Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Nie zwrocilem uwagi na ta B7. Dzieki za mile slowa Nie wiedzialem ze az tak bialas sie rzuca w oczy..[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________Dzisiaj rodzinka biegala po kosciolach, cmentarzach itp a ja sobie pojechalem na zakupy kosmetykow samochodowych.. Dostalem ladna torbe na kosmetyki: Bilt Hamber Surfex Hd - plyn do mycia wstepnego. POLECAM Glinka Bilt Hamber Auto Clay Soft 200g Szampon Optimum No Rinse, ktorego uzywam jak clay lube. Szampon Poorboy's Super Slick & Suds Niewidzalna wycieraczka Unique Zestaw do pielęgnacji alcantary Gliptone: szczoteczka, plyn do czyszczenia i plyn do impregnacji. Wszystko kupione w all4auto.pl w Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pada snieg, pada snieg tralalal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bedzie jakis spot jutro czy raczej standard w niedziele?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do soboty..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Takk! Jeg har det kjempe bra i Poznan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
alo Poznan
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No bardzo mozliwe, krecilismy sie po zakopcu troche w zeszlym tygodniu. Na jednym parkingu stala obok mnie A4 B8 3.2... Dzwiek silnika cudowny, ale w automacie. Ja bym chyba wolal 3.0TDI
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kurcze wczoraj wjechalem do Krakowa ok 19 i nie wiedzialem gdzie dokladnie jest spot A net na tlf mi nie chula. Do tego zona marudzila itp A dzisiaj montaz LEDow i pozniej wyjazd do Wroclawia gdzie teraz jestem.. A zaraz dalej Poznan. Malo czasu bylo... Ale A5 Marcina poprostu kopara opada. Kiera od RS6 i ta czerwona skora.. Od dzisiaj odkladam na MMI 3G bo jak mi Marcin pokazal bajery z DVD, teledyskami i TV to sie najaralem BTW, LEDy ruuuulez!!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
:gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dalem rady na spota Jechalismy 5h z Malego Cichego do Krakowa. Na Zakopiance zatwardzenie na maxa, powiedzial bym nawet ze zabetonowane!! Ruszylismy na Nowy Sacz i pozniej Wieliczke ale tez korki Innym razem. Pozdro!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatnio nic nowego nie ma. W poniedzialek za to beda LEDy na tyl Dzisiaj jechalem z zakopca do bukowiny bocznymi drogami przez lasy i gory. Krete zasniezone drogi, ESP i ASR wylaczone - mniam, a miny wyprzedzanych BMW bezcenne. Szczegolnie jednego klienta z najnowszej 530 ktory za nic nie mogl mnie dogonic jak go wyprzedzilem Quattro + Nokiany rulez!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elo Krakow. W niedziele jest spot? Moze wpadne jak uda sie w miare przejechac zakopianke.. BTW: Szczesliwego nowego roku!
-
[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
Hehehe, to Twoje pasazerka ma talent lub musi sie strasznie krecic albo nogi "do gory i na boki" zakladac.. Moze za wysoko ma fotel? Mojej zonie nigdy nie udalo sie wylaczyc radia noga. A naprawde zaklada nogi w trasie gdzie mozna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Poznan! Wczoraj dotarlismy w koncu po eskapadzie przez zasypana Danie i Niemcy. Od Berlina mgla mleko A w Poznaniu deszcz, hehe. Ale mniejsza z tym! Swieta w Polsce i Poznaniu rulez! Przy okazji chcialbym zyczyc wszystkim wesolych swiat i szczesliwego nowego roku! Pozdrawiam Makki z rodzinka
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
Wcale nie trzeba miec 250KM zeby sie bawic Quattro. Dobra technika wprowadzania auta w poslizg, odpowiedni "podjazd" pod zakret bez zadnego recznego i lecimy.. ESP i ASR wylaczone i mozna latac bokami. Mnie bardzo duzo jezeli chodzi o jazde Quattro, szczegolnie w zime, daly szkolenia Audi driving experience. Bylem na dwoch takich szkoleniach i w przyszlym roku jak dobrze pojdzie tez pojade. Cos takiego: Wiem ze polscy dealerzy tego nie organizuja ale jezeli ktos ma kase to mozna sie zapisac poprzez strone audi.de Albo tak jak w Norwegii, uczyc sie na zlotach w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach na zamarznietych jeziorach albo fiordach. Finanse norweskiego klubu VW Audi Club Norwegen sa calkiem dobre i tutaj 2 razy do roku organizowane sa takie zloty. Wynajmuja zamarzniete jezioro albo fiord gdzie ludzie za to odpowiedzialni przygotowuja tory i place do szkolen.. Moze w Polsce klub a4 cos takiego gdzies zoorganizuje?
-
Snowboard sezon 2010/11
Ohh jaki ciekawy temat.. Smigam na desce od okolo 12 lat, w sumie od czasu kiedy sie przeprowadzilem do Norwegii. Nauczyciela mialem pro, kolege Daniela Francka i Terje Hakonsena. Po tygodniu nauki zaczolem sam, metoda prob i bledow. Ogladalem filmy z kursami itp. Mieszkalem kiedys w bardzo ciekawym miejscu gdzie moglem dojechac ze stoku na desce prawie do domu. Wiec rzut beretem. Kiedys z kolegami spedzalismy cale dnie i wieczory na stoku.. Jezdzilem w Szwecji i w Alpach no i oczywiscie duzo w Norwegii. W Polsce jezdzilem 2 razy w Zakopanym a ostatnim razem obiecalem sobie ze to juz naprawde ostatni raz. Kolejki, hamstwo na stokach, pijani i ogolnie nieciekawe tereny. To co ja kocham w snowboardingu i Norwegii to miejsca gdzie jest puch, duzo puchu. 2h odemnie sa stoki gdzie snieg lezy do kwietnia i maja, czasami ponad 5-6 metrow sniegu w terenie. Jazda poza przygotowanymi stokami to jest to! Odtwarzacz mp3 i lokiec zaczepiajacy stok przy pochyleniach, hmm.. Kiedys duzo swirowalem na desce ale teraz jezdza duzo mniej. Tym bardziej ze moja zona jezdzi na nartach i jakos nie chce mi sie jezdzic z nia po stokach. Ale teraz kupila sobie twintipy do freeridu wiec mam nadzieje ze w koncu bedziemy jezdzic razem.. W tym roku zona wymyslila wypad razem ze znajomymi w polskie gory. Bedziemy przez tydzien w Malych Cichych. Nie bylem tam nigdy, zobaczymy jak sie w Polsce jezdzi Tu film z terenow gdzie jezdzimy, powder paradise -> haukelifjell.com Po 4-5 latach ze sprzetem Burtona w koncu zakupilem cos nowego. Wpadlem na calkowita przecene sprzetu i ciuchow z ubieglego sezonu. Wszystko 70-80% taniej! 1. L1 Call To Arms - 400zl 2. L1 Generals Slim Pants - 450zl 3. Eero Ettala Pro Model 159 - 1000zl 4. 32 Lashed-Fasttrack - 600zl 5. Burton Custom Est - 350zl Jakby ktos sie wybieral na deske do Norwegii to zapraszam!!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Szczerze A7 mnie sie nie podoba.. Za takie pieniadze poczekalbym na nowa A6 3.0TDI w kombi:) A4 juz mnie troche denerwuje bo jest jakas za mala dla nas. Od nowosci nie moge sobie znalesc pobrej pozycji do jazdy na trase np NO-PL. Fotele S-Line sa niewygodne i tesknie za recaro z A6. Lokiec lewej reki wisi mi caly czas w powietrzu. Nawet jak mam wyciagnieta kierownice na maksa i polozenie jak tirowiec to nie moge sobie znalesc miejsca. No chyba ze bede siedzial w pozycji rajdowej, ale na dlugie trasy jakos nie bardzo. I ostatnia rzecz to albo ja mam jakies dziwne nogi albo te siedzenia S-Line sa dla mnie za krotkie. Chodzi mi o to ze po wyciagnieciu siedziska kolana nadal wisza mi w powietrzu. Uda nie opieraja sie na fotelu tylko ciezar jakby spoczywal na pietach. Dlatego czesto po dlugich trasach bola mnie miesnie w udach. Wczesniej bylem w stanie zrobic 1500km prawie na strzalke. A w A4 mnie meczy.. Sam nie wiem, stary sie robie chyba:) Zaczynam marudzic.. Ostatnio jechalem na spotkanie do Bergen z 4 facetami + ja i po 1 siedzieli z tylu jak sardynki a po drugie auto jechalo jak 1.6 benzyna na trasie A ostatni wypad w gory zapakowalismy sprzet, psa i 2 walizki do bagaznika i klops. Reszta szla na tylna kanape. Nie wiem co by bylo jakbym mial dziecko Wiec na 100% jak sie pojawi nowa A6 3.0TDI 245KM QAVA manual to kupuje..
-
Strefa Śmiechu
HOT! OR NOT? Nie ma jak wypolerowac auto na zlot!!
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Ktos tu zyje wogole?
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Nie mowie o myciu sama piana.. Nie wiem w jakim stanie jest Twoj lakier ale zawsze mozna przestac myc gabka i zabrac sie za cos bardziej delikatnego. Nie wiem tez czy myjesz sam czy oddajesz gdzies na myjnie. Na poczatek polecam znalesc jakis plyn do mycia wstepnego(degreaser, APC, tutaj uzywa sie wiele nazw), ktorym pryskasz auto suche lub mokre przed wstepnym splukaniem. Cos co zbiera np sol drogowa i zabrudzenia. Np cos takiego: http://www.all4auto.pl/bilt-hmaber-surfex-uniwersalny-produkt-czyszczacoodtluszczajacy-p-721.html Zostawiasz to na aucie kilka min, zalezy od zabrudzenia. Pozniej plukanie pod cisnieniem. Nastepnie mycie na 2 wiadra, najlepiej z kratka na spodzie, pod ktora zbiera sie brud. Do mycia rekawica np z mikrofibry. Po kazdym myciu rekawice piore w pralce.. Do kol, nadkoli i progow uzywam innej rekawicy.. Dobry szampon z neutralnym pH.. Do suszenia auta nie zadna ircha albo szmata tylko recznik z mikrofibry w ktory woda dobrze wsiaka. Najlepiej suszyc auto metoda przykladania recznika i zciagania. Bez wycierania. Na koniec wycieranie do sucha miekka mikrofibra. To tak na szybko:) Niektorym wydaje sie ze gabka nie rysuje lakieru bo za kazdym razem uzywaja nowej gabki. Gabka rysuje zawsze, ale np rekawica z mikrofibry mniej. Ciemne auta wygladaja ladnie bez odpowiedniego oswietlenia. Pokaze jak moze wyglac NOWE auto, beznadziejnie umyte 2 razy, stojace w salonie od 2 tygodni. Zdjecia zrobione przezemnie z odpowiednim oswietleniem: Jak to moja zona mowi: Normalny czlowiek tego nie zobaczy bez odpowiedniego oswietlenia
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Nie wiem skad mi sie to Bober wzielo.. Jezeli obrazilem to sorry O Shadow Line juz pisalem wczesniej ale widze ze juz poprawione..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kurcze, okazuje sie ze ten norweski producent nie robi jeszcze do mojego auta Znasz jakies zaklady w Polsce ktore moga cos takiego zrobic?? Googluje od godziny i nie moge nic znalesc..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A dzieki! Felgi w rzeczywistosci wygladaja calkiem inaczej niz na zdjeciach Mnie chodzilo o kontrast a alusy do bialego mnie jakos wogole nie pasuja. Wtedy autko jest takie zwyczajne. No i wogole do bialego jak najmniej alu i chromu wedlug mnie. Zostawilem w koncu tylko rant wokol przeciwmgielnych bo tak troche pasuje do chromu w glownych reflektorach. Zobaczymy jak bedzie to wygladalo po przyciemnieniu lamp folia Lamin-x. Mialem dzisiaj A7 3.0TDI 245KM S tronic na pol dnia. Jest tak jak piszesz, dynamika nie powala ale za to dzwiek silnika to melodia dla moich uszu.. Nie wiem, moze dlatego ze nie mialem jakos mozliwosci porzadnie pojezdzic ale naprawde jak na ten silnik to autko "troche" wolowate. Moze to tez i skrzynia. Porownuje oczywiscie do A4 B8 3.0TDI i A5 3.0TDI manual ktorymi jezdzilem. Za to wyposazenie dodatkowe powala. Siedzenia niesamowicie komfortowe z wentylacja i calkowita elektryka, laczenie z ustawianiem poduch bocznych w siedzisku i oparciu. Night vision tez ciekawie wyglada. Ale cena w Norwegii MASAKRA, na polskie okolo 620000zl za ten model ktorym jezdzilem! LOL Za to Twoja A5 respect, jezdzilem taka kilka razy. W manualu rakieta. Az mie sie kiedys od zony oberwalo za jazde:) [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 02:14_________________________________________________A po dzisiejszej wizycie w serwisie - stacyjka wymieniona. Ale co sie pozniej okazalo, dalej to samo z kluczykiem. Wiec pozniej norwescy mechanicy(wymieniacze) wymyslili ze problem tkwi w moim "drugim" kluczyku. Wiec po co wymieniali stacyjke?? Ale najlepsze jest to ze ten moj "drugi" kluczyc byl moze uzyty 2 razy od nowosci. On sobie lezy w domu jako zapasowy.. Problem z czujnikami w klamkach takze zrzucili na kluczyk, ktorego ja nie uzywam. Wiec bardzo ciekawa diagnoza Kazali zamienic kluczyki, zeby teraz korzystac z tego "drugiego".. Co sie okazalo ze od momentu wyjazdu z serwisu i zamienienia kluczukow komunikat nagle sie nie pojawia i drzwi sie otwieraja tak jak powinny. Oni jacys magicy chiba No ale warto bylo "zmarnowac" pol dnia chociaz dla samochodu zastepczego wvQ3RL7p4mk 245/45R19 za zaje***** oponach zimowych Nokian Hakkapeliitta R.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
bober sorry ale ten Twoj opis "shadow" tak mi sie rzuca w oczy ze nie moge... Nie ma czegos takiego w Audi....
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Gratuluje! Super opcja, sinik - Dbaj o kolor, wyrzuc gabke Zeby nie bylo tak: