Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
W weekend w koncu udalo mi sie cos zrobic z passatem zony. Juz 3 miesiac po zakupie a on dalej zasyfiony.. Wymodze wreszcie watek oddzielny dla paska, szczegolnie w temacie regeneracji skory. Mam kilka zdjec z weekendu. Mialem miec maszyne pioraca, mialem ale zapsuta!! ;( wiec wystarczyc musial odkurzacz ssacy wode a to juz nie to samo ;( Po prawej stronie efekt nie okazal sie taki jaki chcialem wiec reszta bedzie robiona jak bedzie porzadna maszyna. W miedzyczasie zaczalem sie bawic ze skora.. Kilka zdjec tutaj reszta jak zaloze oddzielny watek.. Pasek brudas: Troche lepiej: Podlokietnik ma chyba najbardziej zmasakrowana skore w calym aucie: Szpachlowanie: Pierwsza warstwa farby: Pod dokladnym wyschnieciu jeszcze jedna warstwa i pozniej balsam i zabezpieczenie... Ewentualne roznice w kolorze i odcieniu spowodowane sa roznymi ustawieniami aparaturu.. Kolor jest dobrany 100% pod orginal.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hohoho, jaki OT.. Tyle tego ze nawet nie chce mi sie komentowac za bardzo No Turdzi czasami;) cos madrego napisze wiec potwierdzam: Turdzi: O spada spada. Slyszales o "uføre", "ryggsyke" albo poprostu azyle?? Tym spada wszystko z nieba Moze to zabrzmi troche zle ale ja osobiscie uwazam ze to dobrze ze wlasnie to eldorado dla ludzi z ulicy sie skonczylo. Jestem za zatrudnianiem ludzi z fachem, papierami (oczywiscie autentycznymi) i doswiadczeniem. Za duzo w Norwegii Polakow ktorzy "zrobia wszystko". Juz nawet takie powiedzienie sie zrobilo, wez Polaka on MOWI ze zrobi wszystko ale w trakcie okaze sie nawet jeszcze wiecej.. To akurat pozytywne. Ale chodzi mi o to ze swoja prace trzeba cenic, tym bardziej jezeli ktos ma fach w reku, doswiadczenie itp... Ale to nie miejsce i czas na takie rozmowy.. Murarz czy budowlaniec, znam Polakow ktorzy wyciagali ponad 20000PLN miesiecznie na reke. Co z tego. Trzeba miec czas, ochote, gdzie i z kims ta kase wydac. Robota to glupota! Audi to jest zycie ) Btw, jeszcze nigdy nie widzialem w Norwegii typowego rachunku za wode?? Placi sie np oplaty komunalne ale tak o za wode, nigdy.. Dzieki Po 1, ja ze sprzetu Megsa prawie wogole nie korzystam.. Znam oczywiscie i czytam o tym ale zebym sam cos tak od siebie z doswiadczenia powiedzial to nie bardzo. Moge Ci spokojnie polecic Megs MF Wash Mitt. Mam takich 4 sztuki i jestem bardzo zadowolony. Pamietaj o odpowiednim i czestym praniu tej rekawicy. Ja piore tak mniej wiecej co 2-3 mycia. Oczywiscie nie myjemy jedna i ta sama rekawica calego auta, kol, progow itp. Po 2, temat szamponow to temat rzeka. Zalezy od: -zabrudzienia auta, -jakie mycie wstepne jest zrobione, -jakie jest zabezpieczenie lakieru, jaki wosk, LSP itp -SPORO TEGO JEST.. Wiec tak naprawde szampon to kwestia bardziej osobista. Ostatnio testowalem takie: 1. Dodo Juice Born To Be Mild 2. Dodo Juice Supernatural Shampoo 3. Lusso Auto Bathe 4. Optimum No Rinse 5. Poorboys Super Slick & Suds Concentrated Car Wash 6. Wolfgang Auto Bathe Zdecydowac sie nie moge nadal wiec zaleznie od mycia, auta itp stosuje Duragloss 901, Poorboys Super Slick & Suds Concentrated Car Wash i OPT No Rinse. Z tego co wiem, Megs Gold Class Car Wash jest dobrym szamponem, delikatnym i nie tyka woskow.. Water Magnet wedlug mnie jest do bani. Do tego jeszcze jego cena, pffff.. Osobiscie polecam CG Miracle Dryer. Nie wiem o jaka naprawe Ci chodzi ale ten zestaw jest tylko do miejscowej "naprawy". Czy nie wiem, myslales zeby jechac cale auto ScratchX?? ScratchX 2 jest troche "silniejszy" dobrze zbiera np pod klamkami, w kombi zderzaki tylne na gorze pod klapa - takie miejsca. Ale mowimy oczywiscie o robocie recznej ) MF Supreme Shine nie jest zly ale trzeba uwazac z jego praniem.. Gold Class Liquid Wax, dobrze o tym pisza np na forach ale tak samo jak z NXT Gen Tech Wax 2.0 - nie korzystalem nigdy.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
uff, chodzilo mi o 3.0TDI...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Piekna jest, lampy sa super sexy.. A ich cena jest super kosmiczna, hehe. hehe, mam juz zamowiona C7 na weekend pod koniec marca Prawdopodobnie 2.0 FWD Multisronic Ale oczywiscie czekam na Avanta. 5 lat gwarancji na norweskich warunkach brzmi kuszaco
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
VACN - VW Audi Club Norwegen organizuje kolejny zimowy zlot.. Zamarzniety tor Vålerbanen - 19 marca 2011. Troche info ze stron klubowych: - kolce rajdowe sa zakazane, mozna jezdzic na oponach zimowych bez kolcy lub z kolcami dopuszczonymi do ruchu. - koszt - 400NOK jazda po torze + 150NOK ubezpieczenie. Ubezpieczenie dotyczy auta, kierowcy ewentualnie innych poszkodowanych - narazie wszystkie marki samochodow sa dozwolone, jezeli okaze sie ze bedzie duzo zainteresowanych to czlonkowie klubu VACN beda mieli pierwszenstwo - auto musi przejsc wizualna kontrole techniczna, ma byc w dobrym stanie - tablice probne sa dozwolone - 90db dopuszczalny halas Wiecej info dodam jak cos dokladniej bedzie wiadomo. Godz od-do itp.. Prawdopodobnie taka czesc toru bedziemy dysponowac:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Chlapacze to mod zimowy Moze jutro uda mi sie cos przygotowac, jakies ABC mycia. Zobacze jaka bedzie temperatura w hali w ktorej myje ale powinno byc OK. pawel1380: Sa takie silikonowe chusteczki do wycierania uszczelek itp. Dostalem takie do boksu dachowego. Wrzuce pozniej info. Bardzo dobrze sie spisuja. Nie mialem problemow z uszczelka boksu nawet przy -25. Uzywam ich takze do uszczelki bagaznika..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Tydzien temu bylem w gorach przez 6 dni. Dzien po przyjezdzie w gory, nastepnego dnia nie moglem otworzyc tylnych drzwi, lewych i prawych. I tak bylo przez 6 dni, drzwi otwieraly sie tylko od wewnatrz. Temperatura spadala w nocy do -22 stopni a bialas stal na zewnatrz i marzl Zadzwonilem po 2 dniach do serwisu i powiedzieli ze juz mieli taki problem w innych A4 B8 i ze to podobno jakas linka przymarza. Cos tam trzeba wymienic... Wracajac do domu, po zjechaniu z gor stanelismy na stacji gdzie temperatura byla okolo +2. Drzwi sie nagle otworzyly i wszystko OK. Jakies czary Ale ASO powiedzialo ze przy okazji wymienia mi to cos, oczywiscie na gwaracji. Jak wymienie to moge dac znac dokladnie co to. Podczas niedzielnego sprzatania w srodku zauwazylem ze podloga pod dywanikiem gumowym kierowcy jest wilgotna. 2 tygodnie temu tego nie bylo wiec pomyslalem ze to przez snieg w gorach. Ale jak wyciagnalem gume i zaczolem ja dokladnie ogladac to okazalo sie ze w miejscach gdzie opieram piety sa pekniecia. Nie dziury ale dywanik gumowy zaczal pekac. Wydalo mi sie to troche dziwne bo to w sumie dopiero 2 zima dywanikow gumowych. A lecie uzywam welurowych. Wiec w poniedzialek zadzwonilem do ASO z reklamacja. Powiedzialem ze orginalne dywaniki Audi powinny wytrzymac wiecej niz 1,5 sezonu i oczekuje nowych w ramach gwarancji. 8K1061501041 - komplet dywanikow na przod w Polce okolo 130PLN, w Norwegii 220PLN wiec w sumie nie duzo ale chodzi o sam fakt. W ciagu dnia oddzwonili do mnie z informacja ze musze przyjechac z tym dywanikiem i wtedy dostane nowe Ciekaw jestem czy cos takiego przeszlo by w PL [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:38_________________________________________________ Dla normalnych ludzi czyli takich ktorzy myja z 3 litowym wiaderkiem, gabka i plynem do naczyc? zartuje.... Szukalem kiedys odpowiedniego watku na forum ale znalazlem tylko ten z kosmetykami Meguiars. Wedlug mnie tam za bardzo ogolnie poruszany jest temat kosmetyki samochodowej. Np, nie zauwazylem zeby ktos sie pytal albo doradzal na temat mycia wstepnego, czyli co robic ZANIM naleje sie szamponu do wiadra i zacznie dotykac brudny lakier.. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:44_________________________________________________Kilka zdjec z wycieczki: Brudny tylek z zamarznietym wodospadem Nowe hobby - snow kiting
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
a szkoda bo to rewelacja Makki mi polecil i jestem zachycony Turdzi: zamow sobie tutaj -> http://www.scandicshine.no/nettbutikk/index.php?main_page=product_info&products_id=501 Wychodzi najtaniej i nie stresujesz sie ze Ci braknie nagle w polowie mycia:) Dla wygody i oszczedzenia palcow polecam takze taka butle z Biltemy Po 5min psikasz BiltHamber Surfex HD odpowiednio rozcienczony i czekasz 5 min. Pluczesz dokladnie myjka cisnieniowa. Nastepnie wyprobuj sobie CarPro Iron X -> http://www.autobahn-bilpleie.no/index.php?nr=90&case=4&id=262&idkategori=20&kat_name=&prod_name=CarPro%20Iron%20X&startrow= Iron X zostal wybrany produktem roku 2010. Napewno twoja B7 tego potrzebuje:) Taki zestaw to wedlug mnie najlepszy przepis na mycie wstepne bezdotykowe. Dopiero po splukaniu IronX mozna "bezpiecznie" umyc auto recznie No oczywiscie to moja osobista teoria ale ja mam bzika na punkcie kosmetyki samochodowej.. Hehe, myje auto min 1 na tydzien. Odkurzanie, zalezy od tego ile jezdze itp. Znalezienie czasu to dobre planowanie czasu Turdzi przeciez sam wiesz ze w Norwegii nie mozna sie przemeczac Od roku czasu duzo jestem w rozjazdach i delegacjach wiec wszystkie godziny ponad 7,5h dziennie biore sobie na wolne. 1 nadgodzina daje mi 1,5h wolnego wiec szybko jestem w stanie uzbierac np tydzien urlopu platnego. Ostatnio np bylem na 12 dniowym wyjezdzie i nazbieralem tyle godzin ze pozniej odrazu po powrocie do domu mialem 11 dni wolnego platnego Norwegia rulez, hehe. Hehe, ja nie potrafie jezdzic brudnym autem. A w srodku musi byc porzadek bo inaczej zle mi sie jedzie.. Dywaniki/gumy musza byc wytrzepane, mikrofibra i pedzelek do kurzu pod reka.. Jedzenie i picie w samochodzie ma byc wykonywane w "bezpieczny" sposob a palacze maja zakaz wstepu do moich samochodow. Takie tam zboczenie.. hehe
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
No no, kolejna B8 3.0TDI. Gratuluje dobrego wyboru i super silnika
-
[ALL B8] B8 Allroad
Ladny Allroad ale wedlug mnie, ten model wyglada najladniej z lakierowanymi plastikami
-
Focus
a ja fordow nie lubie kuredu: maly OT ale ile juz masz ta a4? jakos z 1,5 roku chyba nie? kilosow tez pewnie ladnie najechales?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzisiaj do mojej kolekcji kosmetykow i plynow zamowilem dopelnienie. Tym razem juz wieksze banki bo i taniej wychodzi i nie trzeba sie przez jakis czas martwic ze braknie - CarPro Iron X 5l - Bilt-Hamber Surfex HD 5l - P21S Power Gel 5l - Valet Pro Bilberry 5l - Mac124 Prickbort 10l - NanoLotus® Auto Glass Sealant Pro Wszystko oprocz Mac124 Prickbort jest dostepne w Polsce i nie tylko. P21S Power Gel i Valet Pro Bilberry to wedlug mnie najlepsze plyny do felg na swiecie. No i chyba nie tylko wedlug mnie, wystarczy pogooglowac
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
prosiak beee! W poniedzialek bede wiedzial cene ubezpieczenia itp. Ale tanio nie bedzie Bede probowal na 8000km rocznie...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
DUH, mialem na mysli zabawke - auto A zdjecie to mala podpowiedz co to za "zabawka"...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Chyba sobie kupie nowa zabawke Dyskutuje cene, jak narazie Mozna zgadywac...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patrox: jak tam z szukaniem felunku? Ja sie zdecydowalem na 20" na lato! Bedzie W weekend z kolega maniakiem felg robilismy pomiary w A4 B8 i przymierzalismy felgi. On ma sedana A4 B8 3.0TDI i wyglada na to ze bedzie mial jakies hardcorowe 20" B8 juz jest znana z tego ze w nadkolach jest BARDZO duzo miejsca. Zrobilismy taka rozpiske: Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony: 8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35. 9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20 9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!) Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line. No i oczywiscie sa opcje hardcorowe: Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line! Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy chodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie Przy glebie wiekszej niz S-Line: Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20 Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20 Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20 A hardcore na maksa bedzie jak moj kolega zalozy na tyl 11x20 ET45 z 285/25R20 Chcialbym to bardzo zobaczyc!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pozdrowienia z Teneryfy!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No co Nie mozna za duzo pracowac bo sie czlowiek wykonczy. Dopiero co mialem prawie 3 tygodnie wolnego, platnego oczywiscie Popracowalem teraz jakos chyba ze 13 dni i teraz bede mial 10 dni wolnego, platnego. :gwizdanie: Ale wiesz ja robie na platformach i rafineriach wiec mnie sie liczy inaczej niz Tobie. Ty robisz pewnie po 7,5h i wio do domu. Najlepsza rotacja to albo 14 dni pracy po 12h i 21 dni wolnego platnego. Albo tak cos jak ja mam 2 tygodnie pracy i 4 tygodnie wolnego;) Ja mam jeszcze do tego bank godzin wiec albo sobie biore kase na wyplate za nadgodziny (+100%) albo na wolne. Do tego dochodza dodatki za niebezpieczna prace, bonusy za projekty, rozlakowe, bruspenger itp. Mozna przezyc. W tym roku mam juz gorke 6-7 tygodni wolnego platnego a dopiero koniec stycznia Pod tym wzgledem Norwegia rulez i wogole Heja Norge! A nie tak jak w Polsce ze kodeks pracy jest ale nikt go nie przestrzega bo zawsze jakis madry znajdzie sposob zeby to obejsc. No halo, nie sama praca czlowiek zyje! Trzeba miec czas na Audi i rodzine, albo moze odwrotnie powinienem napisac..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Chodzi o polerke? Zacznij moze od DA, fatwiej i przyjemniej Sparky PMB 1200CE to nawet nie wiem co to. Wiec sie nie wypowiadam. Z orbitalnych-DA najbardziej znane sa: -MG G220 i G220v2. Dlatego G220 mozna czasami znalesc w pakietach tanio bo to juz stary model. -Kestrel DAS6 i DAS6 Pro. Z tradycyjnych Makita 9227CB, Festool rap 150, Flex 3403 VRG, Flex PE 14-2 150, Flex XC 3401 VRG. Z polerkami to jak z autami, jeden lubi BMW, drugi Audi Wszystko zalezy od wagi, uchwytow, obrotow, halasu itp.. Jezeli chodzi o Quattro Ice Experience to u nas trzeba sie zapisac w ASO. Jakos pod koniec roku ASO daje znac czy beda miejsca i kogo wybrali, jezeli jest duzo ochotnikow. Jak malo ochotnikow (a tak jest zadko) to trzeba wykupic caly pakiet samemu. Okolo 3500zl. Ja placilem jakos polowe bo mnie wybrano. W tej cenie jest przejazd z ASO, gdzie dostaje sie auto do dyspozycji, w gory na ten tor i szkolenia. Mysmy mieli Q5. Kolacja i prezentacja Audi, ludzi z fabryki i 2 kierowcow rajdowych prowadzacych te szkolenia od ponad 10 lat. Nocleg, sniadanie i 2 dni jazdy do boooolu.. Z tego co wiem Niemcy maja inne pakiety-chyba w Austrii, Szwecja ma cos innego i organizuja w Szwecji, Norwegia ma szkolenia 2 dniowe w Norwegii, a w Finlandi znowu inaczej. Pytalem sie w Poznaniu sprzedawcow ale nawet nie wiedzieli o co mi chodzi. Wydaje mi sie ze dla waszego rynku to pozostaje chyba tylko www.audi.de wyslac maila albo cos. Ale po cenach podanych tam, widze ze tanio nie jest....
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No wlasnie pasuje do koloru auta.. Wybor tych folii jest taki sam jak z czarnym carbonem, czyli blysk jak psa jajka, pol mat, mat, 3D itp.. Denerwuje mnie strasznie to wykonczenie piano u mnie, ladnie wyglada jak jest ciemno a tak to porysowane na maxa. A nie dotykam tego, wale po lapach jak ktos dotknie a zona sie ze mna drazni ze bedzie mi to lizac jak bede niegrzeczny. Ale kurz trzeba czasami wystrzec i kurcze nawet najdelikatniejszy pedzelek robi ryski, az wstyd swiatlo zapalic Ale juz wyczilem takie cos do "odkurzania" powietrzem! Mam swira na punkcie swirlsow itp ale to juz inny temat. Piano to jest dobre ale chyba tylko na ramke TV gdzie sie sprzata raz na rok, przed swietami.. hehe Ale kufa no demontowac wykonczenie i konsole do foliowania i jeszcze cos sie polamie, pozniej nie dopasuje a jeszcze bedzie trzeszczec.. Ale mam problemy co? Dlatego odstawiam Audi, internet, forum, mody srody itp i spadam na Teneryfe na 9 dni, wyyyyyluzowac siem!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Te fotele od Landcruisera byly tylko na szkolenie. Tak zeby pokazac co mozna osiagnac produktami Dynamix. Normalnie nie zaleca sie wycinania tak duzego kawalka skory. Ta "szpachla" jest bardziej konsystencji kremu, suszy sie to za pomoca normalnej suszarki i pozniej kilka godzin w temp pokojowej. Nastepnie sie to maluje specjalnie dobrana farba. Gorzej jest z dobraniem koloru jezeli ktos np zmienial fotele od innego auta albo dawal wczesniej stolki do tapicera. Producent podaje ze mozna wypelniac takze dziury wypalone fajkiem itp. Jak bedzie z wycieraniem i ewentualnym pekaniem tego to zobaczymy bo bede robil cale auto zonie. Takie cos to proces kilkudniowy bo najpierw dokladne mycie szczoteczka. Pozniej suszenie, najlepiej kilka godzin. Nastepnie nakladanie tej szpachli na wszystkie pekniecia i zagiecia skory i wyrownanie. Pozniej znowu suszenie, papier 600 i 2000. Nastepnie malowanie i schniecie. Pozniej balsam do skory, polerka i impregnacja. Tak wyglada krolik doswiadczalny. 1999 1,8T Passat kupiony od norweskiego dziadka. Goscio byl strasznym syfiarzem Daje glowe ze srodek nigdy od nowosci nie byl czyszczony, balsamowany itp. Ale to pikus dla mnie, tylko musi mi sie chciec..[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 12:28_________________________________________________Ciekawie to wyglada ???!!
-
[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
- Strefa Śmiechu
Z dzisiejszej gazety lokalnej. Norweg kupil sobie skuter a ze nie mial jak pozyczyc przyczepki to zaladowal do kombicy.. Ponad 300km tak jechal!! LOL- [ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI
No bo sie nie da:) Jezdze Q od 7-8 lat, drugie auta w domu zawsze oska i w firmie oska. Takimi autami to sie poprostu jezdzi od A do B, Audi Q to juz sama przyjemnosc A juz calkiem na serio, nie wyobrazam sobie jazdy w zimie oska. Troche pojezdzilem tej zimy Passatem zony 1.8T i wiem co ona czuje Juz nawet moja zona powiedziala ze nastepne jej auto bedzie mialo Q.. Audi bez Q to jak BMW z napedem na przod Pozdro- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Spoko, mam nadzieje ze uda mi sie zrobic przedni fotel jakos w tym tygodniu. Zonka juz czeka ze 3 miesiace na ten projekt ale zawsze bylo cos nie halo, tym razem siadla ze mna i powiedziala ZAMOW TO TERAZ:) Pelen zestaw kosztuje 92£, reszta to wlasna praca ze szczoteczka, suszarka itp. Bylem na malym szkoleniu gdzie uzyto foteli z rozbitego Landcruisera stojacego na szrocie pod chmurka od 2 lat.. Tutaj skora zostala nawet wycieta, pozniej papier 600 i 2000 aby wyrownac ranty. Magiczny budyn wypelniajacy: Wiecej budyniu: Bydyn wypolerowany i skora polakierowana: Troche widac roznice w odcieniu ale to dlatego ze aparat kiepski i czesc zdjec lampa a czesc bez a fotograf trzesilapa.. Ale mala roznice chyba widac:) - Strefa Śmiechu