Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Mnie sie wydaje ze decyzja nalezy do Ciebie. Wszystko zalezy od tego po jakich drogach jezdzisz, jak jezdzisz , jaki przeswit i jaka glebe lubisz. Ostatnia kwestia dotyczy szerokosci i wysokosci opon na jakich jezdzisz/bedziesz jezdzil i oczywiscie felgi Bo jak to mowia w Norwegii, gust jest jak tylek, kazdy ma swoj:) Od lat sam obnizajac auta nie patrze na to co mowia inni. Sugeruje sie wlasnie tym co napisalem wyzej. Dla mnie najlepiej spisuje sie gwint regulowany.. W Norwegii na lepszych drogach zazwyczaj nizej, po Polsce wyzej itp. Na zime wyzej na lato w dol na maxa Gewinde rules.. Jedyny minus regulowanego gwintu to ze za kazdym razem po regulacji powinno sie robic kontrole zbieznosci. Jak sie kat kamber zwali to opony na szrot
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kurcze, to nie takie proste.. Kazdy kraj ma swoje wady i zalety. Tak jak Polska i Norwegia. Jak narazie Norwegia ma wiecej zalet, waznych dla mnie, mojej przyszlosci i rodziny hehe, oki pozdrowie tate.. Juz wymiekal z nami podczas tej wizyty u Pachury. On "stary" samochodziarz wiec rozumie:) Z moja zona gorzej.. hehe [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 00:20_________________________________________________A moze by cos takiego zapodac Kurcze widzialem juz sporo zdjec tego ale nie na zywo. Podobno na zywo wyglada lepiej niz od 3.0TDI Q. I pomalowac to na czarny mat, tak jak tutaj?? Mam czas do konca maja zeby sie zdecydowac. ABT ma promocje na felgi i ospojlerowanie Jak narazie to czekam az moj lakiernik wyzdrowieje bo juz nie moge patrzec na moje alusy. Do niczego mi ten kolor nie pasuje
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Bialy rules! Nie wiem dlaczego nie wpadlem na to wczesniej! Kilka ostatnich aut mialem w ciemnych kolorach i bylem poprostu chory jak umylem i za 10 min zakurzony. Teraz 3 dni i nic nie widac Ale i tak z przyzwyczajenia jestem czestym bywalcem myjni. Karnecik rabatowy na myjnie reczna samodzielna zakupilem:) Mam nareszcie zdjecia ze slubu.. Tutaj oczywiscie z autkiem slubnym.. [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 00:28_________________________________________________Uff, juz tesknie za Poznaniem i Polska [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 00:29_________________________________________________
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
jeszcze kilka
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hej! Spowrotem w domku... Pozniej cos wiecej napisze. A teraz kilka nowych zdjec:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich! Kurcze, tak sobie patrze ze jest spocik 10.05 o 16. Bardzo sie chcialem zalapac jakos na spot bedac teraz w domu w Poznaniu. Poznac ludzi itp.. Ale o tej poze bede juz spowrotem w drodze do Norwegii ( Zawsze robicie spoty w niedziele? Sa czasami w soboty? Kurcze my zawsze w niedziele wracamy do Norwegii Pozdro
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Slowa dealera: Silnik zostal dotarty w fabryce Nie no zartuje, zobacze ile bede mial km przejechane jak dojade do Polski. Jade kawalek w Norwegii, pozniej prom do Danii, nastepnie przez cala Danie i Niemcy do Poznania.. Na dzien dzisiejszy mam juz 750km przejechane.. Nawet jezeli nie zdecyduje sie na chipsa teraz to hamowac bede. Ciekaw jestem jak sie sprawy maja, teraz kiedy silnik jest jeszcze nie dotarty i z jak to wyglada z kolami 255/35R19. PS: W ex A6 z 225/35R20 mialem 36KM straty na kolach... Lakierowanie felg jest juz postanowione na 100% ale jak narazie moj lakiernik lezy w szpitalu. W dniu zakupu nowego auta doszlo do tego: Zyje tylko dlatego ze mial pasy i dzieki wielkosci auta - kupil sobie Suburbana...[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 01:20_________________________________________________Dzisiejsze mody: -usuniecie ramki do tablicy rejestracyjnej i przyklejenie tablicy na stale -montaz instalacji xenonowej HID 6000K do swiatel przeciwmgielnych i przelaczenie LEDow w pozycji "park" na pelna jasnosc: Roznica:) Kilka zdjec pod domem: Z kolegami: [br]Dopisany: 01 Maj 2009, 02:20_________________________________________________Touareg z silnikiem 3.2VR6, to samo co R32 zostanie niedlugo uturbiony
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Jest gdzies w Poznaniu lub okolicy hamownia quattro?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ehh, kurka co sie dzieje z fotosikiem? mial ktos juz tak kiedys zeby sie wyswietlalo ze zdjecia niedostepne? Mam najdrozszy abonament i w morde nie dziala Jak nie placilem to wszystko dzialalo...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hehehe, zeby to bylo takie proste... Odnosnie sukienek to moje zdanie dla niej liczy sie najbardziej
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Nie wiem co tam masz za OS ale ja zawsze o wszystko winie Billa Gatesa Znasz kogos kto jest dobry w photoshopie? Mam kilka duzych i jasnych zdjec auta. Zeby mi zapodac czarny mat na felgach. Jak to bedzie wygladalo.. Kurde jakos nie moge sie zdecydowac A moja zona nawet nie chce o tym slyszec [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 14:29_________________________________________________ Dlatego ze jest chrom dookola przeciwmgielnych.. Narazie tak zostanie bo nie mam czasu zeby sie z tym bawic. Podobno zdjecie ramki chromowanej z grilla to ladna zabawa. Spinki trzymajace ramke sa do bani.. Mysle tez nad felgami Tomason TN5 w 19". Poprostu podobaja mi sie i nawet ciekawa cene na nie dostalem..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Mam wykupiony Abonament PRO, Premium roczny i d*pa! cos sie fotosik wiesza ostatnio
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Sprzecik do czyszczenia dekoru - czarnego piano:) [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 01:30_________________________________________________Mala sesja fotografa amatora czyli mnie:)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzieki! Bede w Poznaniu od 5 do 9 maja. Jedziemy na roadtrip przez Danie, Niemcy do Polski + przyciemnienie szyb w Polsce. Promy sa teraz niesamowicie tanie:) Dobrze by bylo jakbym sie zalapal moze na jakis spot. Fajnie by bylo poznac troche ludziow. Nie wiem jak bedzie z dostepem do neta jak bede w Polsce bo pewnie bede mial urwanie glowy jak cos to przesle Ci moj nr kom. Ehh, nie lubie znaczkow z tylu. Ma byc cleanlook! Nawet jakbym mial RS6 to znaczki OUT! Wczoraj mialem taka fajna akcje na stacji benz. Podchodzi jakis malolat do mnie i mowi ze fajna bryka ale szkoda ze nie quattro.. Pokazuje mu znaczek z przodu a ten do mnie ze znaczek to kazdy moze sobie zalozyc i zebym nie zciemnial bo on sie zna na Audi. Zakonczyl temat ze jak audi nie ma rurek z tylu po dwoch stronach tzn ze nie jest quattro! Olalem zarozumialego Norka... hihi Sej rulez! Szczegolnie w Norwegii:) Na letnich laczkach robi doslownie furore w norkowni. Moja zonka go bardzo lubi bo malo pali i wszedzie mozna zaparkowac.. Ale i ona bedzie miala upgrade autka.. Albo A3 Q 2.0TDI 143KM albo Kia Soul hihi Tylko mnie nie zlinczujcie ale naprawde, Kia Soul w ciekawej kolorystyce i na 19" bardzo mi sie podoba
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Umowilem sie na Sycowskiej 13. Bede mial troche luzu w robocie w poniedzialek to podzwonie po innych firmach jeszcze... Autko odebrane w czwartek wieczorkiem. Normalka u Norwegow ze jak przyjechalismy na umowiona godzine to niunia nie byla jeszcze gotowa.. Ale spoko ja i zonka mielismy czas wiec poprosilem sprzedawce o jakies autko do jazdy bo nie chcialo mi sie tam czekac.. Bardzo milo z jego strony bo moglismy sobie wybrac autko z salonu, ktore bylo juz jezdzone. Moja pani wybrala A5 3.0TDI w manualu A tu minka zonki po malej przejazdzce. Powiedziala mi ze nie moge miec takiego auta w Norwegii bo albo mi zabiora prawko albo trafie za kratki. Dla tych ktorzy nie sa w temacie, Norwegia ma najwieksze mandaty w Europie i za wykroczenia typu predkosc idzie sie za kratki Tu juz po zmianie grilla i umyciu.. Walizeczka AutoGlym do pakietu Lifeshine: Ulubiony bajerek mojej zony: Fotele jak dla mnie bajka, dla zony za twarde Ktos mi licznik przekrecil Kilka random fotek: I pod domem:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Znasz moze firme solarwind.com.pl ? Sycowska 13? Dzwonilem i rozmawialem z wlascicielem o przyciemnianiu i wyglada na to ze zna sie na tym co robi.. Moze ktos polecic ta firme??
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Tak 19" z 255/35 i zalapalem sie na gumki Brigestone Potenza.. Pierwszy raz w zyciu mam tak jasny samochod. Mam nadzieje ze za jakies 2-3 lata ten kolor bedzie sie dalej ladnie prezentowal.. Myslalem o dachu na czarno. W sobote jade do mojego lakiernika ktory bierze fele do lakierowania. Pogadam z nim o dachu. Musze sobie najpierw jakas przymiarke w fotoshopie zalatwic
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Czarna? Mam z taka fajne zdjecie w dzien slubu
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dostalem nr tlf do laweciarza wiec moglem go dzisiaj "sledzic" Zrobilem kilka zdjec po zdjeciu z lawety.. Teraz tylko kilka modyfikacji u dealera. Autko do odebrania w czwartek!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pamietasz jak pisalem Ci o zawieszeniu od A6 ktore mam gdzies w garazu? Teraz jak bede w Polsce to mozemy sie jakos zgadac. Bede w Poznaniu, jezeli interesuje Cie taka opcja to mozesz dostac odemnie to zawieszenie i sobie sprzedaz to np na allegro. Pieniazki oczywiscie maja pojsc na leczenie Twojej córki!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
SUUUUPER! Dzieki bardzo!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Tak, zona rodowita poznanianka.. Tylko ja z za dalekich wod Wszystko jak narazie uklada sie z moim B8 tak jak zaplanowalem. A tu taka lipa dzisiaj.. Moj pan Henio od przyciemniania szyb polamal noge jakos hardcorowo i firma zamknieta do odwolania ( Robilem u niego 7 aut i kurde mam do goscia niesamowite zaufanie. Robi na SunGuard i zawsze wszystko bylo cacy. W jednym aucie szyby byly przyciemnione 5 lat i zero puchniec, pecherzy itp.. Przyjezdzam do Polski jakos 5 maj do 10 maja i nie ma mam gdzie szyb przyciemnic ;( Drodzy koledzy. Znacie jakas firme godna polecenia w Poznaniu? Ja ogolnie nie mam pojecia i nie znam nikogo w Poznaniu kto przyciemnia. Potrzebuje kogosc kto robi dobrze, bardzo dobrze, tak zebym nie musial reklamowac pozniej tego z Norwegii??? Jestem teraz tak zdesperowany ze cena w sumie nie gra roli.. hehe PLIZ PROSZE O POMOC!!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Autko slubne, jakosc zdjecia jak narazie do d***...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Bedac w Polsce tydzien temu doszlo do zaobraczkowania Nie chce mi sie zakladac nowego tematu. Mozliwe ze dostane becki za to ale chcialem sie z wami "podzielic" kilkoma zdjeciami. Za kilka dni powinienem miec zdjecia z dnia slubu. Jak narazie tylko kilka z sesji przedslubnej. Miejsce: WLKP, Malta.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
:> _Makki_ takie fajne sobie to auto sprawiles i kolor mega fajny i te czarne dodatki .......... a tak go oszpecisz tymi czarnymi felgami Zobaczysz ze moglo byc sportowo , awangardowo ale jednak z klasa a przez ten kolor tych felg wyjdzie a`la Pimp My Ride dla DODY Kwestia gustu chyba nie podlega dyskusji. Wedlug mnie bialy ibis ze srebrnymi felgami nie wyglada za ciekawo.. Ale zobaczymy w czwartek Widzialem wiele bialych aut z czarnymi kolami i raczej nie zmienie juz decyzji. Tu zdjecie ostatniego autka ktore widzialem na zywo, efekt poprostu miazga, wedlug mnie:) oczywiscie.. Felgi w czarnym polysku.. PS: Bedac teraz w Polsce nocowalem w Poznaniu w hotelu Andersia. Tam takie bryki staly na parkingu ze mialem ochote nocowac razem z nimi na tym parkingu WLKP rules!