Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Niedaleko od Ciebie bo do Florø właśnie wczoraj wysyłaliśmy meble na statek Podobno zimę już tam macie, że hu hu Ehh tam zima, popruszylo ze 2 dni i "zima zaskoczyla drogowcow".. Dalej smigam na letnich bo jak narazie tylko leje.. Dzisiaj nawoskowalem zimowki (felgi) i jakos w weekend bede przekladal [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 19:54_________________________________________________ No ba, u mnie to samo.. Za kazdym razem mowie ze nie bedziemy wracac do Norwegii jak rumuny.. Ale w dniu wyjazdu, jeszcze Selgros, tu tam, tu tam i nagle robi sie tyle ze nie wiadomo jak to zapakowac.. Ale bywaly bardziej hardcorowe wypady na zakupy, np:) albo
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No wiem! Nie dales znac wczesniej a mozna by bylo cos wypic na norweskiej ziemi Hehe, tym promem, bez kajuty plywaja tylko zule )
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Zawias ala "zakupy w Polsce mojej zony i autko zapakowane po dach" Na przyszly sezon bedzie KW Inox 3. Turdzi: Fjordline, Hirtshals-Stavanger Ostatni przejazd, 910km, srednia 129km/h i 8,1l
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Rozumiem że chodzi o uruchomienie Lap timer'a tak ? To tylko kwestia kodowania czy jak ? Tak kodowanie VAGiem: Enabling Gauge Test/Needle Sweep This will sweep the gauge needles through their full range automatically when you start the engine. [select] [17 - Instruments] [Coding - 07] [Long Coding Helper] Click on each of the Byte numbers in step 3) and you'll see the selectable options below. Check the box for "Gauge Test/Needle Sweep active" Enabling Lap Timer [select] [17 - Instruments] [Coding - 07] [Long Coding Helper] Click on each of the Byte numbers in step 3) and you'll see the selectable options below. Check the box for "Lap Timer active" Jeszcze mozna cos takiego zrobic. To tez mam zakodowane w mojej A4. Adjust LED Brightness This will allow you to change the intensity of the LED's when your headlights are on. By default the LED's are only 8-9% or brightness. [09 – Cent. Elect.] [security Access - 16] (enter security code. One of the default codes is- 20113) [Adaptation - 10] -> Channel 3 Enter new value for LED brightness i.e. "100" If you want LED's at 100%. Values bellow 5 turns the LED's off and generates an error code and warning in DIS . Keep LED's at Full Brightness with Parking Lights This will stop the LED's from dimming when the parking lights are turned on. [09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 3: Bit 2 - Change 0 to 1 Emergency Brake Flashing Lights Hidden menu in MMI high: STG 07 - Control Head STG Adaptation -> Channel 8 change 0 to 1 STG 46 - Comfort System STG Coding -> Long Coding Helper -> Byte 8 Bit 0 – Emergency Brake Flashing via Turn Lights active (1 = active) Bit 1 – Emergency Brake Flashing via Brake Lights active (1 = active) [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:44_________________________________________________Odpowiednia wysokosci
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ostatni dzien w Poznaniu Jutro powrot do Norwegii buu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
alo. Rozmyslam nad jakas ciekawa miejscowka na sesje z moja niunia Macie jakies propozycje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
alo A ja sie pojawilem dzisiaj sam, hehe..
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Radom Przyjechalem odwiedzic rodzinke.. Dawno mnie tu nie bylo, same dziury i objazdy
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
"Polift" ma inne lusterka ?? Tak, troche mniejsze.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Robota w roznych miejscach Norwegii. Rafinerie albo platformy. Bergen/Stord to nie koniec swiata!! Mieszkalem juz w Trondheim i Molde. To jeszcze 500km na polnoc od Bergen, tam juz zawiewa koncem. Kiedys pracowalem przez 1,5 roku w Hammerfest. To juz jest koniec swiata! O w morde nigdy wiecej.. Jak przyjezdzalem do domu to cieszylem sie na widok ludzi i drzew!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Lambo i GT3RS to wlasnie Norwegow ktorzy ""mieszkaja"" w Szwecji W Norwegii to Lambo 3x tyle co u Niemcow. To jest chore..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Albo cos takiego uzywanego :drool: [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:54_________________________________________________ To jest najlepsze rozwiązanie, wtedy nic Ci nie mogą zrobić. Nom, tzn "mieszkac" to moge w Norwegii. Byle w rejestrze ludnosci adres staly byl zagramanica I moja zona i ewetualnie dziecko tez musza miec adres staly zagranica. Wtedy "jestem" dojezdzajacym do pracy w Norwegii Jak narazie zona nie ma nic przeciwko wyprowadzce. Jedynie moj pies jest Norkiem z norweskim paszportem
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No w Norkownii S4 z takim wyposazeniem jak ja chce to okolo 650000PLN. Oczywiscie nie zamierzam kupowac S4 w Norwegii. Walic te ich oplaty.. Znajomy z VW Audi Club Norwegen kupil 2004 RS6 za ponad 350000PLN!! Chyba bym sie musial z jakims norkiem na glowe zamienic zeby dac tyle kasy za 6-7 letnie auto! Jezeli dostane ta prace to bede nadal pracowal w Norwegii ale mieszkal w Szwecji lub w Polsce To 19". Tylko ze jakos duzo gumy wyszlo na tym zdjeciu.. Znaczek S-Line i S4 troszeczke sie roznia
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Yeah right. Wez zobacz jeszcze raz zdjecie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Mozliwe ze zmieniam prace, przeprowadzam sie itp.. Aha, no i chyba zmienie auto Jak wszystko pojdzie po mojej mysli to bedzie nowy:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Czy w PL mozna to nie wiem. Ale mozna zamowic od lamin-x US i shipowac do PL Chiba bedzie najtaniej..[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:48_________________________________________________ LOL, 7 zyli??
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
To ze nie widac do zgodze sie z Toba ale tak jest tylko na zdjeciach. Nie mam za dobrego aparatu a i fotograf ze mnie amator.. A grafit mi nie pasuje... Mysle o czyms takim Mam dosyc wykonczenia piano bo wszystko na tym widac.. Wlasnie zamowilem "Lamin-x Headlight & Fog Light Covers" w odcieniu Gunsmoke Bedzie podobnie jak tutaj:
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
hehe Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci.. Advanced Key nie ma.. Fotele kanapowe.. B&O?? nie widze.. Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 graty! Aby sluzyla ciesz się swoją furką jak masz lepsza a nie wytykaj innym:D przyznaje się otwarcie ,że nie znam sie aż tak dobrze jak tutaj wielu z was na tym forum:) Spoko, ja do Twojego auta nic nie mam.. To byl tylko maly "ironiczny" komentarz do tego opisu ze niby "full opcja"
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Fajnie ze sie podoba Mnie tez! Dodam jeszcze kilka zdjec z montazu wydechu i po zafoliowaniu Tak jezdzilem jeden dzien Przymiarki z dyfuzorem S4: Rzezba otworu w dyfuzorze na fabryczny hak:) Dyfuzor rozebrany i gotowy do foliowania: Zestaw od ABT: Dyfuzor ABT ktory po 1 okazal sie ze nie pasuje do zderzaka S-Line a 2 drugie nie pasuje do mojego gustu.. Tutaj juz pomalowany na czarny mat. Montaz wydechu, zestaw plug&play bez zadnego spawania itp.. Musialem troche czesci dokupic z ASO, np oslona termiczna, uchwyty, blaszki. Random:) Probowalem najpierw folii matowej ale wedlug mnie nie pasowala bo za malo mam matowych rzeczy na aucie dlatego wszystko zostalo zafoliowane w czarny blysk.. Na koniec maly spot z kolegami po drodze do Poznania. Szkoda ze nie moglem pojechac z nimi na tor bo podobno bylo ZAJE****
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
hehe Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci.. Advanced Key nie ma.. Fotele kanapowe.. B&O?? nie widze.. Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 graty! Aby sluzyla
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzisiejsze mody:)
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
alo Rafal-L. Gdzie mieszkasz dokladnie? ja na Stord. Bede teraz w weekend w Oslo, moze jakis spot? Ja i Turdzi bedziemy sie spotowac
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
Gratuluje! Super silnik! Celowo zamowiles bez Q czy nie starczylo portfela? Ten kolor chciala moja zona ale sie nie zgodzilem bo wiem ze bym nie wyrobil z myciem, polerowaniem itp -dach panoramiczny -bagaznik z szynami, wedlug mnie bo ja np lubie miec mate gumowa w bagazniku. A zeby miec mate gumowa i korzystac z szyn to trzeba rzezbic mate -srodek aluminium hologram - podoba Ci sie takie wykonczenie? -alcantara sport z fotelami sportowymi - jezeli sa to fotele ala S4 to :good:. Nie byly dostepne jak ja swojego zamawialem -naglosnienie AudiSS - Co to jest? To nie B&O?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Zastanawiam sie ktore LEDy wybrac :mysli: Te lekko przydymione wygladaja ladnie ale znow te ciemne z bialym kierunkiem i wstecznym moga pasowac bo mam czarny dach i spojler dachowy. Mam tez czarny dyfuzor i czarna szybe. Tylna szyba zostala ostatnio jeszcze bardziej przyciemniona dla psiaka Musze chyba zrobic jakis PS z lampami i moim autem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Za 3-4 tygodnie bede w Radomiu odwiedzal rodzicow to wpadne do Was na spota. Zobaczymy co tam sie dzieje ciekawego w Radomiu