydowanie lepsze te 2 co pokazał bandit31- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bakuś to ile tych Ps'ow tam będzię ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
racja Grisza... a jak już tak będziesz pędził i zostawisz siemiana daleko w tyle to jak się dobrze przyjrzysz to daleko przed sobą zobaczysz małą czerwoną kropeczkę znikającą za horyzontem .... to będę ja jadący na 2 biegu :polew: :polew: Dobra dobra, moc mamy podobną :gwizdanie: dam rady chyba że o czymś nie wiem- [B5 AFN] Jaka jest różnica w dynamice auta miedzy 15" a 17"
Sam się przymierzam do przesiadki z 17" 235/45 na 19" 235/35 i podejrzewam że konfort jazdy się zmniejszy konkretnie przy naszych dziurach i koleinach, ogólnie przy naszch drogach. Co do dynamiki, to zobacze jak wagowo się będą różnic, jeżeli waga będzie podobna to pewnie róznicy nie będzie żadnej. Ale to wszystko wyjdzie w praniu..... Dalej się tylko zastanawiam czy jest sens przy naszych drogach kupowac 19" czy nie lepiej zakupic 18".- [ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
Najlepsze wyjście z sytułacji. Ale automatycznie większe koszta. A tak to zawsze po nałożeniu takiej gumy można ja zdrapać, i wrócic do ori No ale niestety nie wiadomo jak z trwałością tej gumy. Osobiście potrzebuje tą gume w sprayu do czegoś innego.- Spoty Katowice i okolice
robicie coś oprócz imprezowania (picia) przez weekend :gwizdanie: Ja już zajechałem trzustke.....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to wygląda jak jakiś kanarek Siemian no no, wykres ale i tak na drodze, gdy się spotkamy zobaczysz tylko znikający czarny punkt z rejestracją SPS20WW- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko, już czytałem wątek na temat serwera... Wieczorem przeleje jakąś kasiorke- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
spamerzy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
nie przejmuj się tak i tak siedzenia chciałeś wymienić No tak... ale pierwsze chciałem się zaopatrzeć w nowe fele a w fotele później.... Auto już jest w katowicach u znajomego mechanika, będzie wyciągał fotel, demontował tapicerke w drzwiach itp. i suszył. Zalane wszystko fpiz*u- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak. Odezwe się jutro na GG..... dzisiaj mam zjebany dzień przez ten samochód i j**any deszcz !! Musze się dzisiaj najebać..... a miałem nie pić !! ;(- Spoty Katowice i okolice
Ja mam zjebany cały dzień jak nie tydzień !! Znajomy zostawił otwarte wczoraj wieczorem okno od pasażera (jakieś 20cm) ;( i zalało mi całe siedzenie drzwi itd.... Nie wiem teraz gdzie to osuszyc, jak i ogólnie co z tym fantem zrobic !! ku... !!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja mam zjebany cały dzień jak nie tydzień !! Znajomy zostawił otwarte wczoraj wieczorem okno od pasażera (jakieś 20cm) i zalało mi całe siedzenie drzwi itd.... Nie wiem teraz gdzie to osuszyc, jak i ogólnie co z tym fantem zrobic !!- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wgrywałem już AM 6.1 do kilku NAVI, i nic nie trzeba kombinować, oczywiście jak sie ma co trzeba- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak z ciekawości....po komunikacie na Fis'ie o zużytych klockach ile jeszcze można zrobić km "mniej więcej" ??- Spoty Katowice i okolice
to widze sie koncert udał :gwizdanie: Grisza , te z SLR'a są super , widziałem w jakimś mercu na żywo i był ogień z piczki , ale tak jak zauważyłeś różnią sie środkami , na korzyść tych od Wojtka ale ładne są też te ze starego RS6 i z nowego RS6 co ma Miron Zastanawiałem się też nad felgami z RS'a, ale jednak chciałbym coś innego. Na allegro są też te same co miał Wojtek_A4 (http://www.moto.allegro.pl/item995692731_nowe_felgi_wzor_slr_do_mercedesa_19_cali_raty.html) no ale trzeba by było jeszcze opony dokupic stanley - za dużo jużna forum na tych RS'ach... Co nie znaczy że mi sie nie podobają Miszka82- Te co ma Akjam też są , ale to jednak nie jest to co by mi spasiło- [ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
dobrze wiedzieć, chyba się skusze. Zawsze się może przydać. A za tą cena można zobaczyć co to jest warte.....- Spoty Katowice i okolice
No witam... Panowie jak wam się widzą te fele do mojej B7 ?? http://www.moto.allegro.pl/item1035529539_alufelgi_mam_opony_avon_5x100_112_idealne.html Tylko jakoś Mi się te opony nie widzą......... Jak się prezentują na B7 można zobaczyć tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_nowe_kola_juz_na_aucie_rs6_19_cali-t88351.0.html 2 przedostatnie zdjęcia, te z allegro mają inny kolor i z dekielkami Reszta chyba identyczna.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gratuluje !! No to teraz będziesz miał niezłą jazde ..- Spoty Katowice i okolice
na spocik kto się wybiera ?? a kto nie ? :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice