Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Makki_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Makki_

  1. Cuber, SUUUUUPER, respect za mod Odnosnie roznic miedzy norm a S-Line to takze kolor grilla. S-Line ma szara platyne, tak jak dolny przedni i tylny dyfuzor.. Bardzo ladnie sie prezentuje... Jeden komentarz tylko odnosnie zwisu koncowek wydechu.. Jakos nie za nisko wisza? Nie wiem, moze to tylko na zdjeciu tak wyglada. I jakby lewa byla nizej?
  2. !! ORI RS6 by quattro GmbH, prawdziwy carbon i alcantara. Tylko ten czerwony szew
  3. Nie trzeba zmieniac modulu.
  4. Raczej osoba ktora zamawiala auto.. Kolor pasow nie ma nic wspolnego z kolorem tapicerki. Zalezy od koloru deski i plastikow.
  5. Witaj w rodzinie B8! Gratuluje komfortowej fury... Na tych stolkach, takich zimowkach i zawieszeniu allroada to pewnie super komfort. Zestaw zimowek to 16"? STASZNIE jakos wysoko stoi, biedna ma lek wysokosci.. Taki setup cos dla Kuredu MMI 3G jest widze.. Tam pod ta klapka Audi Multimedia masz czytniki kart SD? Zeby sluzyla!
  6. Taka fajniejsza Nie wiem ile dales za ta Ori S-Line ale ja poluje na cos takiego wlasnie.. A jak znajde w alcantarze to juz wogole bedzie cud..
  7. A mnie sie sedan B8 podoba i to bardzo ale ze wzgledow praktyczno-rodzinnych kupilem ava Miron, q jak quattro pisze sie z malej litery
  8. Ja jak wygodnie w A4 siadam to nikt za mna nie jest w stanie siedziec... To jest porazka.
  9. Pawel: Nie jest tak zle z ta Twoja alcantara:) Tutaj jest zle.. tzn bylo:) Przed: Po delikatnym praniu pianka i plynem Chemical Guys Grean Clean. Przed usunieciem nadmiaru wloskow: W Twoim przypadku nie wydaje mi sie zebys potrzebowal hardcorowej pianki Tuff Stuff i plynu CG Green Clean. Potrzebujesz dokladnego odkurzenia i plynu do alcantary Gliptone albo Swissvax i szczoteczku. Pozniej delikatna i puszysta mikrofibra. Jezeli chodzi o boczki foteli to jezeli juz masz pekniecia (w co watpie) to szpachla do skory Dynamix. Przetarcia mozna oczyscic i pofarbowac takze zestawem z Dynamix. Ja mam zestaw Dynamix Deluxe Repair Kit: 250ml farby, 250ml plynu do czyszczenia i 250ml balsamu. Do tego dostajesz pojemniczek szpachli, szczoteczke do skory i wklad zapachowy do przyczepienia pod siedzenie. Pachnie niesamowicie nowa skora.. Taki zestaw starcza na caly srodek +++++ Plyn do czyszczenia i balsam maja jeden z najlepszych na rynku. Looknij: http://www.dynamixdyes.com/buyonline.php Ten zestaw co ja mam kosztowal okolo 450zl z przesylka do Norwegii. Kolor dobierany jest po kodzie Twojej skory i pasuje w 100%. Spokojnie zrobisz to sam, tylko czasu trzeba troche.. Pamietaj na przyszlosc ze alcantare trzeba czesto odkurzac, szczegolnie jasna i szczegolnie taka jaka Ty masz. Czyli bez dziurek. Jasny srodek mowi sie ze jest dla lekarzy w fartuchach Widze ze koncowki wydechu tez potrzebuja troche opieki.. Jezeli chodzi o ryski na lakierze to ten typ tak ma. Na czarnym widzisz wszystko! A rysuje sie, jak ja to mowie od samego patrzenia.. Nie wygladaja ze zdjec zeby byly glebokie.. Takie rysy schodza w 95% z Twojego lakieru, tylko trzeba odpowiednich srodkow, cierpliwosci i troche wiedzy Po: Tutaj troche widac ta najglebsza ktora byla najbardziej wyczuwalna:
  10. A tak z innej beczki to dzisiaj importer Audi w NO poprawil mnie w mailu gdzie napisalem Q jak quattro. Dowiedzialem sie ze quattro pisze sie zawsze z malej litery i nawet skrot ma byc q. I zebym sobie to zapamietal! Az mi sie glupio zrobilo bo szczerze nie wiedzialem :bicz3: [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:58_________________________________________________Jippi! Dostalem bilet gold z wejsciem za kulisy Top Gear Live w Oslo i przelot do Oslo. Zonka wie co dobre!! No ale 30 urodziny ma sie raz
  11. Pawel: Jezeli juz chcesz taki zestaw to wedlug mnie bierz to: 1 x Lake Country Hydro Tech Cutting Pad 5.5" 1 x Lake Country Hydro Tech Polishing Pad 5.5" 1 x Lake Country Hydro Tech Finishing Pad 5.5" 1 x 250ml - Menzerna Power Gloss (S500) Cut 5.0 Gloss 1.0 1 x 250ml - Menzerna Intensive Polish (P085RD 3.02) Cut 3.5 Gloss 3.0 1 x 250ml - Menzerna Final Finish (PO85RD) Cut 1 Gloss 5.0 Tak na szybko dlaczego to Menzerna jest dobra do twardych lakierow tzn Twojego. PO85RD daje super lustro. Menzerna skorygujesz lepiej niz tym zestawem Megsa. Lake Country ma dobre i dosyc wytrzymale pady. Ale zawsze jest male chyba. Jezeli chcesz czegos jeszcze lepszego to jeszcze wyzsza polka - Scholl. Ja wlasnie przechodze z 3M i Menzerny na Scholla
  12. Kuredu: Ty jakis przewrazliwony jestes:) Pamietam ze juz nie raz pisales ze 18" to taczki. Jechalem znajomego A4 B8 na 16" balonach i auto zachowywalo sie jak lozko wodne podczas niemieckiego pornosa.
  13. Tylko szkoda ze tyle ludzi ginie na drogach i przecietny Polak lamie ograniczenia jadac po bulki. Ciekawy jestem czy jakby ten maksymalny mandat za predkosc - 500zl i 10 pkt zdublowano to cos by to dalo..[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:17_________________________________________________ Stary slyszales wiadomosci tygodnia odnoscie ograniczenia w NO?? Postanowione ze juz na pierwszych 400km drog zmniejszaja ograniczenia do o 10km/h. W nastepnym rzucie tez 400km o tyle samo. Zamiast budowac nowe i lepsze drogi w NO beda zmniejszac ograniczenia. Ci politycy w tym kraju jada na pelnym gazie ale na wstecznym...
  14. To przynajmniej jedna rzecz, w ktorej PL guruje nad Norwegia Uwierz mi ze PL w wielu kwestiach góruje nad Norwegia.. Ale co kraj to obyczaj..[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:00_________________________________________________ pierwsze slysze , DPF to miasto zatyka a nie taka jazda Riktig [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 19:00_________________________________________________ Bardziej chodzilo mi o to ze w porownaniu do PL to w NO 80km/h to cruising. A nie jak w innym watku pisza ze sie lata 200km/h na 4 biegu 200km/h nawet w ograniczeniu do 100km/h w NO to zabranie prawka, odsiadka i Bog wie jaki mandat. Pewnie z 5000PLN. Jezeli odrazu w tyl glowy sie nie dostanie.
  15. Oczywiscie ze mozna, a nawet powinienes Tylko ze SRP wypelnia ryski i je "maskuje" a EGP to sealer ktory powoduje ze "wypelniacz" siedzi w ryskach przez jakis czas. Takie polaczenie to jednen z najpopularniejszych zestawow do roboty recznej.
  16. Jest w PL w sklepie www.sklep.car-spa.pl ale na dzien dzisiejszy jest niedostepny Nie wiedzialem ze Car Spa to sprzedaje Ale ja u nich i tak nic nie kupuje bo sie cenia troche za bardzo wedlug mnie.. Jest u nich niedostepny bo pewnie nikt nie jest zainteresowany za taka cene. To normalne w Polsce, jak nowosc i popularna to trzeba kosic kase ile wlezie.. Ja place 340PLN za 5 litrowa banke IronX.
  17. Jezeli sa naprawde zajechane to pewnie trzeba jakiegos hardcorowego patentu. Normalnie to szczotkami, czasami do zebow Moje byly myte od nowosci najpierw Autoglym Clean Wheels (na bazie kwasow), pozniej przeszedlem na Autoglym Custom Wheel Cleaner. Od roku gdzies uzywam tylko P21S Power Gel do felg i zaciskow oraz Valet Pro Bilberry Safe Wheel Cleaner. Czasami Carpro IronX, ktory jest niesamowity i oczywiscie bezpieczny dla felg itp.. A co potrafi widac tutaj: Samo splukanie bez dotykania gabka czy szczotka: Na ciemnych kolorach az tak tego nie widac ale tutaj IronX w akcji na lakierze auta parkowanego niedaleko torow kolejowych: Ten plyn jest normalnie jest bezbarwny. Reaguje dopiero na czasteki metali, zabrudzen i robi sie taki jak na zdjeciach. Mozna go bezpiecznie stosowac na lakier, felgi, szyby itp. Otwiera pory w lakierze i rozpuszcza czasteczki ktorych nawet glinka nie rusza.
  18. Show-no go BTW, w Norwegii jest okolo zusammen 350km drog gdzie mozna jezdzic 100km/h Cruising w 80km/h rulez, spalanie 6,1l
  19. Kurcze, albo ja powoli czytam albo cos z tym watkiem jest nie tak.. JUZ 11 stron! Miron: gratuluje, zazdroszcze i witaj w rodzinie B8 Zeby sluzyla i byla tak ladna albo ladniejsza od B7! Wydaje mi sie czy dyfuzor przedni jest lekko pacniety? Nie wiem czy to prawda ale podobno skora na siedzisku kierowcy w A4 B8 to jakis niewypal? Widzialem zdjecia i czytalem ze juz przy przebiegach 40-50k moze wygladac jak po 200k. U Ciebie tez sie zawija i marszczy? Gratuluje jeszcze raz i zadowolenia z jazdy!
  20. Tym razem bylo to tylko czyszczenie a pomoca pianki, sprayu i szczotek. Mialem prac caly srodek ale maszyna okazalo sie ze zaliczyla zgon. A moj odkurzacz do wciagania wody jest za slaby do odciagania wody po porzadnym praniu. Pozniej suszylem metoda naturalna, czyli ogrzewanie w garazu [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________ Bedzie jeszcze lepiej po "szpachlowaniu" i farbowaniu na nowo. Te zdjecia byly robione tylko po pierwszej warstwie farby, jeszcze nie byla sucha. Efekt jest dopiero po wybalsamowaniu i wypolerowaniu. Ale okazalo sie skora musi byc super bardzo dokladnie oczyszczona zeby efekt mnie zadowolil. Chociaz moja pani powiedziala ze znowu mam cos z glowa bo wedlug niej skora wygladala prawie jak po obszyciu nowa [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 23:38_________________________________________________Mial byc stop z modami na ten rok i odkladanie na A6 C7 ale wyglada na to ze w tym roku bede inwestowal w my crib i nowy domek dla Audi A wiec 20" na lato i KW Inox 2 zeby bialas nie cierpial na lek wysokosci..
  21. No dobre pomieszczenie to podstawa Powyzej +10 stopni myje na zewnatrz. Zima w hali u znajomego. Reszta u siebie w garazu albo tez w hali.. Oswietlenie do detalingu tez jest wazne ale moze nie wszystko na raz... Mala inspiracja dla Ciebie, projekt z moim znajomym z ubieglego roku Stan lakieru bo odebraniu auta: Tak to ladnie wygladal: APC Tardis na cale auto na 5min: Piana Megs hyperwash: Efekty APC i piany: Po myciu i glonkowaniu: LADNY CO? Tu juz mniej: Szczegolnie z lewej strony w srodku zdjecia Cale auto pojechane Megs softbuff 1.0 cutting pad i 3M fast cut +. Po czyms takim pozostaje jedno, pelny IPA i piana: Pedzelek i jazda z usuwaniem resztek polerki: Po wysuszeniu jedna runda z czarnym Scholl Finish Pad i Ultrafina. Troche zabawy z koncowkami: Przed: Pasta ala Tempo chrom, gabka i mikrofibra.. Finito, jak nowka nie bita:) Zabezpieczenie lakieru produktami Duragloss, najpierw oczyszczenie 101 pozniej 601 i 111 na koniec. Wycieramy: Auto skonczone a juz zakurzone Black rulez Felgi zabezpieczone Collinite 845, wewnatrz i zewnatrz. Opony potraktowane Migliore Tire Glaze. Przed oddaniem do wlasciciela:
  22. Carnauba jest spoko - pro Zapodaj zdjecie alcantary to postaram sie jakos doradzic. Spokojnie mozesz zrobic to sam Jezeli chodzi o kosmetyki do alcantary pewnie jest pelno tego ale ja stosuje tylko te: - Swissvax Alcanta Cleaner ze szczoteczka SV Cleaning Brush - Zestaw Gliptone zawierajacy srodek czyszczacy GT15 i spray do impregnacji GT16. W zestawie takze powinienes dostac szczoteczke. Pamietaj ze szczoteczka do alcantary ma byc z wlosa konskiego DELIKATNA. Jezeli alcantara jest naprawde zjechana to mozna na koniec po wyschnieciu uzyc takiej maszynki jak do zmechaconych swetrow. Nie wiem jak to sie po polskiemu nazywa Ale nie wydaje mi sie zeby to bylo konieczne do Twojej alcantary. Dokladne odkurzenie z delikatna nasadka na odkurzac (ostra pozostawi slady na alcantarze) i wykalaczka jezeli masz cos w rowkach.. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:23_________________________________________________ Jak juz kupowac DA to DAS-6 Pro.. Duzo mocniejszy silnik i dluzszy kabel. Jak juz mowa o Meg ScratchX 2.0 i SwirlX to proponuje odpuscic sobie taka zabawe. Sa to produkty do zabawy recznej a nie pod rotacje czy DA. Jezeli juz Meguiars to #105 i #205 z serii pro. ScratchX 2.0 i SwirlX to seria n00b Hot Rims Aluminium Wheel Cleaner jest na bazie kwasow i ja osobiscie nie potraktowal bym nim moich felg.. No moze, ale od roweru. Pawel: Zanim wogole dojdziesz do mycia z szamponem i rekawica to uzyj jakiegos APC. Polecam dostepny w PL Bilt Hamber Surfex HD. Jezeli odrazu po tym myciu bedziesz glinkowal to Surfex mozesz rozcienczyc 1:2 z woda. Pozniej po nalozeniu zabezpieczenia, sealanta i na to wosku mozesz uzywac Surfex HD jako plyn do mycia wstepnego. Pozostawiasz na aucie do 5-6min. Mozna go rozcienczac nawet do 1:20 zaleznie od zabrudzenia. Poczytaj sobie o Surfex HD. Uzywanie APC przed myciem i glinkowaniem powoduje usuniecie zabrudzen ktorych szampon i rekawica nie rusza. Im lepszy APC tym czytsza rekawica podczas mycia tzn mniej swirlsow A glinkowanie po porzadnym APC to sama przyjemnosc.. Do glinki (i nie tylko) polecam srodek Optimum No Rinse Wash & Shine.
  23. To normalna cena za komplet u pro firm. U jakiej firmy byles? Jakich kosmetykow uzywaja? Firmy typu Car Spa, Swissvax PL, Carnauba PL tak sie cenia bo placi sie nie tylko za marke ale takze za kosmetyki, wiedze, doswiadczenie itp. Car Spa i Swissvax uzywaja kosmetykow z najwyzszej polki, przy odbiorze auta wlasciciel przechodzi szkolenie "mycia" i zapraszany jest na kolejna wizyte G-Force tez robi robote ok ale to juz inne kosmetyki... Nowoscia w PL jest nakladanie takze powloki kwarcowej na lakier.. Pelny pakiet zajmuje okolo 2 dni, to full wypas od glinkowaniem po woskowanie felg, zabezpieczenie silnika po alcantare itp.. Nawet korekta reflektorow przednich i lampy tylnych powinna byc juz takiej cenie.. Czarny - ten tym tak ma. Moim skromnym zdaniem, czarny rysuje sie jak juz tylko na niego patrzysz Dlatego moje auto jest biale.. hehe Oczywiscie kazdy lakier sie rysuje tylko na jednym widac to bardziej a na innym trzeba wiedziec jak patrzec Checi to juz duzo, potrzeba jeszcze troche gotowki i sporo czasu. Doswiadczenie zdobywasz za kazdym razem trzymajac polerke w rece.. Jezeli jestes w stanie przezyc jeszcze jakis czas z ryskami to zacznij poprostu sie uczyc. Mozesz zaczac od DA - orbitalno-rotacyjnej maszyny np, Kestrel DAS-6 PRO. Polecilem wlasnie ta maszyne koledze ktory w zyciu nie trzymal polerki w reku i jest bardzo zadowolony, uczy sie a co najwazniejsze, z DA trudno jest uszkodzic lakier. Rotacje mozesz kupic sobie pozniej a maszyna DA napewno Ci sie jeszcze przyda w przyszlosci. Nie wszystko robi sie rotacja. A jezeli boisz sie o swoj lakier to mozesz zalatwic gdzies na szrocie, u blacharza albo jakiegos lakiernika jakies drzwi lub maske za free. Do treningu Zawsze jednak mowie jedno nowiciuszom, sama polerka to nie wszystko. NAJWAZNIEJSZE jest porzadne mycie wstepne i przygotowanie lakieru. Im lepsza robota wstepna i przygotowanie tym lepszy jest efekt koncowy.. Powodzenia Diamondbrite ssie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.