Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Makki_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Makki_

  1. S4 B8 w Norwegii? Ehhh, zal dupe sciska tyle kasy dac za auto w tym chorym motoryzacyjnie kraju :-) BTW: Nowy projekt zaklepany od stycznia:) Platforma i mosty Eldisk, taka tam inwestycja na 6 miliardow NOK. Wbijam sie na prefabrykacje do Polski na 2 lata. Mysle nad RS6 C6 albo A6 C7 3.0TDI w Avancie ofcoz
  2. To wszystko zalezy od zabrudzenia. Jak juz uzywam IronX to cale auto tak. Wydaje mi sie ze okolo 250ml na cale auto. Ale ja nie zaluje A szczegolnie przed glinkowaniem. Po odpowiednim myciu wstepnym i zastosowaniem pozniej IronX glinkowanie to sama przyjemnosc.. IronX uzywam po spianowaniu i umyciu rekawica. Czekam troche az woda splynie. Jezeli chodzi o owady to zmywam jak najszybciej po trasie tak. Jezeli po myciu wstepnym nie zchodzi robactwo to uzywam Sonaxa plyn do owadow. Jezeli jednak auto jest nawoskowane to zmycie owadow po trasie nie sprawia wiekszego problemu. Dzisiejsze uzupelnienie zabawek
  3. Skad ja znam ten tylek! Ale cos rurki krzywe? czy mi sie zdaje?
  4. wedlug mnie wiejski tuning
  5. OK Te potwierdzenia to bullshit bo: Jeszcze raz sorry za OT
  6. Dzieki ale nie chce Karchera. Lubie Nilfiska
  7. OMG, 180bar i goraca woda to respekt! BTW, wlasnie poszukuje jakiejsc nowej myjki samochodowej. 140-150bar mi wystarczy ale celuje gdzies w okolo 600l/min. Wedlug mnie to wazniejsze niz bary..
  8. A pewny jestes ze kupiles Vr Ultrac Sessanta a nie Vr Ultrac Cento ? Bo ja nie widze Sessanty w rozmiarze 235/40/18. I pisalem o rozmiarze 255/30R20.. 1000zl za sztuke nowke w tym rozmiarze to nadal wydaje mi sie ze jest dobra cena..
  9. A dlaczego? Silnik juz jest dotarty.. Wedlug mnie lepsza taka trasa niz jazdy po miescie, stanie w korkach itp. Pytalem mojego ASO co mam robic po odbiorze auta i czy moge jechac w trase do Dania, Niemcy i Polska.. Powiedzieli ze nic specjalnego, jezdzic normalnie i sie cieszyc A myslisz ze niemcy to co robia? Przeciez nikt nie omija autobahnow po odebraniu nowego auta. Masz 5 lat gwarancji w eldorado dla reklamacji! Zacznij troche myslec "po norwesku" BTW: ja bym do takiej czarnuli dal jeszcze dyfuzory i przednie ringi w czarny polysk
  10. Surfex HD rulez! Na bialym tez widac ale trzeba umiec patrzec i robic to w okularach przeciwslonecznych A ciemny kolor ma zona [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 00:53_________________________________________________ Te elementy ktore teraz sa zafoliowane beda robione jeszcze raz. Tym razem przez kogos kto naprawde sie na tym zna. Ta firma z Poznania to totalna porazka. Zapodali mi taka bajere rok temu a ja wtedy to lyknalem. Pomimo tego ze foliowali dach 3 razy to i tak nie udalo im sie tego zrobic poprawnie. Mialem juz to dawno poprawic ale nie bylo kiedy. A teraz jak juz folia zaczela odchodzic z anteny dachowej to calkowicie moja teoria na temat tej firmy sie potwierdzila. Inna kwistia to ze z przodu na elementach oklejonych pojawilo sie kilka odpryskow i przebija chrom lub platyna dyfuzora. Na dachu ze wzledu na niski bagaznik pojawilo sie takze kilka odpryskow. Na szczescie uszkodzona tylko folia. Folia nie tylko daje efekty wizualne ale takze zabezpiecza lakier [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 01:00_________________________________________________ Jak dobra folia to polerke wytrzyma ale oczywiscie trzeba delikatniej bo jest wrazliwa na temp. Z myjka cisnieniowa trzeba ostroznie ale tylko na laczeniach lub rantach. Schodzi mi czesciowo folia z anteny dachowej i ostatnio probowalem ja zciagnac myjka. Tak dla testu. Lalem 140bar pod katem i musze powiedziec ze ciezko bylo zeby ja zciagnac..
  11. Sorry za OT ale jakos drogo za te opony. Co za Micheliny? Pilot Super Sport czy "normalne" PS2? Jak sie sprawuja? Mialem kiedys 1 komplet nowych PS2 i pamietam ze komfort bardzo dobry, odprowadzanie wody takze ale kurcze za miekkie jak dla mnie. Dlugo ostatnio rozmyslalem o gumach i w koncu zdecydowalem sie na Vredestein Ultrac Sessanta. Dalem 4k z zalozeniem. Wydaje mi sie ze cena dosyc dobra.
  12. Umowilem sie na wizyte w zmianakoloruauta.pl :gwizdanie: Nowe kola juz do mnie jada No i przyszly nowe zabawki - Korki Scholla i S3 Edition Gold - EZ Detail Brush Mini - EZ Detail Brush - 5 l Surfex HD - CarPro AQuartz LED Headlamp GzDfbhQuLM0 - Pompki do galonow
  13. To ja w takim razie zaluje ze to przeczytalem U mnie narazie 2 wizyty w ASO po programie, jeden dokladny przeglad i przedluzenie gwarancji na kolejne 2 lata..
  14. Roznica miedzy zimowkami 225/45R18 a letnimi 255/35R19 w sumie nie jest az taka duza ale: 1. Roznica w spalaniu na tej samej trasie co robie w delegacje co tydzien, teraz ok 0,9l/100km. W sumie wyliczone na 260km. 2. Auto jakby bylo przyklejone do drogi teraz. Zadnego efektu lozka wodnego 3. Pierwsze km po zmianie jakbym na samych felgach jechal. Teraz juz jest
  15. Valetpro Orange Pre Wash + ValetPro PH Neutral Snow Foam + Chemical Guys Maxi Suds II , 1,5cm w 1litrowej butelce do pianownicy. Do tego ciepla woda i dobre wymieszanie, daje cos takiego: Piana do golenia!
  16. Wczoraj bylo mycie na szybko bo zbieralo sie na deszcz. No i jak zwykle zaczelo padac pod koniec mycia Testowalem przerozne kombinacje: 1. Do pianownicy mix Valetpro Orange Pre Wash + ValetPro PH Neutral Snow Foam + Chemical Guys Maxi Suds II. Bardzo przyjemny zapach, a piana!! 2. Plyn do robali - Sonax 3. Jako APC Chemical Guys Grime Reaper - 1:8 razem z Surfex HD 1:20 4. Na to IronX 5. Mycie reczne 3 nakretki Chemical Guys Maxi Suds II na wiadro 18 litrowe. Okolo 1,5cm mieszanki plynow w 1litrowej butelce do pianownicy. Do tego ciepla woda i dobre wymieszanie: Wstepne plykanie Taka mieszanka na mycie wstepne tak sobie daje rade: I najlepsza zabawa, czyli foam party: I oczywiscie niezawodny IronX: Zapach, piana i wydajnosc I reczna robota na 2 wiadra:
  17. Jak bedzie dostepny 5l znowu dostepny to dam znac.. Jak narazie tylko 1li i 2.5l sa dostepne, w takiej cenie: http://www.scandicshine.no/nettbutikk/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=prickbort Dokladnie trzeba by bylo sprawdzic jaki jest kurs nok na dzien dzisiejszy w PL ale wedlug mnie najbardziej oplaca sie 5l. Orginalna pianownica Karchera nie jest zla. Pamietam tylko ze nie da sie w niej ustawiac wielkosci strumienia piany. No i trzeba miec dobra mieszanke piany/szamponu zeby piana byla puszysta. Najpierw Prickbort, bez rozcienczania ale na max 5 min. Na to Surfex 1:25 tez do 5min i na to piane. Nie powinno ruszyc wosku dobrej jakosci.[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 00:03_________________________________________________ Pady polerskie na ostatnich zdjeciach to Scholl i Dol.
  18. Hmmmm nr.1 Hmmmm nr.2 Hmmmm nr.3 Hmmmm nr.4
  19. O ktore pady Ci chodzi? Zaopatruje sie w: -shinearama.co.uk -all4auto.pl -autodetailingshop.pl -i kilka sklepow w Norwegii.[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 02:08_________________________________________________ Zalezy od zabrudzenia ale wydaje mi sie cos takiego powinno byc bezpieczne dla LSP: 1. Prickbort (btw 5l Prickbort jest wszedzie wyprzedany, czekam na potwierdzenie kiedy bedzie dostepny. Za okolo 1,5tyg mam transport do Polski wiec dobrze by bylo cos podrzucic. Chyba ze Ci sie nie spieszy:) 2. Chemical Guys Grime Reaper - 1:8-1:10 zalezy od zabrudzenia, wiecej niz 1:8 moze haczyc LSP. 3. Bilt Hamber Surfex HD - 1:25 bezpiecznie dla LSP, nawet przy 1:30 Surfex HD jest nadal efektywny. Jezeli masz pianownice to na wybrany przez Ciebie APC mozesz jeszcze zapodac: 1. ValetPro pH Neutral Snow Foam 2. ValetPro Orange Pre-Wash 3. Chemical Guys Citrus Wash And Gloss 4. Chemical Guys Maxi Suds II Do pianownicy jest akurat spory wybor. Ja osobiscie lubie pachnaca i gruba piane. Czasami uda mi sie dobrac mix do pianowicy dajacy lepsza piane niz ta ktora sie gole BTW: Nowe fele za niedlugo zaczna sie przemieszczac w moja strone. Do tego nowe opony Vredestein Sessanta 255/30
  20. Az w gacie narobiles?
  21. No no, dobrze ze nie wymyslily jeszcze odwykow dla chorych na ta przypadlosc.. Chyba ze o czyms nie wiem Zona nie miesza sie w takie sprawy. Wie ze wszystko to w "promocjach" i same darmowe probki Spoko, mam pokoj goscinny w garazu... :gwizdanie: Prickbort 5l wychodzi mnie jakies 100zl za banke. W litrowych butelkach po ok 35zl.. Foto story jest, backup serwera ze zdjeciami takze Jutro ogladanie mozliwych nowych felg na sezon letni: Dzieki Miron i Siemian
  22. Masz adres strony na zdjeciu.. Po 5 dniach w delegacji przyjechalem do domu a tu normalnie wigilia Same paczki dla mnie.. Trzeba bylo poczekac az zona zasnie:) Jak juz wczesniej pisalem rozne probki sie pokonczyly, zylowac od kolegi nie mozna non stop wiec i zamowienie na ten sezon trzeba bylo zrobic. Wiekszosc juz przyszla, troche Swissvaxa brakuje.. No i to co lubimy najbardziej czyli zdjecia: Cenny woreczek i reszta.. Na troche starczy :gwizdanie:
  23. a takze nic do tylu jak zacznie padac Ehh, zdaje Ci sie Apropos: Produksjonsnr, dzwonilem do mojego ASO. Na tydzien przed rozpoczesciem produkcji powinienes zostac o tym poinformowany. Pozniej jak juz dostanie nr to Ci o tym mowia i wiadomo kiedy bedzie wyprodukowany. Cos ten Twoj sprzedawca zciemnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.