Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
To strojstwo wklejasz w tylna szybe zamiast tego ustrojstwa ktore rysuje ta wlasnie szybe..[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 12:00_________________________________________________
-
[ALL] Asfalt na lakierze
Najlepiej jest usuwac asfalt bez zadnych szmatek, glinek, past itp. Wszystko to pozostawia rysy. Dobrze znalesc jakis preparat ktory np po 10 min rozpuszcza asfalt na tyle zeby mozna pozniej go splukac myjka cisnieniowa lub nawet i woda z weza. Jak nie to kolejna rundka i to samo. Preparatow jest sporo, tylko ich dostepnosc i cena jest rozna - Autosmart Tardis, to jeden z najlepszych na rynku detalingowym. - AG intensive tar remover - Nielsen Tar and Glue Remover - Mac124 Prickbort
-
[ALL] Polerka przednich swiateł
Zdaje sobie sprawe z tego. Zalezy tez w jaki sposob sie myje i czym sie myje pozniej. I czy lampy po polerowaniu zostaja czyms zabezpieczone, patrz wosk itp. A co to za problem za np 6 miesiecy znowu przepolerowac. Wtedy juz delikatniej by tylko zebrac powloke zmatowiona bo rys bedzie juz napewno mniej niz bylo do tej pory..
-
[ALL] Polerka przednich swiateł
Alo Jakby ktos sie kiedys zastanawial czy warto polerowac reflektory przednie to chcialem pokazac kilka zdjec z ostatniego szybkiego projektu Passat mojej zony 1999, czas pracy okolo 1godziny, moje zadowolenie okolo 90% Jakis czas temu kupilem w promocji zestaw 3M Lens Restoration Kit wiec trzeba bylo wyprobowac. Do tego wiertarka i woda. Kilka zdjec: Przed: Po: Ten zestaw moge bezpiecznie polecic dla amatorow polerowania Milego weekendu
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No no, tylko ze ta na zdjeciach to akurat jest S4.. Cos wlasnie czytalem ze ten znaczek jest oporny.. Zamawiam cos takiego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OK! Dzieki Ktos jeszcze?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Czy zna ktos lub kojarzy firme FUH "CINO" Marcin Pysz, ul.Spółdzielców 2, Bielsko-Biała - www.cino.ig.pl? Chcialbym wiedziec jakie sa ewentualne opinie i doswiadczenia z ta firma itp?? Chodzi o szczegolnie o opony i felgi. Pozdro z Norwegii
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kupilem DA bo zawsze sie przyda z do porzadnej rotacji dopiero sie zbieram.. Wczesniej pozyczalem Flexa od kolegi ale padl. I teraz kolega ma nowego flexa i nie chce juz pozyczac ;( A polerka jakas slaba rotacja juz mnie nie bawi. Wiec jak juz kupowac to cos dobrego. Moze niedlugo, jakis Flexa, Festool albo Makita.. Ostatnio kupilem Iron X w promocji, 2 x 5 litrow za 650zl. Tani nie jest ale ja juz nie wyobrazam sobie detalingu bez tego [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 17:01_________________________________________________Co myslicie o czarnym grillu S4? A tu jeszcze z folia Lamin-X: Apropos folii Lamin-X to moja jakis czas temu doszla do Poznania i zginela u tesciow!! A mialem w paczce zestaw na przednie lampy, halogeny i tyl
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron: masz PW
-
[INNE] S6 Manual
S6 C5 w manualu rzadzi! Kiedys szukalem takiej w kombi z waniliowym srodkiem itp.. 6 miesiecy szukalem i nic ciekawego nie znalazlem Jezeli chodzi o zcieme szyb to osobiscie uwazam ze troche przesadziles.. Troche za bardzo mafia style. Jak znajde jakies dobre zdjecie mojej A6 C5 to wrzuce, bardzo podobny kolor a moze nawet i ten sam.. Szyby tez mialem przyciemnione po calosci. W Norwegii S6 C5 w manualu to unikat. :gwizdanie:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ledy mam ori ale instalacje nie. OSTATNI raz!
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
LEDy sa ladne jak swieca. U mnie cale 3 miesiace swiecily bezproblemowo. Teraz mam Christmas swiatelka jak na amerikanskich domach ;(
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Nie ma co sie podniecac 20" na X5.. Chyba ze jakas naprawde szeroka felga i gleba z 90mm to tak- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ehh, mnie sie podoba czarna RS6 II do bialego auta Q7 nie jest zle ale jak dla mnie za duzo do polerowania I do dachu za wysoko- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Rdzewek_RdK: Twoja B7 wyglada very ! Mialem taki zawias w 2 autach i dotychczas to najlepsze na czym jezdzilem. Jezeli moge tylko dodac cos od siebie to jezeli masz takie fele w czarnym polysku to woz ze soba cos do odswierzania opon Bo felga w polysku a guma matowa to tak troche nie halo. Ale to moje osobiste zdanie. A szczegolnie do zdjec. NO chyba ze nie lubisz opon w polysku. Ale sa tez preparaty ktore odswierzaja gume ale efekt koncowy pozostaje matowy.. Tak to jest super a tyl bez wycieraczki- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dzieki za info- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron: Twoje felgi na 100% sa ori 9x20 ET38 ?? Z tego co sie dzisiaj dowiedzialem to ten rozmiar chodzil na A6 jak i RS6 (jako felgi zimowe) a te auta maja otwor na piaste 57,1. A A4 B8 ma 66,6 ;( Powiekszales otwor czy jak??- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
Pewnie bral wiecej oleju niz paliwa...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Hehe, to ja mam cene okolo 3500zl za te RS6 II. to dobra cena?- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Taaa, cena tez fajna. Te BBSy sa tylko dostepne w czarnym macie Kurcze, przeciez nie bede malowal nowych BBSow za taka kase Znalazlem ori RS6 II 9x20" ET38, podobno w dobrych pieniadzach. Zobaczymy co z tego bedzie. Jak juz to pojda w czarny polysk..- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron: Ile dales za RS6 II 9x20"? Znalazlem ori z ET38 i jak na Norwegie to bardzo tanio. Jak mozesz to zapodaj cene, ewentualnie na PW.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Hehe, no ja znam goscia co i za 100pln pomaluje ale tylko "na gielde". Z lakierowaniem to doszedlem do wniosku ze cena raczej zawsze wiaze sie z jakoscia. Turdzi: Du får det du betaler for- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Rosemeyer dzisiaj widzialem cos takiego Przez takie felgi to ten 3.0TDI jedzie pewnie gorzej niz zdrowe 1.9TDI.. Show-no go- [INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Spoko, myslalem ze to wosk Takich napalencow na woskowanie jest sporo Aplikatory Megsa mi sie przejadly. Takie old school. Ale nie mowie ze sa zle. Osobiscie lubie testowac nowe rzeczy itp. Z aplikatorami to troche sprawa osobista. Jednemu podobaja sie takie a innemu inne bo np lepiej leza w dloni. Narazie bardzo zadowolony jestem z aplikatora Gloss It Ultra Applictor Pad. Ze wzgledu na jego wymiary (135 mm x 38 mm) bardzo dobrze lezy w dloni. Cos takiego: Niedawno zamowilem takie bo czytalem ze ludzie chwala sobie: Valet Pro Smooth Applicator Pad - Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)