Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Makki_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Makki_

  1. Fajny film na dobranoc: 0a5h94IGxmk
  2. Ten grill made in china na zdjeciach wyglada na bardzo taaandetny. Zobaczcie na ta ramke grila
  3. To ze piszczy i sie swieci, ze nie ma kluczyka to jedno. Zona wsiada, nie patrzy na to, nie slyszy piszczenia i odjezdza. A kluczyk ma mezus w kieszeni....... Mnie sie nie zdazylo ale mojemu koledze tak.. Dobrze ze moja zona ma swoj kundlowoz :gwizdanie:
  4. Ceny tych oslon dedykowanych to od 1000zl do 3000zl zalezy od modelu i czy blacha czy alu. Auto premium sprzedaje orginalne chlapacze do A4 B8 za 20zl na allegro http://allegro.pl/oryginalne-chlapacze-do-audi-a4-i1325447976.html Kupilem sobie na zime do Polski pomimo ze nie lubie chlapaczy... Jutro wyprawa do serwisu. Wymiana stacyjki na gwarancji i sprawdzenie dlaczego czesto mam problemy z poziomem oleju w MMI. Wymyslili ze stacyjke trzeba wymienic bo od pewnego czasu wyswietla mi sie ze mam slaba baterie w kluczyku. Juz 3 razy wymienialem baterie i dalej to samo.. Najczesciej pojawia sie ten komunikat jak wysiadam z kluczykiem w kieszeni a auto chodzi. Wysiadam z auta i odrazu pojawia sie komunikat o slabej baterii.. No i maja cos sprawdzic z czujnikami w klamkach z prawej strony bo ostatnio Advance Key szwankuje.. I zobacze odrazu jak jezdzi A7 3.0TDI
  5. Ladna! Gratuluje ale kolor nie dla leniwych!
  6. Dołączam się do pytania Ile to cali ?? 20, 21 ? to sa 20 i opony 255/30 Nie moge znalesc co to za BBSy ale opony napewno 275/30R20
  7. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 19:07_________________________________________________
  8. Zalezy od modelu, silnika i czy alu czy stal. Cos konkretnego?
  9. Mam sporo, kolega robil detaling dla wlasciciela przed sprzedaza. Nie pamietam za ile poszedl ale jakos niedrogo jak na taki wypas. A gdzie te zdjecia zapodac? Moze zalozyc jakis watek np A4 B8 inspiracje?
  10. Tak. Ta firma robi dedykowane oslony z alu i stalowe do Audi.
  11. Nie jest tak zle z tymi felgami To przeciez rzecz gustu... Jest kilka ladnych, np: moje zimowki albo:
  12. Norwegia to eldorado dla kredytobiorcow. Ja caly czas kombinuje z kredytami byle mniej placic albo zeby mniejsze oprocentowanie bylo. Z odsetkami jest tak ze juz w grudniu mozna sobie zamowic karte podatkowa na nastepny rok jezeli wiesz jakie oprocentowanie bedziesz placil. Wtedy odpowiednio obnizana jest zaliczka na podatek. Albo mozna poprostu odliczac to pozniej przy skladaniu zeznania podatkowego. 27% odsetek zaplaconych w skali roku mozna dostac spowrotem na "reke" Kiedys tak bylo w Norwegii z tego co wiem. Mozna bylo inwestycje w dom, remonty odliczac od podatku. Teraz tak jest ale w Szwecji. W Norwegii nie slyszalem.. Watpie bo pytalem jakos na poczatku roku bo w tym roku zainwestowalem w mieszkanie na wynajem u siebie w domu prawie 300tys NOK. Tylko wrzucanie kredytu na samochod w dom sie nie oplaca bo splacasz to duzo dluzej.. Ale wiele osob tak robi bo wtedy tak sie nie odczuwa splaty kredytu na auto jezeli jest to wrzucone w "dom".. No tak, mozna jezdzic tylko jezeli przyjezdza sie pierwszy raz do Norwegii, majac umowe na rok. Pozniej mozna skladac podanie o pozwolenie na jeszcze jeden rok jezeli umowa o prace przedluzona jest na kolejny rok.. Znam takich co dostali takie pozwolenie od tolla. Pisali ze po tym 2 roku wracaja do Polski na 100% ) 3 stycznia zakladam LEDy na tyl i orginalna kamere cofania To co mnie przeraza w Norwegii to: Moj kolega wlasnie dostal wyrok.. Jechal 102km/h w 60. Idzie na 14 do wiezienia zbijac palety, 5000zl mandatu, 3000zl koszty sadowe, zabranie prawka na 12 miesiecy i pozniej jeszcze egzamin teoretyczny... POWALONE to troche. No ale w ograniczneniach do 60 w Norwegii tak jest. To gorsze niz zabujstwo! U mnie sypie od 3 dni non stop. Dzisiaj wracam z delegacji do domu i kurcze odsniezam normalnie drogi, przynajmiej tutaj gdzie "aura zaskoczyla drogowcow". Nie wiem czy nie zamontuje przed wyjazdem do Polski takiej oslony aluminiowej bo troche sie boje o szorowanie brzuchem.
  13. A moze zciagnac znaczek audi i poprostu zalozyc orginalna lotke?
  14. Troche jak do Calibry!
  15. Dzieki. No to musisz zaczac oszczedzac I witamy w Norkowni Oj turdzi. Zacznij myslec po norwesku! W Polsce sprzataczka nie zarabia 75zl na godzine! Za to ostatnio rozmawialem z polskim farmaceuta u nas w aptece, ktory siedzi w Norwegii dopiero 4 miesiac. On bieeeedny narzeka strasznie a zarabia tylko 220zl na godzine i robi 7,5h dziennie. .
  16. Wiem ze wszystko rysuje ale na jednym widac mniej a na drugim bardziej.. Taka sciereczke juz probowalem. Wedlug prof detailer'ow najlepiej jest uzywac delikatnego pedzelka do takich listew a pozniej plyn do plasmy/LCD jezeli np sa slady palcy itp. To tak jak z lakierem na karoserii, wszystko rysuje lakier np podczas mycia tylko jeden material mniej drugi wiecej - gabka.. Najbardziej chodzi mi o piano wykonczenie wookol panela srodkowego. Wszystko tez zalezy od tego jak sie na to patrzy i oswietlenia. Moja zona mowi ze ja mam cos z glowa i ona nic nie widzi. A mnie chodzi o to: Tutaj, w sumie ladnie to wyglada: A tutaj z odpowiednim oswietleniem gdzie widac maaasakre:
  17. Patrox: Nie mialem jakos mozliwosci ostatnio zeby cos napisac. Gratuluje super auta! Maszyna niesamowita! Do tego wersja wypas chyba na max. Ciekawi mnie co tam zrobiles z wydechem bo kilka osob, w tym jeden znajomy z Norwegii z A4 B8 3.0TDI chce zmienic wydech. Norki jakos nie bardzo chca robic custom i chca wersje dedykowane a z tego co wiem do A4 B8 3.0TDI nie ma nic dedykowanego. Milltek ma dedykowany do A5 3.0TDI i do A4 3.0TDI jest podobno toz za rogiem.. Milltek z 3.0TDI w A5 brzmi niesamowicie.. Muzyka dla moich uszu. Plany Twoje to poprostu respect. Napisalem na norweskim forum o Twoich planach i norki sie upieraja ze 315KM i 600Nm to niemozliwe, hehe.. Odnosnie wykonczenia piano to niesamowita robota! Tylko ze ja mam juz dosyc swojego piano. Wszystko widac, w swietle porysowany na maxa mimo ze stosuje do tego specjalny pedzelek, plyn do LCD i bardzo delikatna mikrofibre.. Chcialem to wymienic na carbon ale narazie gotowe listwy w carbonie ala RS to dosc zaporowa cena.. Jezeli chodzi o B&O w B8 to zgadzam sie z Toba ze to delikatna pomylka. Sluchalem innych zestawow B&O w Audi i to calkiem inna liga. Mam nadzieje ze B&O w A6 C7 (to bedzie moje nastepne Audi) bedzie w koncu "porzadny" bo tak zapowiadaja. Ale cena 6000 oiro tez jest ciekawa.. Pozdrawiam i zycze zadowolenia z chyba najbardziej wypasionej A4 na forum!
  18. No tak ale chodzi mi czy jakies inne puchy wkladal czy poprostu dolozyl ORI? U mnie sa puchy Sebringa i caly uklad ale szczerze nie wiem czy jestem zadowolony w 100%.. Jedyne co jest to delikaty basowy dzwiek przy obciazeniach powyzej 2000obr. Milltek do TDI to juz inna liga..
  19. Jakies male te rurki sie wydaja.. Jaka to srednica?? Zmieniales tez puchy czy tylko koncowki? Jaki brudasek:)) Te slady co masz na zderzaku, przy tak zabrudzonym aucie, tam pewnie sa juz zarysowania..
  20. To tylko zdjecia tego co mi sie podoba a nie dyskusja :>
  21. :gwizdanie: Nie jezdze na kolcach bo tu gdzie mieszkam wedlug mnie kolce sa niepotrzebne. Do tego w duzych miastach trzeba placic dodatkowa oplate drogowa za jazde na kolcach. No i jeszcze nie lubie tego szumu ktore powoduja opony z kolcami. Jednak na przyszly sezon kupie sobie skandynawskie zimowki z inna mieszanka gumy i nizszym indeksem predkosci. A te co mam teraz zostawie sobie na wyjazdy do Polski.. "Europejskie" zimowki zachowuja sie bardzo nieciekawie w gorach, na drogach pokrytych swiecacym lodem. Do tego robia sie szybko bardzo twarde. Za to na mokrym asfalcie sprawuja sie duzo lepiej niz skandynawskie..[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:18_________________________________________________SEXY!
  22. Dzieki! W gorach -20 stopni wiec trzeba sie cieplo ubierac 1. Kurtka Lasse Kjus Yukon Quattro - wersja 2010 Audi Ice Experience 2. "wielofunkcyjna" husta Audi Buff [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:44_________________________________________________Zasolony bialas na stoku.. Big jump [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 14:53_________________________________________________Kilka zdjec z wycieczki przez gory:
  23. No wlasnie jestesmy w gorach Bylismy na spontanicznych zakupach sprzetu snowboardowo/narciarskiego i trafilismy na sklep gdzie sprzedawali rzeczy z poprzedniego sezonu -70%! Wiec spontanicznie zakupilismy nowy sprzet i wio w gory:) Zrobilem troche zdjec w gorach ale autko jest na maxa "zasolone" wiec nieciekawie wyglada.. Wrzuce cos pozniej. Wczoraj wyciag byl zamkniety wiec pojezdzilem troche autkiem po stoku )
  24. No, dalem 7000kr ze swiatlem i pilotem Do tego boks byl juz "dociety" pod moje auto. Wyglada o niebo lepiej niz Packline. Ale mam problem: jak tu kurde umyc dach pod boksem? No nie da rady, reki tam nie wloze a nie myc dachu przez cala zime to troche hardcore.. Chyba sobie musze zainstalowac winde pod sufitem garazu zeby szybko i latwo zdejmowac boks:) Musze jeszcze uszczelnic belki bagaznika od dolu bo strasznie gwizdza przy duzych predkosciach.. Super bajer: podswietlenie LED bagaznika na pilota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.